جابجایی و سم پاشی و کاشت انواع نهال ها

   اجرای عملیات سم پاشی و جابجایی و کاشت نهال و تنظیف فضای سبز  در   شهر شهمیرزاد

 

به گزارش روابط عمومی : واحد فضای سبز شهرداری شهمیرزاد شروع به جابجایی درختان در بلوارها و سم پاشی و کاشت نهال کرده اند  .

سنایی مسئول واحد پارکها و فضای سبز اظهار داشت: برای کنترل آفات و مبارزه با بیماریهای گیاهی درختان و درختچه‌های سطح شهر  با رعایت نکات ایمنی درختان سم‌پاشی شدند .

وی اظهار داشت: این شهرداری در راستای تحقق اهداف خود  و همچنین ایجاد فضای  شاداب و جلوگیری از آفات و علف های هرز اقدام به اجرایی عملیات سم پاشی در بلوار امام خمینی شروع بکار کرد .

سنایی  خاطرنشان کرد: با توجه به این مهم که رشد و نمو گیاهان همواره تحت تأثیر عوامل محدود کننده‌ای هم‌چون آفات قرار می‌گیرد و این آفات باعث ضعف عمومی و در نهایت خشکیدگی گیاه می‌شود، بنابراین شهرداری شهمیرزاد اقدام به سم‌پاشی درختان سطح شهر کرده تا از خشکیدگی درختان جلوگیری شود.

وی در ادامه گفت همزمان با کار سم پاشی ، جابجایی درختان در بلوار های در حال تعریض و بازکاشت در سطح شهر و  کاشت انواع نهال بومی در بلوار ساری  به منظور زیبا سازی سیما و منظر شهری و تنظیف فضاهای سبز سطح شهر در دست اقدام می باشد .

سنایی بیان داشت :امیدوارم این کار همانند سایر اقدامات انجام شده توسط شهرداری شهمیرزاد  مورد استقبال شهروندان بوده و در حفظ و نگهداری بکوشیم  تا شاهد شهری آباد و زیبا و در خور شهروندان فهیم شهمیرزادی  باشیم و به امید روزی خوب و توأم با سلامتی و نشاط باشیم .

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۲۸ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۴۸ ب.ظ
 

ابری
22°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 789
  • 1,759
  • 2,301,258