دیدار با خانواده شهدا با حضور مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد و مسئولان محترم

شهردار شهمیرزاد :دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است

شهردار شهمیرزاد با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرز و بوم هستند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد ، در دیدار از دو خانواده شهید ( شهیدان محمد متقی و شهید احمد فرهادی )  که با حضور مسئولان ( دکتر میقانی فرماندار محترم شهرستان مهدی شهر و مهندس لقمانیان شهردار و امام جمعه محترم شهر شهمیرزاد و آقای ععلایی بخشدار و آقای نورانی ریاست محترم بنیاد شهید امور ایثارگران مهدی شهر  برگزار شد با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، افزود: امروز اقتدار و صلابت ما مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثار گران است، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمدند.

مهندس لقمانیان  ابراز داشت: تا مادامی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد.

شهردار شهمیرزاد ضمن این مطلب که شهیدان از بندگان مقرب خداوند بودند که از سفره رحمت باری تعالی تا ابد متنعم هستند و این فرصت و نعمتی است که صرفا خداوند متعال آن را به بندگان شایسته خود ارزانی می دارد، اظهار داشت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۱۳ فروردین ۱۳۹۹, ۶:۳۱ ق.ظ
 

بیشتر ابری
8°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 77
  • 463
  • 2,422,171