کاشت انواع درخت و گل در شهمیرزاد

(( پشت هر کوه بلند سبزه زاری هست پر از یاد خدا))

ادامه عملیات کاشت انواع نهال و درختان سازگار با اقلیم شهر به منظور حفظ سرانه فضای سبز توسط واحد فضای سبز شهرداری شهمیرزاد در دست اقدام می باشد .

تاثیر نگاه کردن به گل‌ها 

پژوهش‌ها نشان می‌دهد نگاه کردن به گل‌ها و گیاهان باعث برانگیخته شدن احساس شادی، آرامش و طراوت در افراد می شود و غم و اندوه را از انسان دور می‌کند.

هدیه دادن گل‌ها که از گذشته در میان انسان‌ها مرسوم بوده، دلایل خاصی دارد که از آن جمله تاثیر گل‌ها و گیاهان بر روحیات انسان است.

پژوهش‌ها نشان می‌دهد نگاه کردن به گل ها و گیاهان باعث برانگیخته شدن احساس شادی، آرامش و طراوت در افراد می‌شود و غم و اندوه را از انسان دور می‌کند.

گل‌های با رنگ ملایم از جمله صورتی، سفید و بنفش، حس شخص را به سوی احساسات آرام سوق داده و گل های با رنگ گرم و تند نیز مانند قرمز، زرد و نارنجی، انسان را به سوی سرزندگی و هیجان پیش می‌برد.

پزشکان نیز معتقدند وجود گل و گیاه در منازل و در معرض دید، سلامت جسمی اعضای خانواده و همچنین صمیمیت در روابط خانوادگی را به دنبال دارد.

گل‌ها مظهر پاکی بوده و فطرت انسان را به سمت خوبی و زیبایی سوق می دهد،گل ها موجب باز شدن فکر انسان و فضای عطرآگین آن موجب تلطیف روح می شود.

اگر افراد افسرده ۲۰ دقیقه در هفته با گل و باغچه در ارتباط باشد، خلق آنها تغییر یافته و شرایط روانی بهتری پیدا می کند.

گل‌های طبیعی را به عنوان اولین هدیه انتخاب و سعی کنید در محیط منزل از گل ها به عنوان نماد آرامش استفاده کنید.

 

 

 

 

 

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۲۷ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۰۰ ب.ظ
 

صاف
38°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 17
  • 211
  • 2,243,927