نصب المان های شهری به منظور تلطیف و ایجاد نشاط در فضاهای شهری

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد محمد صالح لقمانیان با بیان این مطلب، گفت: با توجه به رویکردهای مدیریت شهری در تلطیف و ایجاد نشاط در فضاهای شهری در شرایط کنونی که نگرانی ناشی از شیوع ویروس کرونا در جامعه حاکم شده است، نصب المان های شهری و نورپردازی معابر دردستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه نصب المان‌های شهری جدید از ابتدای سال ۱۴۰۰ آغاز شده است،گفت: این طرح تلاشی برای وارد کردن هنر در زندگی روزمره شهروندان و تزریق لطافت و شادابی در معابر شهری است.

لقمانیان با اشاره به مکان‌های جانمایی این المان ها، ادامه داد المان‌های باران در بلوار ساری، المان تسبیحات حضرت فاطمه الزهرا(س) در بلوار ولی عصر (عج)،نصب المان خیر مقدم،گلباران و بسکتبال در مسیر پیست دوچرخه سواری و مسیر پیاده روی شهید سلامت دکتر عبدالرضا رودباری،نصب المان ماه مبارک رمضان در میدان تاریخی امام خمینی (ره) نصب شده است.

شهردار شهمیرزاد با اشاره به اقدامات اجرایی در زیباسازی خیابان های سطح شهر گفت:زیباسازی خیابان حاج موسی وفائیان به همت واحد عمران شهرداری شهمیرزاد و با حمایت های همه جانبه خیر نیکوکار شهمیرزادی جناب آقای حاج موسی وفائیان نمونه از زیبا سازی سیما و منظر شهری می باشد که انشالله در سال جاری شاهد این چنین پروژه هایی خواهیم بود.

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۲۷ خرداد ۱۴۰۰, ۴:۱۶ ق.ظ
 

صاف
28°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 107
  • 388
  • 2,685,550