کنفرانس جنبش شهر زیبا درپایتخت معنوی و فرهنگی جهان اسلام((مشهد مقدس)) برگزار گردید

کنفرانس جنبش شهر زیبا برای اولین بار در ایران با محوریت معماری شهری و چشم انداز شهری،تاثیر وحدت و یکپارچگی دستگاههای اجرایی در زیباسازی شهری،کاربرد فناوری های نوین در معماری و طراحی شهری و…با حضور استانداران،فرمانداران وشهرداران سراسر کشور در مورخه ۱۹و۲۰آبان ماه در پایتخت معنوی و فرهنگی جهان اسلام((مشهد مقدس))برگزار گردیدو حاج سعید ایرانبخش سرپرست محترم شهرداری شهمیرزاد به نمایندگی از شهر گردشگری شهمیرزاد در این کنفرانس حضور داشت.

دبیر اجرایی همایش جنبش شهر زیبا گفت: داشتن یک شهر زیبا و ایده‌آل حق طبیعی هر شهروند است و باید در جهت داشتن چنین شهری در سراسر کشور تلاش شود.

نادیا جمشیدی در حاشیه برگزاری همایش جنبش شهر زیبا، در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش ترویج موضوع زیباسازی شهری و تداوم آن در کلیه شهرهای کشور بود و وحدت و یکپارچگی مسئولان امر روی تحقق این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

وی افزود: برای نخستین بار در سطح کشور بود که چنین همایشی برگزار شد و در این همایش دو روزه که طی روزهای نوزدهم و بیستم آبان ماه به میزبانی مشهد در هتل پارس این شهر برگزار شد ۲۰۰ مخاطب از سراسر کشور از کارشناسان و متخصصان حوزه شهری حاضر بودند.

دبیر اجرایی همایش جنبش شهر زیبا سطح کمی و کیفی این دوره را مثبت ارزیابی کرد و گفت: سطح کمی و کیفی نخستین همایش جنبش شهر زیبا مطلوب و رضایت‌بخش بود، گرچه نواقصی هم داشت که با شناسایی این نواقص پس از این برگزاری این دوره، برنامه‌ریزی مطلوب‌تری در جهت اجرای یک برنامه پرمحتوا و بی‌نقص را برای دومین دوره همایش جنبش شهر زیبا خواهیم داشت.

جمشیدی داشتن یک شهر زیبا و ایده‌آل را حق طبیعی هر شهروند دانست و تصریح کرد: تمایل داریم تا مشابه این برنامه را در سایر استان‌های کشور برگزار کنیم تا کمک بزرگی در جهت داشتن شهرهای زیبا در سراسر ایران داشته باشیم که البته برگزاری آن نیازمند حمایت و همکاری مسئولان اجرایی استان‌ها است.

۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱

photo_2016-11-12_11-25-40

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۲ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۳۳ ب.ظ
 

صاف
32°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 23
  • 405
  • 2,255,379