دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد به ریاست دادگستری دادگستری شهرستان مهدیشهر به مناسبت هفته قوه قضاِِیه

💠 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد:به مناسبت هفته قوه قضائیه مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد باتفاق اعضای اسلامی شورای شهر شهمیرزاد و کیا مسئول حقوقی شهرداری با حضور در دفتر ریاست دادگستری شهرستان مهدیشهر هفته قوه قضائیه را به جناب آقای نهضتی تبریک عرض نمودند.

مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر حادثه هفتم تیر و شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش و نکوداشت هفته قوه قضائیه گفت : قوه قضائیه حافظ امنیت و آرامش مردم است .

شهردار شهمیرزاد خدمات صادقانه مجموعه دادگستری را ارزشمند توصیف نمود و افزود : مسئولان دستگاه‌های قضایی تلاشگران عرصه عدالت هستند و وجود تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب آرامش و آسایش در جامعه خواهد شد.

وی گفت: همکاری‌های بسیار نزدیک مجموعه دادگستری شهرستان با شهرداری در راستای اجرای قانون بسیار اثرگذار بوده است و همواره این دو مجموعه کمک‌حال هم برای احقاق حقوق مردم بوده‌اند.

لقمانیان  در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های مجموعه‌ی دادگستری شهرستان بیان داشت: امیدواریم که خداوند همواره توفیق خدمت‌رسانی به مردم را به ما عطا کند و همه‌ی ما را در مسیر عدالت بی‌بدیل مولای متقیان حضرت علی (ع) قرار دهد.

اسماعیلی زاده رئیس شورای اسلامی شهر شهمیرزاد نیز  در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت هفته قوه قضائیه و قدردانی از زحمات ، تعامل و همکاری رئیس دادگستری شهرستان مهدیشهر با شورای اسلامی شهر و شهرداری اظهار داشت : مجموعه شورا و شهرداری در تمام بخش‌ها همگام با دادگستری بوده و تمام همت خود را برای حل‌وفصل معضلات این شهر انجام خواهند داد .

وی بابیان اینکه هفته قوه قضائیه فرصتی است مغتنم برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در دستگاه قضا اظهار داشت: یقیناً کار و تلاش در مسیر عدالت‌گستری و احقاق حق خدمتی ارزشمند و فعالیتی الهی است که مسئولان و کارکنان دستگاه قضا انجام می‌دهند.

گفتنی است در این دیدار نهضتی ریاست دادگستری شهرستان مهدیشهر نیز در سخنانی ضمن قدردانی از حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار  شهمیرزاد ، از همکاری و تعامل بسیار خوب مجموعه شهرداری  و شورای اسلامی شهر تقدیر وتشکر کردند .همچنین در این دیدارها پیرامون برخی مسائل و مشکلات شهر نیز تبادل‌نظر صورت گرفت.

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۶ مرداد ۱۴۰۰, ۳:۰۴ ق.ظ
 

اغلب صاف
30°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 43
  • 450
  • 2,703,092