چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مبارک باد

محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری جشن های پیروزی انقلاب در شهرداری شهمیرزاد، با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اظهار داشت: چهل سالگی یعنی رسیدن به سن تکامل و حالا که انقلاب به چهل پختگی اش رسیده، یعنی شاهد تکامل انقلاب اسلامی هستیم و بر همین اساس است که جهان منتظر برگزاری باشکوه  مراسم چهل سالگی استقرار نظام اسلامی در ایران است.

وی ادامه داد: در همین راستا شهرداری شهمیرزاد در حوزه های فضا سازی و آذین بندی شهر، برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی هنری و اجتماعی، تبیین دستاوردهای انقلاب به ویژه در حوزه مدیریت شهری و نیز برگزاری باشکوه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، برنامه ریزی کرده و تلاش می کنیم برنامه های امسال باشکوه تر از سال های قبل برگزار شود.

 شهردار شهمیرزاد:نقش مردم و جلب مشارکت آنان در آذین بندی شهر را مهمتر از سازمان ها و نهاد های دولتی دانست و اظهار داشت: شهرداری خود را موظف به برگزاری جشن های پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می داند.

لقمانیان تصریح کرد: دستگاه های دولتی که قصد داشته باشند در آذین بندی شهر مشارکت داشته باشند نیز می توانند از زیرساخت های شهرداری استفاده کنند.

لقمانیان در ادامه سخنانش به اهمیت راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: حضور گسترده در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، ضامن حفظ آرامش و امنیت کشور است.بر همین اساس از تمام کارکنان شهرداری دعوت می کنیم تا در این اجتماع عظیم مردمی حضور گسترده داشته باشند.

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۲۷ تیر ۱۳۹۸, ۹:۵۸ ب.ظ
 

صاف
38°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 17
  • 211
  • 2,243,927