نظافت معابر و خیابانهای شهر شهمیرزاد جهت استقبال از سال نو در دست اقدام می باشد

 طرح پاکسازی محله به محله به منظور ارتقای سلامت شهر، سلامت و رفاه حال شهروندان در ماه های پایانی سال به صورت مستمر و روزانه، توسط کارگران خدمات شهری در دست اجرا است.

مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد با اشاره به نحوه‌ی اجرای طرح گفت: در این طرح اکیپ‌های اجرایی امور شهر با به کارگیری انواع ماشین آلات مختص به این امر، به منظور نظافت، رفت و روب و شستشوی معابر اصلی و فرعی و پیاده روهای شهر شهمیرزاد مشغول فعالیت هستند، تا این مهم با توجه به فرا رسیدن سال جدید به نتیجه مطلوبی برسد.

لقمانیان هدف از اجرای این عملیات را پاکسازی، تنظیف و شستشوی معابر، میادین و جداول سطح شهر از مواد موجود و همچنین ایجاد محیط سالم برای شهروندان عنوان کرد و افزود: در حال حاضر وضعیت نظافت معابر سطح شهر با همت کارگران خدوم خدمات شهری در وضعیت مطلوب می باشد و این مهم تا پاکسازی کامل معابر ادامه خواهد داشت.

وی در پایان با اشاره به اینکه مردم، شهرداری را خانه خود می دانند گفت: همکاری و همراهی همیشگی مردم با شهرداری باعث ایجاد پیشرفت و توسعه یک شهر می شود و خوشبختانه شهروندان فهیم دیار گروس این مهم را به اثبات رسانده اند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد طرح استقبال از بهار با هدف آماده سازی محیط شهری در روزهای پایانی سال جاری و ایجاد آمادگی همه جانبه برای ورود شایسته به سال جدید ، با برنامه ریزی منسجم و با بسیج تمامی امکانات، تجهیزات و نیروهای شهرداری در دست اجراست .

عملیات نظافت خیابانها و کوچه های سطح شهر در قالب طرح استقبال از بهار از اوایل اسفند ماه آغاز شده و با تمام قوا تا پایان سال ادامه دارد.

شهرداری شهمیرزاد همانند سنوات گذشته در آستانه سال جدید و در راستای نهادینه کردن فرهنگ شهری با حفظ پاکیزگی محیط زیست و پاک نگه داشتن معابر سطح  شهر، طرح استقبال از بهار ٩۷ را برگزار می‌کند.

با توجه به اینکه شهمیرزادبه عنوان شهر نمونه گردشگری بین المللی جاذبه گردشگری همواره پذیرای تعداد زیادی گردشگر و مسافر در ایام نوروز  بوده است ،از همین رو آماده سازی و زیبا سازی شهر برای استقبال از مسافران ضروری است.

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۲ بهمن ۱۳۹۷, ۳:۴۳ ق.ظ
 

صاف
-1°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 169
  • 782
  • 2,169,781