تصویب بودجه چهل و سه میلیارد تومانی شهرداری شهمیرزاد برای سال ۱۴۰۰

♦️تصویب بودجه چهل و سه میلیارد تومانی شهرداری شهمیرزاد برای سال ۱۴۰۰

🔹لایحه بودجه شهرداری شهمیرزاد برای سال ۱۴۰۰ پس از بررسی در صحن علنی شورا ، با تغییراتی که در روند بررسی بودجه از سوی اعضای شورای اسلامی شهر مدنظر قرار گرفت، با ۹۵ درصد افزایش به تصویب رسید.

🔹محمد صالح لقمانیان عنوان کرد: سال گذشته دغدغه هایی در مورد بودجه وجود داشت و بخشی از تحلیل گران باور نمی کردند بودجه ۲۲ میلیارد تومانی شهرداری تحقق پیدا کند، امّا بودجه سال جاری با متمّم بودجه بیش از ۲۴ میلیارد تومان در حال بررسی می باشد. این در حالی است که برخی پیش بینی های مد نظر ما شاید تا پایان سال محقق نشود و در حساب های سال آینده قرار گیرد. با این اوصاف لایحه بودجه ۱۴۰۰ تقدیمی به شورای اسلامی شهر با افزایش ۹۵ درصدی نسبت به سال ۱۳۹۹ مورد تصویب قرار گرفت.

🔹شهردار شهمیرزاد اظهار کرد: بودجه ای که در سال ۹۹ دغدغه هایی در مورد آن بود، اکنون مسیر خود را طی کرده است و بودجه ای که امروز برای سال آینده تصویب گردیده زمینه های تحقق آن فراهم شده است و به شکرانه پروردگار متعال در سه متوالی۹۷ و ۹۸ و ۹۹ نیز شاهد تحقق بودجه بیش از ۱۰۰ درصد بوده ایم.

🔹لقمانیان با اشاره به اینکه این روزها شاهد اتفاقات خوبی در شهر شهمیرزاد هستیم گفت: بحمدلله در تمامی نقاط شهر ما در حال انجام فعالیت های عمرانی و خدماتی خوبی هستیم که تکمیل و افتتاح پروژه ۲۴ باب واحد تجاری بازار روز شهمیرزاد و احداث و افتتاح پیست دوچرخه سواری و مسیر پیاده روی سلامت به عنوان اولین پیست دوچرخه سواری شهرستان مهدیشهر را می توان نام برد.

این مدیر شهری در ادامه افزود: با استعانت از خداوند متعال انشالله در سال آینده شاهد افتتاح چهار بانده نمودن بلوار کنار گذر آیت الله مومنی تا سه راه کلاهدوز به عنوان مهمترین زیر ساخت شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد خواهیم بود.

🔹وی افزود: توسعه شهرها ابعاد مختلفی دارد که شهرداری شهمیرزاد در کنار بُعد نرم افزاری در حوزه نرم افزارهای اتوماسیون حوزه اداری و شهرسازی ، بُعد کالبدی آن که مربوط به مسائل زیرساختی و عمرانی هست را بطور جدی پیگیری میکند و ما امروز نیازمند اجرای این گونه پروژه ها توسعه محور هستیم.

ایشان افزود: این بودجه با رویکرد افزایش فعالیت های عمرانی و زیرساختی، محیط زیست و افزایش سرانه فضای سبز، زیباسازی و مبلمان شهری ، فعالیت های فرهنگی اجتماعی و خدمات رفاهی کارکنان تهیه گردیده و امیدواریم با عنایات الهی وحمایت مردم عزیز و مشارکت خیرین بتوانیم بهتر از سالهای قبل خدمت کنیم.

 

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰, ۴:۱۴ ب.ظ
 

اغلب ابری همراه رگبار
27°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 357
  • 551
  • 2,665,385