شهرداری شهمیرزاد: تا زمان اعلام وضعیت سفید از سوی ستاد مقابله با کرونای کشور، خود را موظف به پاسداری از حریم سلامت شهروندان می دانیم

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد، محمد صالح لقمانیان در جریان بازدید از عملیات نیروهای واحد خدمات شهری و آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهمیرزاد برای ضد عفونی و گند زدایی خیابان‌ها، معابر و اماکن پرتردد شهری عنوان کرد: عملیات ضدعفونی و گندزدایی به عنوان اقدامی پیشگیرانه در دستور کار این نهاد قرار گرفته و هر روز به صورت مداوم تمامی اماکن پرتردد و پر جمعیت ضدعفونی می‌شوند.

وی افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور تیم‌های تخصصی ضد عفونی و گند زدایی واحد خدمات شهری و  آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهمیرزاد عهده دار این امر خطیر شده و به صورت بی وقفه و شبانه روزی به کار خود ادامه می‌دهند.

شهردار شهمیرزاد یادآور شد: شهرداری شهمیرزاد تا زمان اعلام وضعیت سفید از سوی ستاد مقابله با کرونای کشور، خود را موظف به پاسداری از حریم سلامت شهروندان دانسته و در این راه با تمام قوا به تلاش بی وقفه خود ادامه خواهد داد.

لقمانیان با تأکید بر اینکه باید از ترددهای غیرضروری باید پرهیز شود تا فراگیری بیماری متوقف شود، ادامه داد: انجام اقدامات پیشگیرانه بدون مشارکت مردم امکان پذیر نخواهد شد.

وی تصریح کرد: گندزدایی و ضدعفونی مراکز عمومی و خرید زمانی مؤثر خواهد شد که مشارکت مردمی نیز به شکل مطلوبی انجام پذیرد تا با عدم رفت و آمدهای غیرضروری در سطح شهر جلوی پیشرفت این اپیدمی گرفته شود.

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۶ مرداد ۱۴۰۰, ۲:۵۷ ق.ظ
 

اغلب صاف
30°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 41
  • 450
  • 2,703,090