بایگانی برای ‘مناقصه و مزايده’

اهدای لوح زرین به شهردار شهمیرزاد توسط مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان

💠 خانه هلال شهمیرزاد با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا رحیمی زاده امام جمعه شهمیرزاد، مهندس ادب معاون عمرانی فرمانداری مهدیشهر، مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد، مهندس علایی بخشدار شهمیرزاد،محمدخانی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان، دربندی معاون هماهنگی شهرداری شهمیرزاد و سایر مسئولین شهرستان مهدیشهر و شهر شهمیرزاد در محل خانه هلال واقع در کلبه چوبی سنتی ابتدای بلوار ساری افتتاح گردید.

💠 تأمین سلامت و ایمنی افراد جامعه، جذب، سازماندهی و آموزش افراد ساکن در شهرها و روستاها به منظور آمادگی برای ارایه خدمات امدادی و بشردوستانه هنگام بروز حوادث و سوانح طبیعی و غیرطبیعی، تقویت نقش‌پذیری اجتماعی جوانان با تمرکز بر ایجاد و تقویت روحیه داوطلبی در ارایه خدمات بشردوستانه و فرصت‌سازی برای مشارکت بیشتر داوطلبان ، کمک به توانمندسازی افراد و جوامع محلی برای مواجهه با هرگونه شرایط اضطراری، تقویت امکانات امدادی و آموزشی در خانه‌های هلال و تجهیز تیم‌های آموزش‌دیده برای پاسخگویی در زمان حوادث با استفاده از ظرفیت‌ها،از مهم‌ترین اهداف تأسیس خانه‌های هلال است.

ادامه عملیات عمرانی بیس ریزی و زیرسازی لاین اصلی بلوار آیت الله مومنی در دست اقدام می باشد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد ،با استعانت از خداوند متعال و با پیگیری های صورت پذیرفته توسط شهردار و کارکنان شهرداری و با پیشیبانی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد عملیات عمرانی لاین های کندرو ضلع شرقی و غربی بلوار آیت الله مومنی تا سه راه کلاهدوز به پایان رسیده و در حال حاضر جدول گذاری لاین اصلی تا سه راه شهید کلاهدوز به پایان رسیده و اجرای عملیات عمرانی بیس ریزی و زیرسازی لاین اصلی در دست اقدام می باشد.

 تعریض و چهار بانده نمودن کنار گذر شهمیرزاد یکی از پروژه های زیر ساختی مهم شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می باشد که در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و در ابتدای دوران تصدی مهندس محمد صالح لقمانیان به سمت شهردار شهمیرزاد کلید خورد.

تقدیر از شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر شهمیرزاد توسط رئیس ستاد کنگره بزرگداشت سه هزار شهید استان سمنان

💠 تقدیر از مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد و اسماعیلی زاده ریاست پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد توسط #فریدون رئیس ستاد کنگره بزرگداشت سه هزار شهید استان سمنان به پاس اقدامات شایسته در سطح شهر شهمیرزاد به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره یاد و خاطره شهدای شهمیرزاد

✔️ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در قسمتی از این لوح تقدیر آمده است؛ هر چند زبان و قلم از تشکر و قدردانی پویندگان راه شهدا و خادمان آنها عاجز است اما با تأسی از حدیث شریف امام رضا (ع) ” من لم یشکر المنعم من المخلوقین ،لم یشکرالله عزوجل” از جنابعالی و همکاران گرامی صمیمانه تشکر نموده و آرزوی شفاعت و همجواری با شهدای عزیز را رضوان الهی از خداوند متعال آرزومندیم.

آگهی تجدید مناقصه فضای سبز شهرداری شهمیرزاد

با توجه به مجوز شماره ۱۲۶۷/۴/۶۳-۹۸/۱۲/۲۱ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد،این شهرداری در نظر دارد جهت واگذاری یک ساله فضای سبز به بخش خصوصی،نسبت به جذب پیمانکار واجد شرایط دارای رتبه و گواهی صلاحیت پیمانکاری در رشته فضای سبز و یا کشاورزی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید.

لذا از متقاضیان محترم دعوت بعمل می آید به مدت ۷ روز پس از تاریخ درج آگهی جهت اخذ فرم شرایط مناقصه به واحد امور قراردادهای شهرداری مراجعه نمایید.

(تاریخ درج آگهی در روزنامه کثیرالانتشار۹۹/۱/۲۳)

بازدیدهای صورت پذیرفته از نگاه تصویر

بازدید  فرماندارمهدیشهر باتقاق مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد از پایگاه آتشنشانی شهرداری شمیرزاد و تجلیل از زحمات آتش نشانان 

بازدید  فرماندارمهدیشهر باتقاق مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد از پایگاه هلال احمر شهمیرزاد و تقدیر از زحمات ایشان بعمل آمد

بازدید شهردار و ریاست پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد از پایگاه اورژانس و تجلیل از زحمات ایشان بعمل آمد

بازدید  فرماندارمهدیشهر باتقاق مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد از درمانگاه جعفرآبادی شهمیرزاد و تجلیل از زحمات کارکنان درمانگاه 

بازدید معاون سازمان استخدامی کل کشوربا همراهی فرماندارمهدیشهرو مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شهمیرزاد

بازدید مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد از خانه تاریخی امین الرعایا شهمیرزاد

بازدید شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر شهمیرزاد از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شهمیرزاد

حضور شهردار و ریاست پنجمین دوره شورای اسلامی شهر در فرماندهی پلیس راه شهمیرزاد-فولاد محله و تبریک به مناسبت سال نو

حضور شهردار و ریاست پنجمین دوره شورای اسلامی شهر در فرماندهی پلیس راه شهمیرزاد-فولاد محله و تبریک به مناسبت سال نو

حضور شهردار و ریاست پنجمین دوره شورای اسلامی شهر در فرماندهی کلانتری ۲۱شهمیرزاد و تبریک به مناسبت سال نو

 

آگهی مزایده فروش لودر

به گزارش روابط عمومی:شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۱۲۳۷/۴/۶ مورخه ۹۷/۱۰/۱۶شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به فروش یک دستگاه لودر صفر کیلومتر مدل ZL60GN اقدانم نماید لذا از متقاضیان محترم دعوت به عمل می آید حداکثر تا پایان ساعت اداری مورخه ۹۷/۱۱/۰۶  جهت بازدید خودرو مذکور و دریافت اسناد مزایده به شهرداری شهمیرزاد مراجعه نمایند.

قابل ذکر می باشد متقاضیان محترم می بایست تا تاریخ مذکور اسناد مربوطه را تکمیل کرده و به دبیرخانه شهرداری شهمیرزاد تحویل داده و شماره ثبت دریافت نمایند.

مصاحبه با شهردار شهمیرزاد

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد با توجه به گذشت یکسال از دوران تصدی مهندس محمد صالح لقمانیان به سمت شهردار شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد طی مصاحبه ای پاسخ این مسئول اجرایی به شرح ذیل می باشد.

۱-یک بیوگرافی کوتاه از خودتان بگویید؟

اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران گرایش سازه هستم و سابقه فعالیت بیش از یک دهه در سمت مدیریت پروژه های بزرگ ملی،مشاور ارشد مدیران شهرداری ها و شوراهای شهرستان پاکدشت در حوزه عمرانی و در کنار آن تدریس در دانشگاه در رشته مهندسی عمران مشغول فعالیت می باشم.

۲-وضعیت فعلی شهرداری را چگونه ارزیابی می کنید؟

خوشبختانه با همدلی و هماهنگی اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و پرسنل زحمتکش شهرداری ،وضعیت فعلی شهرداری شهمیرزاد در روند رو به رشدو پویا قرار گرفته و خوشبختانه با همکاری خوب ایجاد شده فی ما بین شهرداری و شورای اسلامی شهر بیش از ۵/۲میلیارد تومان از بدهی انباشته شهرداری کاهش یافته و کلیه حقوق و مزایای عقب افتاده کارکنان که حدود چندین ماه معوق گردیده بود ،بروز شده و انشالله آینده روشنی برای شهر و مجموعه شهرداری متصور هستم.

۳-آیا با آنچه پیش از آمدن به شهرداری فکر می گردید تفاوت دارد؟

بله،شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد دارای پتانسیل های بالقوه بسیاری می باشد که با حضور این حقیر و حمایت اعضای محترم شورای اسلامی شهر شهمیرزاد این پتانسیل های روز به روز بالفعل تبدیل می گردند.

۴-چه مسائل و موضوعاتی در شهرداری وجود دارد که برای شما دور از انتظار بوده وقبلا” به آن ها فکر نکرده بودید؟

حجم بدهی انباشته شهرداری و مطالبات به حق پیمانکاران و اربابان رجوع که از بدو ورود اینجانب با دردست داشتن اجرائیه های صادره از طرف مقام قضایی سبب مسدود شدن و برداشت از حساب های شهرداری شده این امر موجب شدکه کلیه برنامه ریزی های صورت پذیرفته را تحت تاثیر قرار داده و خدمات رسانی به شهروندان محترم را مختل می نماید.

۵-مشارکت شهروندان در اداره شهر و نسبت به انتظارات و توقعات مردم به همکاری های متقابل آنان را چگونه ارزیابی می کنید؟

شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد با آب و هوای مطلوب و دلپذیر در فصول مختلف میزبان سیل انبوه گردشگران از نقاط مختلف کشور می باشد که شهروندان فهیم شهمیرزاد با روحیه مهمان نوازی خود همواره بر این مهم صحه گذاشته و با مشارکت موثر در امور عام المنفعه وبا کمک به طرح های عمرانی و با مشارکت در پرداخت هزینه ها بصورت مادی و معنوی همواره یار و یاور شهرداری و گردشگران بودند

۶-اولویت های کاری شما در سال آینده چه خواهد بود؟

با توجه به منابع محدود مالی و کاهش درآمد شهرداری اولویت شهرداری شهمیرزاد در اتمام پروژه های نیمه تمام خواهد بود و اعتبارات حاصله از منابع درآمدی در پروژه زیر بنایی که کمک موثری در رشد و توسعه شهری خواهد شد تخصیص خواهد یافت.

۷-فرض کنید از یک جایی یک مبلغ درشتی مثلا ۲میلیارد تومان به شهرداری بدهند و از شما بخواهند که ضروری ترین و اورژانسی ترین طرح را در شهر شهمیرزاد به اجرا در بیاورید،در این صورت اولین کاری که به ذهن شما می رسد چیست؟

اولویت های اورژانسی و ضروری در شهر شهمیرزاد بسیارند اما دو مورد که از ضروری ترین طرح ها در شهمیرزاد می باشد که در دستور کار شهرداری قرار دارد تخصیص اعتباربه اجرای پروژه عمرانی بلوار ۴۵متری آیت الله مومنی می باشد که به منظور ایمن سازی و کاهش ترافیک عبوری از شهر شهمیرزاد طراحی شده و حال حاضر هزینه های مادی و معنوی بسیاری را برای شهروندان در پی دارد و دومین طرح ضروری ساخت استخر سرپوشیده می باشد گه از خواسته های به حق شهروندان می باشد، هزینه خواهد شد.

۸-رابطه تان با اعضای شورای اسلامی شهر و نحوه تعامل میان جنابعالی وشورا چگونه است؟

خوشبختانه اینجانب از خانواده شورایی که پدرم سال ها در مسند ریاست شورای اسلامی شهر فعالیت داشته و به تفکر شورایی کاملا واقف می باشم و خود را به عنوان عضو ششم شورا وبرادر کوچکتر در کنار پنج برادر دیگرم دانسته و همواره سعی خود را جهت تحقق اهداف و آرمانهای شورای اسلامی شهر به کار می گیرم.

۹-شهرداری تا چه اندازه توانسته است انتظارات و برنامه های شورای اسلامی شهر را برآورده کند؟

اثبات این مهم با اعضای شورای اسلامی شهر می باشد که آیا این حقیر توانسته آرمانهای شهر شهمیرزاد را تحقق نمایم یا خیر

۱۰-فکر می کنید در دستیابی به اهدافی که در نظر دارید موفق خواهید شد،البته روشن است موفقیت امری نسبی است و ما هم نمی خواهیم جواب قطعی از شما بشنویم ولی با توجه به شرایط فعلی شهرداری شهر نمونه گردشگری و ظرفیت های اجتماعی و فیزیکی شهر شهمیرزاد چه میزان احتمال برای موفقیت طرح ها و برنامه های خود متصور هستید؟

با توجه به منابع محدود مالی و کاهش درآمد شهرداری شهمیرزاد و صد البته کلیه شهرداریهای سراسر کشور خوشبختانه میزان حجم عملیات عمرانی شهرداری نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته با رشد بیش از۲۵۰ درصد همراه بوده و در کنار این مهم بدهی های انباشته شهرداری نیز کاهش یافته است که این رویداد پاسخی به انتظارات و و درخواست های به حق شهروندان محترم باشد و با حضور مردم خیر و نیکوکار شهمیرزادی و نمایندگان ایشان در شورای اسلامی شهر انشالله شهر شهمیرزاد موفق و آینده روشنی را برای این شهر متصور هستم.

۱۱-بزرگترین نقطه ضعف و قوت شهرداری شهمیرزاد چیست؟

نداشتن طرح جامع ،تفضیلی و نداشتن حریم مصوب شهر باعث ایجاد در بروکراسی اداری طولانی و به سبب آن طولانی شدن زمان صدور پروانه و نارضایتی اربابان رجوع محترم گشته است که اینجانب طی دوران تصدی میانگین زمان صدور پروانه ساختمانی را از ۶ماه به ۲ماه کاهش داده که بتوانیم بر این نقطه ضعف اصلی فائق شویم و در خصوص نقاط قوت وجود روحیه همدلی پرسنل و هماهنگ با اعضای شورای اسلامی شهر می باشد.

۱۲-مهمترین مشکل حوزه شهررا چه می دانید؟

بازگشایی خیابان امام خمینی(ره) و نوسازی بافت فرسوده اطراف آن که در گذشته بیش از ۸۰ درصد عملیات عمرانی آن صورت پذیرفته و هم اکنون با وجود تعداد محدودی پلاک این خیابان اصلی هنوز به طور کامل تعریض نشده است و در صورت وجود بحران و یا وقوع زلزله با توجه به بافت فرسوده آن و عرض کم مسیر امداد رسانی در شهر شهمیرزاد با مشکل مواجه خواهد شدو متاسفانه پیرو پیگیریهای مکرر هیچگونه حمایتی از شهرداری در این خصوص صورت نپذیرفته است.

۱۳-اعتبارات امسال شهرداری چه قدر است ؟تا به امروز چند درست اعتبارات محقق شده است؟

اعتبارات و بودجه شهرداری در سال پیش رو ۵/۱۳میلیارد تومان بوده که تا سی و یکم شهریورماه سال جاری بیش از ۸۳درصد از بودجه شهرداری محقق شده که طبق گزارش عملکرد شش ماهه ارسالی به شورای اسلامی شهر با رشد ۱۰۰درصدی در تحقق بودجه مواجه شدیم.

۱۴-برای درآمدزایی پایدار شهرداری برنامه ای دارید؟

ایجاد بستر مناسب برای سرمایه گذاران و رشد توسعه گردشگری شهر شهمیرزاد یکی از اولویت های شهرداری برای ایجاد درآمد پایدار دانسته و به منظور توسعه همه جانبه صنعت گردشگری شهر تلاش خواهیم کرد همانطور که در سال ۲۰۱۵ میلادی در دنیا از هر ۱۰ شغل یک شغل مربوط به صنعت گردشگری می باشد که انشالله با بستر سازی در این زمینه بتوانیم با جذب گردشگران آهنگ رشد و توسعه شهری را برای شهروندان محترم به صدا درآوریم.

۱۵-قطعا شهروندان رکن اساسی توسعه هر شهر هستند در این مورد چه انتظاری دارید؟

خوشبختانه اینجانب در شهری افتخار خدمت را دارم که مردمی نیکوکار و خیراندیش درآن بیشمارند وهمواره یکی از حامیان اصلی توسعه شهری به شما می آیند و انتظار حقیر از ایشان این است که همچون گذشته به رشد و توسعه شهر خود بیش از پیش کمک نمایند که نمونه بارز آن بهسازی و بازسازی غسالخانه و ساخت یک هزار حفره قبر توسط خیر نیکوکار شهمیرزادی جناب آقای حاج بهروز یوسفی و همسر مکرمه ایشان می باشد که در ماه گذشته آئین بهره برداری آن برگزار گردید که انشالله اجر معنوی این کار خیر ایشان در توشه آخرتشان جاودان باشد.

۱۶-حرکت شهرداری به سمت شهرداری الکترونیک در دستور کار شما هست؟

بله از بدو ورود اینجانب مقدمات اتوماسیون شهرداری در دستور کار بوده و هم اکنون اقدامات قانونی مربوطه صورت پذیرفته و انشالله طی ماههای آتی قرارداد با پیمانکار مربوطه انعقاد خواهد شد.

۱۷-بزرگترین مشکل شهرداری چیست؟

حجم بدهی انباشته شهرداری به ادارات مختلف خدمات رسان و حجم بالای پرونده های قضایی علیه شهرداری بزرگترین دغدغه و چالش پیش رو اینجانب و شهرداری است و همواره مشکلات متعددی را برای پرسنل و خدمات رسانی به شهروندان فهیم شهمیرزاد رقم خواهد زد.

۱۸-چرا اکثر شهرداری های کوچک همانند شهمیرزاد با مشکل کمبود اعتبارات مواجه هستند؟

متاسفانه عدم توسعه متوارن امکانات و تجمع امکانات در مراکز شهرهای بزرگ باعث کاهش جمعیت شهرهای کوچکتر شده است و به تبع آن کاهش درآمدهای مالیاتی که نسبت مستقیم با جمعیت شهری دارند باعث این مهم گردیده است و با سیاست شهرهای کوچک ضعیف تر و کم جمعیت تر و شهرهای بزرگ جاذب جمعیت و افزایش جمعیت می گردند و مشکلات حاشیه نشینی و… را به همراه دارد.

۱۹-جه برنامه و یا پروژه فرهنگی،مثل فرهنگ سرا برای شهر در نظر دارید؟

با توجه به وجود موسسه های فرهنگی و خیریه ها در سطح شهر، همواره شهرداری خود را ملزم به همکاری و همیاری با این موسسات فرهنگی دانسته و به منظور رشد و توسعه فرهنگ مردم شهر همواره درمناسبات ملی و مذهبی نسبت به برگزاری جشن ها و مراسمات مذهبی اقدام نموده است و انشالله در صورت فائق آمدن بر بدهی انباشته احداث فرهنگسرا یکی از اولویت های شهرداری می باشد.

۲۰-دغدغه بیشتر جوانان شهر مشکل زمین و مسکن است برای رفع این مشکل که در شهر دیده میشه چه کارهایی را انجام دادید و آیا برای این قشر متقاضی برنامه ای دارید؟

با توجه به عدم تصویب طرح جامع و حریم شهر در محدوده کوچک خدماتی شهر و وجود باغات ،قیمت منطقه ای زمین در شهر شهمیرزاد بالا می باشد و همین امر یکی از دلایل مهاجرت جوانان به شهرهای همجوار می باشد و انشالله بتوانیم با تصویب طرح جامع و افزایش حریم و کاهش قیمت منطقه ای املاک قدمی جهت این مهم باشد.

۲۱- بعد از گذشت ۱۰ سال از نصب و راه اندازی تله سی یژ می گذرد برنامه شما برای راه اندازی این پروژه مهم اقتصادی و تفریحی شهمیرزاد چیست؟

در زمان پیشین راه اندازی تله سی یژ بدون انجام مقدمات و اخذ استاندارد های مربوطه صورت پذیرفته است و هم اکنون پس از برگزاری جلسات مکررو نشست های تخصصی متعدد هیئت عالی سرمایه گذاری طی بازدید کارشناسان اداره استاندارد بیش از ۱۱۴ مورد ایراد در خصوص راه اندازی دستگاه تله سی یژ اعلام گردیده است که با پیگیریهای های مستمر صورت پذیرفته فراخوان ارزیابی،شناسایی و انتخاب سرمایه گذار جهت پروژه رفع معایب،استاندارد سازی ،راه اندازی و بهره برداری تله سی یژ در روزنامه کثیرالانتشار به چاپ رسیده است ودر اینجا جا دارد که از سرمایه گذارانی که مایلند در این پروژه سرمایه گذاری نمایند با حضور در واحد سرمایه گذاری شهرداری شهمیزاد حداکثر تا پایان روز پنجشنبه مورخه ۱۳/۱۰/۱۳۹۷با دریافت اسناد مربوطه پیشنهادات خود را تکمیل کرده و به دبیرخانه شهرداری تحویل نمایند و شماره ثبت دریافت نمایند.

۲۲-برنامه مشخص شما برای جلوگیری از ساخت و سازهای بی رویه شهر چیست؟

یکی از دغدغه های اصلی شهر شهمیرزاد جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و اصل حفاظت از باغات می باشد و اکثر ساخت و سازهای شهر شهمیرزاد با حضور نمایندگان کارگروه استانداری،اداره کل مسکن و شهرسازی،اداره جهاد کشاورزی،و میراث فرهنگی در دست اقدام می باشد که کمترین آسیب و صدمه ای به ذخیره های شهری وارد نشودو واحد ساختمانی و پلیس ساختمان در گشت های شبانه روزی دست اندازی به محیط زیست و منابع شهری را تا حد امکان کاهش داده اند.

۲۳-سرانجام بعد از مدتها بازگشایی خیابان امام خمینی(ره) کی و چه وقت به پایان می رسد؟

همانطور که عرض کردم با توجه به منابع محدود مالی این مهم همت همگانی را می طلبد و همانطور که در گذشته با مساعدت استاندار محترم،معاونت امور عمرانی استانداری و اداره کل مسکن و شهرسازی این خیابان تعریض گردیده است هم اکنون نیز از استاندار محترم و جناب آقای مهندس ابک سرپرست محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان و ریاست محترم اداره کل مسکن و شهرسازی عاجزانه  تقاضا دارم ، این مهم را در دستور کار قراردهند زیرا شهرداری به تنهایی قادر به بازگشایی این خیابان اصلی نبوده و در صورت بروز کوچکترین بحران و سانحه  ای مسیر امداد مسدود خواهد شد .

۲۴-نظر شما در رابطه با روزنامه پیام چیست؟

ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت و کارکنان روزنامه پیام از جناب آقای منصور عمادی که جهت دریافت نقطه و نظرات اینجانب وقت گذاشته اند تقدیر و تشکر بعمل می آید.

 

۲۵-سخن پایانی

انشالله با همکاری و همیاری مردم فهیم و شریف ، خیرین نیکوکار ،اعضای شورای اسلامی شهر و حمایت های مسئولین شهرستانی و استانی بتوانیم شهری زیبا و آزاد در خور شهمیرزادیهای عزیز داشته باشیم.

 

 

 

 

آئین بهره برداری از مسیر برگشت پارک کوهستان و افتتاح ساختمان شهید حججی صورت پذیرفت

به گزارش روابط عمومی در مورخه نوزدهم تیرماه با حضور جناب آقای دکتر همتی نماینده محترم مردم شهرستان های سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی،دکتر ارگی فرماندار محترم شهرستان مهدیشهر،جناب آقای مهندس احمدی بخشدار شهمیرزاد باتفاق شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و با حضور مسئولین و آحاد مختلف مردم در سالن بام موسسه خیریه امیرالمومنین شهمیرزاد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی:این مراسم که با هدف آئین بهره برداری از مسیر برگشت پارک کوهستان و افتتاح ساختمان شهید ححجی برگزار گردید.

در ابتدای مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد پس از خیر مقدم به حاضرین در جلسه نسبت به ارائه گزارشی از اقدامات صورت پذیرفته در پروژه مذکور پرداختند.

شهردار شهمیرزاد پس از تقدیر از شهرداران پیشین در عمران و آبادانی شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد هزینه صورت پذیرفته در پروژه مذکور را بالغ بر نه میلیارد ریال اعلام نمود که شامل:

*احداث ساختمان شهید حججی و بازسازی باغ پارک کوهستان
*اجرای عملیات زیر سازی و آسفالت مسیر به متراژ ۷۰۰۰متر مربع
*اجرا دیوار سیمانی به طول ۱۳۵۰متر
*اجرای دیوار سنگی یک رو نما و دورو نما به طول ۶۲۰متر
*اجرای پله سنگی به طول ۱۴۵متر جهت سهولت در تردد شهروندان و گردشگران به پارک کوهستان
*ساخت المان بزرگ شهمیرزاد به طول ۳۰متر مربع
*کاشت انواع گونه نهال گردو و بادام در مسیر
*خریداری و نصب انواع سطل زباله در مسیر
*رنگ آمیزی جداول و….

در ادامه جناب آقای دکتر همتی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و دکتر ارگی فرماندار شهرستان مهدیشهر پس از تقدیر و تشکر از زحمات مهندس لقمانیان شهردار جوان خوش ذوق در عمران و آبادانی شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد به ارائه برخی از نیازهای مبرم که زیر ساخت شهر نمونه گردشگری بین المللی می باشند پرداختند.

آگهی تجدید مزایده فروش زمین

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۱۲۸۲/۴/۸-۹۶/۱۱/۷ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به فروش ۳ قطعه زمین تفکیکی از قطعات پلاکهای ثبتی ۱۷۵۳/۴۳۸ واقع در منطقه یخچال و ۳۳۵۹/۲و ۳۳۵۹/۱۱واقع در سه راه ملک طیبی  با کاربری مسکونی اقدام نماید شرکت کنندگان می توانند با توجه به شرایط ذیل پیشنهاد خود را به انضمام فیش واریزی سپرده بحساب سیبا شماره ۳۱۰۰۰۰۳۲۰۴۰۰۹ در پاکت در بسته و لاک و مهر شده حداکثر تا تاریخ ۹۶/۱۲/۱۷ به دبیرخانه شهرداری تحویل و رسید اخذ نمایید خواندن ادامه این مطلب »

آگهی مزایده اجاره دو باب تجاری شهرداری شهمیرزاد

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۲۲/۴/۹۹۲-۲۹/۸/۹۶ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به واگذاری  ۲ باب  واحد تجاری  واقع در جنب پارک پردیس  روبه روی  نیروی انتظامی شهمیرزاد بصورت  اجاره  برای مدت یک سال  اقدام نماید شرکت  کنندگان می بایست برای جدول ذیل بابت سپرده شرکت مزایده  به حساب سیبا شماره ۳۱۰۰۰۰۳۲۰۴۰۰۹نزد بانک ملی  ایران  وجه واریز  و فیش واریزی  را ضمیمه پیشنهاد خود کرده و در پاکت در بسته و لاک و مهر شده تا پایان وقت اداری  مورخ۲۲/۱۲/۹۶ به دبیرخانه شهرداری تحویل و رسید اخذ نمایید خواندن ادامه این مطلب »

پیام تسلیت جناب آقای محمد غلامی شهردار محترم شهمیرزاد به جناب آقای عبدالخالق خاکسار ریاست محترم شورای اسلامی شهمیرزاد

برادر ارجمندجناب آقای عبدالخالق خاکسار
ریاست محترم شورای اسلامی شهر شهمیرزاد
          در غم از دست دادن عزیزتان به سوگ نشستن صبری میخواهد عظیم، مصیبت درگذشت پدر گرامیتان زنده یاد  آقاعلی خاکسار را به شما و خاندان معظم خاکسار تسلیت عرض نموده و برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی و برای آن عزیز در گذشته غفران و رحمت واسعه الهی را خواستاریم.

                                                                                           محمد غلامی

                                                                                        شهردار شهمیرزاد

خواندن ادامه این مطلب »

شروع عملیات نقشه برداری سطح شهر شهمیرزاد

بر اساس مجوز شماره ۵۷۰/۴/۱۲۰مورخه ۱۳۹۵/۰۵/۱۱شورای اسلامی شهر شهمیرزاد مبنی بر اجرای نقشه برداری زمینی معابر و انهار واقع در محدوده خدمات شهری شهمیرزاد پس از سپری شدن اقدامات قانونی شرکت مهندسین مشاور نقشه برداری فرازا در مناقصه مذکور برنده اعلام گردیدو پس از انعقاد قرارداد مربوطه در دی ماه سال جاری این عملیات آغاز شد، این عملیات مهم که نه ماه بطول می انجامد با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال توسط شهرداری شهمیرزاد در حال اجرا می باشد. خواندن ادامه این مطلب »

آگهی مناقصه نقشه برداری شهر شهمیرزاد

۱تهیه نقشه طرح تفضیلی معابر پیشنهادی و موجود با مقیاس ۵۰۰

کنگره تجلیل از یکصد مدیر عملگرا در اقتصاد مقاومتی در مشهد مقدس برگزار گردید

به منظور تجلیل از عملکرد مدیران ساعی در حوزه اقتصاد مقاومتی کنگره ای جهت تجلیل از یکصد مدیر عملگرا در اقتصاد مقاومتی ، هشتم مرداد ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار گردید. خواندن ادامه این مطلب »

بازدید معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان از پروژه های در دست اقدام شهمیرزاد

در مورخه ۱۳۹۴/۰۳/۱۰ جناب آقای مهدی زندیه وکیلی معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان باتفاق فرماندار محترم شهرستان مهدیشهر،بخشدار محترم شهمیرزاد،شهردارمحترم شهمیرزاد،اعضای محترم شورای اسلامی شهر شهمیرزاد،ریاست محترم اداره راه و ترابری ومسئولین شهری از پروژه های در دست اقدام بخش شهمیرزاد بازدید نمودند. خواندن ادامه این مطلب »

آگهی مناقصه جهت تکمیل سرویس بهداشتی پارک کودک

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره۵۴/۳/۷۰-۲۴/۱/۹۵ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاددر نظر دارد جهت تکمیل سرویس بهداشتی پارک کودک بصورت بدون مصالح (دستمزدی ) نسبت به جذب پیمانکار واجد الشرایط دارای مجوز فعالیت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی در رشته ابنیه از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید.

لذا از متقاضیان دعوت بعمل می آید جهت دریافت شرایط مناقصه حداکثر به مدت ۱۰ روز پس از درج  آگهی  به  درآمد شهرداری  شهمیرزاد مراجعه نمایید خواندن ادامه این مطلب »

آگهی تجدید مناقصه عمومی تکمیل مجموعه تجاریهای بلوار ولیعصر(عج)

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره۷۷/۲/۹۴-۶/۲/۹۵ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاددر نظر دارد جهت تکمیل مجموعه تجاریهای بلوار ولیعصر (عج) بصورت با مصالح بر مبنای فهرست بهای ابنیه سال ۹۵ بدون تعدیل نسبت به جذب پیمانکار واجد الشرایط دارای مجوز فعالیت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی در رشته ابنیه از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید.

لذا از متقاضیان دعوت بعمل می آید جهت دریافت شرایط مناقصه حداکثر به مدت ۱۰ روز پس از درج  آگهی  به  درآمد شهرداری  شهمیرزاد مراجعه نمایید خواندن ادامه این مطلب »

آگهی تجدید مناقصه اجرای زیرسازی و روکش آسفالتی

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره۳۲/۴/۱۲۸-۶/۲/۹۵ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاددر نظر دارد جهت اجرای زیرسازی و روکش آسفالتی یا زیرسازی و ترمیم دستی آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح شهر بدون مصالح (دستمزدی) نسبت به جذب پیمانکار واجد الشرایط دارای مجوز فعالیت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی در رشته راه و باند از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید.

لذا از متقاضیان دعوت بعمل می آید جهت دریافت شرایط مناقصه حداکثر به مدت ۱۰ روز پس از درج  آگهی  به  درآمد شهرداری  شهمیرزاد مراجعه نمایید خواندن ادامه این مطلب »

مراسم بزرگداشت روزشوراها،معلم و کارگر

در مورخه۱۳۹۵/۰۲/۱۲ساعت ۱۷/۳۰مراسمی به مناسبت بزرگداشت شوراها،مقام شامخ معلمین و کارگران زحمتکش باحضور مسولین شهری و کارمندان و کارگران شهرداری شهمیرزاد در سالن کوثر برگزار گردید. خواندن ادامه این مطلب »

آگهی مزایده فروش زمین مسکونی

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۹/۴/۱۳۳۱-۱۲/۹/۹۴ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به فروش ۵ قطعه زمین تفکیکی از قطعات پلاکهای ثبتی ۱۸۱/۳۴۱۹ و ۸۸/۳۴۱۹ با کاربری مسکونی واقع در بلوار شهید کلاهدوز نرسیده به جایگاه CNG اقدام نماید شرکت کنندگان می توانند با توجه به شرایط ذیل پیشنهاد خود را به انضمام فیش واریزی سپرده بحساب سیبا شماره ۳۱۰۰۰۰۳۲۰۴۰۰۹ در پاکت در بسته و لاک و مهر شده حداکثر تا تاریخ۲۸/۹/۹۴ به دبیرخانه شهرداری تحویل و رسید اخذ نمایید.

خواندن ادامه این مطلب »

ارتباط مستقیم با سرپرست شهرداری

آب و هوا
شهمیرزاد
29 مهر 1400, 7:06 ق.ظ
 

ابری متناوبت
14°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 75
  • 798
  • 2,750,060