تقدیر از بانوان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا

به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و روز زن شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر شهمیرزاد از بانوان شاغل در شهرداری شهمیرزاد و اعضای کمیسیون امور بانوان شورای اسلامی شهر شهمیرزاد تقدیر و تشکر نمودند.

به گزارش روابط عمومی:در ابتدای این مراسم آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت و سپس در ادامه مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد ضمن عرض  تبریک ولادت حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیه و روز زن بیان داشت : با اشاره به آیه” لولاک لما خلقت الاافلاک ” اگر تو نبودی افلاک را خلق نمیکردم ، ضرورت و اهمیت خلقت حضرت فاطمه الزهرا (س) را یادآور و درباره شان و منزلت والای آن حضرت ونیز ضرورت الگوگیری بانوان مسلمان از ایشان پرداخت .
وی افزود: حضرت فاطمه زهرا (س) سراسر ایثار ، فداکاری ، اخلاص ، قله رفیع فضائل ، معیارها و ارزشهای انسانی و اسلامی است . از مهم ترین و بارزترین وجه زندگی بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه الزهرا (س) دفاع ایشان از حریم ولایت امیرالمومنان علی (ع)بوده که در تبعیت ازاین بانوی گرانقدر همه ما باید ولایت پذیربوده و با تاسی به آن حضرت می توانیم در زندگی موفق باشیم .
در ادامه اسماعیل اسماعیلی زاده ریاست پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن با استناد به آیات قران درمورد برابری ارزش زن و مرد در جامعه اسلامی اظهار داشت: زنان در دین اسلام از جایگاه با ارزشی برخوردار هستند و منشاء خیر و برکت برای جامعه بشریت می باشند.ولی دشمنان اسلام با توجه به عنادی که نسبت به اسلام و ارزش های اسلامی داشته اند به بهانه آزادی بی قید و شرط به زنان آنها را از ارزشهای خود دور کرده و آثار این معظلات اجتماعی است، که جامعه ما نیز گریبان گیر شده است.
در پایان به رسم یادبود لوح سپاس تقدیم بانوان شاغل در شهرداری شهمیرزاد و اعضای کمیسیون امور بانوان شورای اسلامی شهر شهمیرزاد شد.

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۲۸ خرداد ۱۳۹۸, ۸:۰۸ ب.ظ
 

بیشتر آفتابی
37°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 3
  • 269
  • 2,232,879