بازدید میدانی مهندس لقمانیان از چگونگی روند زیبا سازی سیمای المان شهدای گمنام شهمیرزاد

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد:محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد صبح روز یکشنبه مورخه بیست و هفتم آذز ماه از المان شهدای گمنام شهر شهمیرزاد بازدید نمود.

شهردار شهمیرزاد در این بازدید اظهار داشت: امروز باید به وجود چنین گنجینه‌های فاخر ببالیم و همیشه سعی کنیم پیرو راه و سلوک این شهدا باشیم چراکه شهدا در عمل به وظیفه و تکلیف خود برای همه مردم الگو هستند.

وی از شهدا به عنوان بزرگ‌ترین نعمت و گران‌‌سنگ‌ترین حقیقت انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: کمتر کسی فکر می‌کرد که انقلاب اسلامی ایران با وجود شیطنت تمام عیار غرب و شرق با دلاور‌مردی چنین شهدای والامقام امروز در نقطه اوج و کرامت واقعی قرار گیرد.

لقمانیان افزود: اگر مقام معظم رهبری از ملت ایران خواسته‌اند حماسه سیاسی و اقتصادی خلق کنیم، باید به روحیه شهدا اقتدا کنیم چراکه آن‌ها با معنویت توانستند روحیه حماسی پیدا کرده و در جنگ نابرابر دشمن را به تسلیم وادار کنند.

این مدیر شهری تصریح کرد: در حال حاضر عملیات عمرانی ساخت المان شهدای گمنام شهمیرزاد به پایان رسیده است و زیبا سازی محوطه پیرامونی از قبیل پیاده روسازی و ساخت دیوار سنگی در دست اقدام می باشد.

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۲ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۳۳ ب.ظ
 

صاف
32°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 23
  • 405
  • 2,255,379