بایگانی برای ‘مناقصه و مزايده’

آئین بهره برداری از مسیر برگشت پارک کوهستان و افتتاح ساختمان شهید حججی صورت پذیرفت

به گزارش روابط عمومی در مورخه نوزدهم تیرماه با حضور جناب آقای دکتر همتی نماینده محترم مردم شهرستان های سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی،دکتر ارگی فرماندار محترم شهرستان مهدیشهر،جناب آقای مهندس احمدی بخشدار شهمیرزاد باتفاق شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و با حضور مسئولین و آحاد مختلف مردم در سالن بام موسسه خیریه امیرالمومنین شهمیرزاد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی:این مراسم که با هدف آئین بهره برداری از مسیر برگشت پارک کوهستان و افتتاح ساختمان شهید ححجی برگزار گردید.

در ابتدای مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد پس از خیر مقدم به حاضرین در جلسه نسبت به ارائه گزارشی از اقدامات صورت پذیرفته در پروژه مذکور پرداختند.

شهردار شهمیرزاد پس از تقدیر از شهرداران پیشین در عمران و آبادانی شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد هزینه صورت پذیرفته در پروژه مذکور را بالغ بر نه میلیارد ریال اعلام نمود که شامل:

*احداث ساختمان شهید حججی و بازسازی باغ پارک کوهستان
*اجرای عملیات زیر سازی و آسفالت مسیر به متراژ ۷۰۰۰متر مربع
*اجرا دیوار سیمانی به طول ۱۳۵۰متر
*اجرای دیوار سنگی یک رو نما و دورو نما به طول ۶۲۰متر
*اجرای پله سنگی به طول ۱۴۵متر جهت سهولت در تردد شهروندان و گردشگران به پارک کوهستان
*ساخت المان بزرگ شهمیرزاد به طول ۳۰متر مربع
*کاشت انواع گونه نهال گردو و بادام در مسیر
*خریداری و نصب انواع سطل زباله در مسیر
*رنگ آمیزی جداول و….

در ادامه جناب آقای دکتر همتی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و دکتر ارگی فرماندار شهرستان مهدیشهر پس از تقدیر و تشکر از زحمات مهندس لقمانیان شهردار جوان خوش ذوق در عمران و آبادانی شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد به ارائه برخی از نیازهای مبرم که زیر ساخت شهر نمونه گردشگری بین المللی می باشند پرداختند.

آگهی تجدید مزایده فروش زمین

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۱۲۸۲/۴/۸-۹۶/۱۱/۷ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به فروش ۳ قطعه زمین تفکیکی از قطعات پلاکهای ثبتی ۱۷۵۳/۴۳۸ واقع در منطقه یخچال و ۳۳۵۹/۲و ۳۳۵۹/۱۱واقع در سه راه ملک طیبی  با کاربری مسکونی اقدام نماید شرکت کنندگان می توانند با توجه به شرایط ذیل پیشنهاد خود را به انضمام فیش واریزی سپرده بحساب سیبا شماره ۳۱۰۰۰۰۳۲۰۴۰۰۹ در پاکت در بسته و لاک و مهر شده حداکثر تا تاریخ ۹۶/۱۲/۱۷ به دبیرخانه شهرداری تحویل و رسید اخذ نمایید خواندن ادامه این مطلب »

آگهی مزایده اجاره دو باب تجاری شهرداری شهمیرزاد

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۲۲/۴/۹۹۲-۲۹/۸/۹۶ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به واگذاری  ۲ باب  واحد تجاری  واقع در جنب پارک پردیس  روبه روی  نیروی انتظامی شهمیرزاد بصورت  اجاره  برای مدت یک سال  اقدام نماید شرکت  کنندگان می بایست برای جدول ذیل بابت سپرده شرکت مزایده  به حساب سیبا شماره ۳۱۰۰۰۰۳۲۰۴۰۰۹نزد بانک ملی  ایران  وجه واریز  و فیش واریزی  را ضمیمه پیشنهاد خود کرده و در پاکت در بسته و لاک و مهر شده تا پایان وقت اداری  مورخ۲۲/۱۲/۹۶ به دبیرخانه شهرداری تحویل و رسید اخذ نمایید خواندن ادامه این مطلب »

پیام تسلیت جناب آقای محمد غلامی شهردار محترم شهمیرزاد به جناب آقای عبدالخالق خاکسار ریاست محترم شورای اسلامی شهمیرزاد

برادر ارجمندجناب آقای عبدالخالق خاکسار
ریاست محترم شورای اسلامی شهر شهمیرزاد
          در غم از دست دادن عزیزتان به سوگ نشستن صبری میخواهد عظیم، مصیبت درگذشت پدر گرامیتان زنده یاد  آقاعلی خاکسار را به شما و خاندان معظم خاکسار تسلیت عرض نموده و برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی و برای آن عزیز در گذشته غفران و رحمت واسعه الهی را خواستاریم.

                                                                                           محمد غلامی

                                                                                        شهردار شهمیرزاد

خواندن ادامه این مطلب »

شروع عملیات نقشه برداری سطح شهر شهمیرزاد

بر اساس مجوز شماره ۵۷۰/۴/۱۲۰مورخه ۱۳۹۵/۰۵/۱۱شورای اسلامی شهر شهمیرزاد مبنی بر اجرای نقشه برداری زمینی معابر و انهار واقع در محدوده خدمات شهری شهمیرزاد پس از سپری شدن اقدامات قانونی شرکت مهندسین مشاور نقشه برداری فرازا در مناقصه مذکور برنده اعلام گردیدو پس از انعقاد قرارداد مربوطه در دی ماه سال جاری این عملیات آغاز شد، این عملیات مهم که نه ماه بطول می انجامد با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ریال توسط شهرداری شهمیرزاد در حال اجرا می باشد. خواندن ادامه این مطلب »

آگهی مناقصه نقشه برداری شهر شهمیرزاد

۱تهیه نقشه طرح تفضیلی معابر پیشنهادی و موجود با مقیاس ۵۰۰

کنگره تجلیل از یکصد مدیر عملگرا در اقتصاد مقاومتی در مشهد مقدس برگزار گردید

به منظور تجلیل از عملکرد مدیران ساعی در حوزه اقتصاد مقاومتی کنگره ای جهت تجلیل از یکصد مدیر عملگرا در اقتصاد مقاومتی ، هشتم مرداد ماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار گردید. خواندن ادامه این مطلب »

بازدید معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان از پروژه های در دست اقدام شهمیرزاد

در مورخه ۱۳۹۴/۰۳/۱۰ جناب آقای مهدی زندیه وکیلی معاونت محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان باتفاق فرماندار محترم شهرستان مهدیشهر،بخشدار محترم شهمیرزاد،شهردارمحترم شهمیرزاد،اعضای محترم شورای اسلامی شهر شهمیرزاد،ریاست محترم اداره راه و ترابری ومسئولین شهری از پروژه های در دست اقدام بخش شهمیرزاد بازدید نمودند. خواندن ادامه این مطلب »

آگهی مناقصه جهت تکمیل سرویس بهداشتی پارک کودک

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره۵۴/۳/۷۰-۲۴/۱/۹۵ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاددر نظر دارد جهت تکمیل سرویس بهداشتی پارک کودک بصورت بدون مصالح (دستمزدی ) نسبت به جذب پیمانکار واجد الشرایط دارای مجوز فعالیت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی در رشته ابنیه از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید.

لذا از متقاضیان دعوت بعمل می آید جهت دریافت شرایط مناقصه حداکثر به مدت ۱۰ روز پس از درج  آگهی  به  درآمد شهرداری  شهمیرزاد مراجعه نمایید خواندن ادامه این مطلب »

آگهی تجدید مناقصه عمومی تکمیل مجموعه تجاریهای بلوار ولیعصر(عج)

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره۷۷/۲/۹۴-۶/۲/۹۵ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاددر نظر دارد جهت تکمیل مجموعه تجاریهای بلوار ولیعصر (عج) بصورت با مصالح بر مبنای فهرست بهای ابنیه سال ۹۵ بدون تعدیل نسبت به جذب پیمانکار واجد الشرایط دارای مجوز فعالیت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی در رشته ابنیه از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید.

لذا از متقاضیان دعوت بعمل می آید جهت دریافت شرایط مناقصه حداکثر به مدت ۱۰ روز پس از درج  آگهی  به  درآمد شهرداری  شهمیرزاد مراجعه نمایید خواندن ادامه این مطلب »

آگهی تجدید مناقصه اجرای زیرسازی و روکش آسفالتی

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره۳۲/۴/۱۲۸-۶/۲/۹۵ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاددر نظر دارد جهت اجرای زیرسازی و روکش آسفالتی یا زیرسازی و ترمیم دستی آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح شهر بدون مصالح (دستمزدی) نسبت به جذب پیمانکار واجد الشرایط دارای مجوز فعالیت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی در رشته راه و باند از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید.

لذا از متقاضیان دعوت بعمل می آید جهت دریافت شرایط مناقصه حداکثر به مدت ۱۰ روز پس از درج  آگهی  به  درآمد شهرداری  شهمیرزاد مراجعه نمایید خواندن ادامه این مطلب »

مراسم بزرگداشت روزشوراها،معلم و کارگر

در مورخه۱۳۹۵/۰۲/۱۲ساعت ۱۷/۳۰مراسمی به مناسبت بزرگداشت شوراها،مقام شامخ معلمین و کارگران زحمتکش باحضور مسولین شهری و کارمندان و کارگران شهرداری شهمیرزاد در سالن کوثر برگزار گردید. خواندن ادامه این مطلب »

آگهی مزایده فروش زمین مسکونی

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۹/۴/۱۳۳۱-۱۲/۹/۹۴ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به فروش ۵ قطعه زمین تفکیکی از قطعات پلاکهای ثبتی ۱۸۱/۳۴۱۹ و ۸۸/۳۴۱۹ با کاربری مسکونی واقع در بلوار شهید کلاهدوز نرسیده به جایگاه CNG اقدام نماید شرکت کنندگان می توانند با توجه به شرایط ذیل پیشنهاد خود را به انضمام فیش واریزی سپرده بحساب سیبا شماره ۳۱۰۰۰۰۳۲۰۴۰۰۹ در پاکت در بسته و لاک و مهر شده حداکثر تا تاریخ۲۸/۹/۹۴ به دبیرخانه شهرداری تحویل و رسید اخذ نمایید.

خواندن ادامه این مطلب »

آگهی تجدید مزایده حضوری فروش پژو ۴۰۵GLX

شهرداری شهمیرزاد در نظر دارد بر اساس مجوز شماره ۷/۴/۱۲۲۴-۱۴/۸/۹۴ شورای اسلامی شهر شهمیرزاد نسبت به فروش یکدستگاه سواری پژو۴۰۵ را با مشخصات و شرایط ذیل از طریق مزایده حضوری اقدام نماید. خواندن ادامه این مطلب »

بازدید معاونت عمرانی استانداری سمنان از پروژه های در دست اقدام شهرداری شهمیرزاد

خواندن ادامه این مطلب »

آگهی مزایده فروش زمین مسکونی

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۸۷۶/۴/۹ – ۹۴/۶/۹ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به فروش ۹ قطعه زمین تفکیکی از قطعات پلاکهای ثبتی ۳۴۱۹/۱۸۱ و ۳۴۱۹/۸۸ با کاربری مسکونی واقع در بلوار شهید کلاهدوز نرسیده به جایگاه CNG اقدام نماید. خواندن ادامه این مطلب »

آگهی مزایده فروش زمین مسکونی

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۳۵۳/۴/۹ – ۹۴/۳/۱۲ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به فروش ۳ قطعه زمین با کاربری مسکونی اقدام نماید شرکت کنندگان می توانند با توجه به شرایط ذیل پیشنهاد خود را به انضمام فیش واریزی سپرده بحساب سیبا شماره ۳۱۰۰۰۰۳۲۰۴۰۰۹ در پاکت در بسته و لاک و مهر شده حداکثر تا تاریخ ۹۴/۴/۳ به دبیرخانه شهرداری  تحویل و رسید اخذ نمایید. خواندن ادامه این مطلب »

آگهی مزایده عمومی شهرداری شهمیرزاد

به استناد مجوز شماره ۱۱/۲/۸۱ – ۹۴/۲/۶ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد، این شهرداری در نظر دارد نسبت به اجاره یک باب تجاری واقع در بلوار ورودی جنب پارک پردیس جهت فعالیت حمل و نقل عمومی به شرکتهای واجد صلاحیت اقدام نماید. خواندن ادامه این مطلب »

آگهی تجدید مزایده فروش زمین مسکونی

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره۱۲۳۸/۴/۹ – ۹۳/۶/۲۲ و ۱۸۶۱/۴/۹-۹۳/۱۰/۱۸ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به فروش سه قطعه زمین با کاربری مسکونی اقدام نماید شرکت کنندگان می توانند با توجه به شرایط ذیل پیشنهاد خود را به انضمام فیش واریزی سپرده بحساب سیبا شماره ۳۱۰۰۰۰۳۲۰۴۰۰۹ در پاکت در بسته و لاک و مهر شده حداکثر تا تاریخ ۹۳/۱۲/۵ به دبیرخانه شهرداری  تحویل و رسید اخذ نمایید. خواندن ادامه این مطلب »

آگهی مزایده فروش زمین مسکونی

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۱۸۶۱/۴/۹-۹۳/۱۰/۱۸ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به فروش۱ قطعه زمین با کاربری مسکونی اقدام نماید شرکت کنندگان می توانند با توجه به شرایط ذیل پیشنهاد خود را به انضمام فیش واریزی سپرده بحساب سیبا شماره ۳۱۰۰۰۰۳۲۰۴۰۰۹ در پاکت در بسته و لاک و مهر شده حداکثر تا تاریخ۹۳/۱۱/۷ به دبیرخانه شهرداری  تحویل و رسید اخذ نمایید. خواندن ادامه این مطلب »

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۲۱ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۳۳ ب.ظ
 

صاف
7°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 55
  • 677
  • 2,139,100