همایش نکوداشت روز شهرداری ها

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد ،همایش نکوداشت روز شهرداری ها و دهیاریهای استان سمنان با حضور علیرضا آشناگر استاندار سمنان و دکتر جندقیان معاون امور دهیاری سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور لقمانیان شهردار شهمیرزاد و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در محل سالن شهدای گمنام اردوگاه فرهنگی شهید کلاهدوز شهمیرزاد برگزار شد .

۱۴تیرماه ؛ روز شهرداری و دهیاری با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز چهاردهم تیرماه برای نخستین بار، تحت عنوان (( روز شهرداری و دهیاری )) در سالنامه رسمی کشور درج گردید .

به گزارش روابط عمومی  به نقل از تارنمای اینترنتی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی ، روز چهاردهم تیرماه برای نخستین بار، تحت عنوان (( روز شهرداری و دهیاری )) در سالنامه رسمی کشور درج گردید .

بر اساس این گزارش برابر مصوبه جلسه ۷۱۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی و با هدف آشنایی آحاد جامعه با عملکرد و خدمات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، ارتقاء منزلت خانواده بزرگ شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، هم افزایی و افزایش همدلی و تعامل مردم و خانواده مدیریت شهری و روستایی و اطلاع‌رسانی در راستای آشنایی با رویکردها،‌سیاست‌ها و برنامه‌های کشور در ارتباط با مدیریت شهری و روستایی ، روز چهاردهم تیرماه به عنوان “روز شهرداری و دهیاری” در سالنامه رسمی کشور درج گردیده است.

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۴۶ ب.ظ
 

ابری
22°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 789
  • 1,759
  • 2,301,258