مسیرهای دسته روی در شهمیرزاد مناسب سازی شد

همزمان با فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری امام حسین (ع)، شهرداری شهمیرزاد تدابیر لازم برای هرچه باشکوه‌تر شدن مراسم‌ عزاداری سالار شهیدان را برنامه‌ریزی کرد.

مهندس محمد صالح لقمانیان در این خصوص گفت: با آغاز ایام ماه محرم به‌منظور تسهیل در تردد دسته‌‌های عزاداری و هیأت‌های مذهبی و رفاه حال عزاداران حسینی، مسیرهای حرکت دسته‌‌ها درشهمیرزاد بهسازی شد.

شهردار شهمیرزاد بیان کرد: خدمتگزاری به عزاداران حسینی افتخار بزرگی است که امسال نیز با آمادگی بیشتر همانند سال‌های گذشته به‌عنوان خادمان اباعبدالله الحسین (ع) این اقدامات را انجام خواهیم داد.

لقمانیان افزود: ضمن بازدید و کنترل محل‌های تعیین‌شده برای عبور دسته‌‌ها، شست‌وشوی معابر، جمع‌آوری خاک و نخاله، آسفالت و لکه‌گیری مسیر عبور هیأت‌های عزاداران به‌منظور تسهیل در عبور و مرور عزاداران و ایمن‌سازی معابر صورت گرفت.

وی از سیاه‌پوش کردن معابر اصلی شهر شهمیرزاد خبر داد و گفت: اهتزاز پرچم‌های مشکی در سطح شهر، طراحی و نصب المان و بنرهایی با مضمون عاشورا و نصب ریسه‌های مشکی از اموری است که توسط واحد روابط عمومی صورت گرفت.

شهردار شهمیرزاد بیان کرد: مردم شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد  امسال نیز همچون سال‌های گذشته در دهه نخست محرم، عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله (ع) را باشکوه و حضور گسترده خود برگزار می‌کنند که لازم است امسال نیز شرایط مناسبی برای رفاه حال مردم عزادار فراهم شود.

لقمانیان خاطرنشان کرد: امیدواریم شهروندان و گردشگران ضمن پاکیزه نگه‌داشتن شهر خود، در برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) بکوشند.

 

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۵ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۳۳ ب.ظ
 

بیشتر ابری
31°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 33
  • 264
  • 2,235,728