بایگانی برای ‘گزارش تصويري’

ادامه عملیات اجرایی لاین اصلی بلوار ۴۵ متری آیت الله مومنی در دست اقدام می باشد

ادامه عملیات جدول گذاری و زیرسازی لاین اصلی بلوار ۴۵ متری آیت الله مومنی توسط واحد عمران شهرداری شهمیرزاد

🔻 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ با استعانت از خداوند متعال و با پیگیری های صورت پذیرفته توسط شهردار و کارکنان شهرداری و با پیشیبانی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد عملیات عمرانی لاین های کندرو ضلع شرقی و غربی بلوار آیت الله مومنی تا سه راه کلاهدوز به پایان رسیده و در حال حاضر اجرای عملیات عمرانی لاین اصلی در دست اقدام می باشد.

🔻بلوار کنارگذر شهمیرزاد یکی از پروژه های زیرساختی شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می باشد که عملیات عمرانی آن در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و در دوران تصدی مهندس لقمانیان به سمت شهردار شهمیرزاد آغاز شد.

خریداری هشت تریلی جداول بتنی شنزار جهت اجرای عملیات لاین اصلی بلوار آیت الله مومنی

خریداری هشت تریلی جداول بتنی شرکت شنزار به منظورچهار بانده نمودن بلوار ۴۵ متری آیت الله مومنی با اعتباری بالغ بر هفتصد و پنجاه میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی توسط شهرداری شهمیرزاد صورت پذیرفت.

🔻 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ با استعانت از خداوند متعال و با پیگیری های صورت پذیرفته توسط شهردار و کارکنان شهرداری و با پیشیبانی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد عملیات عمرانی لاین های کندرو ضلع شرقی و غربی بلوار آیت الله مومنی تا سه راه کلاهدوز به پایان رسیده و در حال حاضر اجرای عملیات عمرانی لاین اصلی آغاز گردیده است.

🔻بلوار کنارگذر شهمیرزاد یکی از پروژه های زیرساختی شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می باشد که عملیات عمرانی آن در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و در دوران تصدی مهندس #لقمانیان به سمت شهردار شهمیرزاد آغاز شد.

عدم برگزاری مراسمات ملی و مذهبی در خانه تاریخی امین الرعایا شهمیرزاد

به اطلاع شهروندان محترم شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می رساند: با عنایت به دستور ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا و نامه کتبی شبکه بهداشت شهرستان مهدیشهر در خصوص ممنوعیت برگزاری هرگونه مراسم های ملی ،مذهبی وکلاس آموزشی در خانه تاریخی و فرهنگی امین الرعایا شهمیرزاد باستحضار می رساند علی رغم بازسازی و مرمت خانه تاریخی مذکور توسط شهرداری شهمیرزاد و آماده سازی جهت برگزاری مراسمات و کلاس های آموزشی با توجه نامه صدالذکر و شیوع موج سوم ویروس منحوس کرونا و اهمیت سلامت شهروندان در حال حاضر برگزاری هرگونه مراسم های ملی و مذهبی و کلاس های آموزشی در خانه تاریخی امین الرعایا مقدور نمی باشد.

✔️ ضمن پوزش از شهروندان محترم انشالله پس از ریشه کن شدن این ویروس منحوس شاهد برگزاری مراسم های ملی و مذهبی و کلاس های آموزشی در این خانه تاریخی و فرهنگی باشیم.

پاکسازی جهادی محله به محله توسط واحد خدمات شهری شهرداری شهمیرزاد در دست اقدام می باشد

امروزه مسئله حفظ محیط زیست به یکی از مسائل مهم جوامع بشری تبدیل شده است بدان حد که بسیاری از حقوقدانان و سیاستمداران آن را در مقوله «امنیت نرم‌افزاری» توصیف کرده و برای آن اهمیت بین‌المللی قائل هستند.

اگر در گذشته محیط زیست یک مسئله داخلی بود لیکن امروزه مرزهای داخلی را درنوردیده و جنبه فراملی پیدا کرده است. چرا که مسائل و مشکلات مربوط به بیماری‌های واگیردار، آلودگی، بهداشت و سلامت فقط در محدوده مرزهای داخلی قرار نمی‌گیرد و به جوامع دیگر نیز سرایت می‌کند. کرونا،ایدز، سارس، ایبولا، هپاتیت، آنفلوآنزا و دیگر بیماری‌های واگیردار امروزه به مسئله مهم حیات بشری تبدیل شده و سلامتی جوامع را هدف قرار داده است. بنابراین توجه به محیط زیست و حفظ سلامتی انسان یکی از اصول اساسی در بقای زندگی است و کنترل آلودگی‌های محیط از جمله مواد زائد جایگاه ویژه‌ای در این زمینه دارد.

بهینه‌سازی تکنولوژی جمع‌آوری و دفع مواد زایل و اشاعه فرهنگ مصرف صحیح کالا و جمع‌آوری و دفع صحیح‌تر آنها می‌تواند تاثیر اساسی در حفظ بهداشت و سلامت محیط زیست جامعه داشته باشد.

عبارت «شهر ما، خانه ما» بر در و دیوار کوچه‌ها و خیابان‌ها به چشم می‌خورد و همه ما روزی چند بار این عبارت زیبا و پرمفهوم را  مشاهده می‌کنیم اما به راستی چقدر در تحقق این خواسته کوشا بوده‌ایم و شهر خود را خانه خود فرض کرده‌ایم…؟!

چقدر تلاش کرده‌ایم که وقتی از خانه خارج می‌شویم مواد دور ریز خود را در مخازن و سطل‌های در نظر گرفته شده بیندازیم و چهره کوچه‌ها و خیابان‌های شهر را زشت و بدمنظره نکنیم…؟!
همه ما به خوبی می‌دانیم که به عنوان یک شهروند باید در حفظ تمیزی و نظافت شهر کوشا باشیم و کمترین کاری که از دستمان برمی‌آید این است که چهره شهر را با انداختن زباله روی زمین نازیبا نکنیم اما خیلی از ما در این زمینه همکاری نمی‌کنیم و حتی کوتاهی هم می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد ، با عنایت به اینکه  داشتن شهر تمیز حق مسلم همه شهروندان است ، واحد خدمات شهری شهرداری با پرسنل اندک خود اقدامات لازم در خصوص رفت و روب
محله های شهر اعم از مسیر رودخانه تا هفت چشمه ، جاده سلامت ، بلوار ساری ، شهرک کلاهدوز،خیابان صفا،شهرک ولی عصر(عج)،پشت بانک ملی، خیابان مازندران و بلوار امام خمینی (ره) از بانک صادرات تا میدان  را صورت داده و طی برنامه ریزی های صورت پذیرفته توسط واحد خدمات شهری شهرداری شهمیرزاد کلیه مناطق و محله های سطح شهر به صورت جهادی پاکسازی خواهد شد.

مجموعه بازی پلی اتیلن در بوستان کودک و مهربانی شهمیرزاد نصب شد

شهرداری شهمیرزاد در راستای خدمت رسانی به شهروندان و فراهم کردن محیطی مناسب و امن برای کودکان اقدام به جمع آوری وسایل بازی فلزی و جایگزینی آن با مجموعه های بازی پلی اتیلن کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شهمیرزاد محمد صالح لقمانیان با بیان مطلب بالا افزود: شهرداری شهمیرزاد با هدف ایجاد ایمنی و کاهش هزینه‌های جانبی بابت نگهداری وسایل بازی فلزی و جلب رضایتمندی شهروندان، از سه سال قبل اقدام به خرید و نصب مجموعه بازی پلی اتیلن در بوستان های سطح شهمیرزاد کرده است.

شهردار شهمیرزاد افزود: در آذرماه سال جاری مجموعه بازی پلی اتیلن بوستان کودک واقع در بلوار ساری و بوستان مهربانی واقع در شهرک ولی عصر (عج) به مجموعه بازی پلی اتیلن استاندارد تجهیز شد.

آغاز عملیات عمرانی اجرای لاین اصلی بلوار ۴۵ متری آیت الله مومنی

🔻 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ با استعانت از خداوند متعال و با پیگیری های صورت پذیرفته توسط شهردار و کارکنان شهرداری و با پیشیبانی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد عملیات عمرانی لاین های کندرو ضلع شرقی و غربی بلوار آیت الله مومنی تا سه راه کلاهدوز به پایان رسیده و در حال حاضر اجرای عملیات عمرانی لاین اصلی آغاز گردیده است.

🔻بلوار کنارگذر شهمیرزاد یکی از پروژه های زیرساختی شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می باشد که عملیات عمرانی آن در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و در دوران تصدی مهندس لقمانیان به سمت شهردار شهمیرزاد آغاز شد.

 

اتمام عملیات زیرسازی و اجرای آسفالت مکانیزه لاین کندرو ضلع شرقی بلوار آیت الله مومنی

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: اتمام عملیات زیرسازی و اجرای آسفالت مکانیزه لاین کندرو ضلع شرقی بلوار آیت الله مومنی توسط واحد عمران شهرداری شهمیرزاد را به اطلاع شهروندان محترم شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می رساند.

✔️ تاکنون بیش از هفتصد و پنجاه تن آسفالت گرم در بلوار آیت الله مومنی توسط شهرداری شهمیرزاد پخش شده است و انشالله در روزهای آتی جهت استفاده عموم مردم زیر بار ترافیک می رود.

✅ تعریض و چهار بانده نمودن کنار گذر شهمیرزاد یکی از پروژه های زیر ساختی مهم شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می باشد که در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و در ابتدای دوران تصدی مهندس محمد صالح#لقمانیان به سمت شهردار شهمیرزاد کلید خورد است.

تله سی یژ شهمیرزاد روشن شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ در ششم آبان‌ماه سال ۱۳۹۹ مهندس لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد باتفاق اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد با حضور در محل ایستگاه تله سی یژ شهر اعلام نمود: شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد یکی از مقاصد گردشگری کشور بوده و در طول سال میزبان سیل انبوه گردشگران داخلی و خارجی می باشد.

 لقمانیان ابراز نمود:به منظور توسعه صنعت گردشگری، شهرداری شهمیرزاد در اسفند ماه سال گذشته طی مراحل قانونی نسبت به انعقاد قرارداد رفع معایب اساسی و استاندارد سازی تله سی یژ شهمیرزاد با شرکت تله کابین مهار اقدام نمود و امروز پس از رفع معایب اساسی شاهد روشن شدن تله سی یژ شهمیرزاد به عنوان تنها تله سی یژ استان سمنان می باشیم و انشالله در ماه های آتی پس از استاندارد سازی کامل، تله سی یژ شهمیرزاد به بهره برداری خواهد رسید.

تله سی یژ شهمیرزاد ساخت کمپانی دوبلمایر اتریش از بزرگترین سازندگان دستگاه های بالابر با قدرت موتور ۱۷۵ اسب بخار و سرعت ۵٫۲ متر بر ثانیه و قدرت گیریبکس ۹۵۰ کیلو نیوتون بر متر با قدرت پوشش ۵۰۰ کد ارتفاع می باشد.

 

دوره آموزشی صعود،فرود و کار در ارتفاع

💠 دوره آموزشی صعود،فرود و کار در ارتفاع با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان مهدیشهر در ایستگاه آتش‌نشانی شهرداری شهمیرزاد برگزار گردید.

✔️ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: مهدی آجودانی سرپرست ایستگاه آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهمیرزاد ضمن اعلام این خبر افزود: این دوره آموزشی به مدت سه روز جهت ارتفاع سطح آموزش کارکنان آتش‌نشانی شهرداری شهمیرزاد برگزار گردیده است.

ادامه عملیات تعریض بلوار امام خمینی (ره)

به گزارش روابط‌ عمومی شهرداری شهمیرزاد؛ در روز سه‌شنبه مورخ ۲۲ مهرماه سال ۹۹ به استناد ماده ۹لایحه قانون تملک اراضی جهت اجرای برنامه های عمومی و عمرانی دولت ،طرح تعریض مصوب و توسعه بلوار امام خمینی (ره) با حضور نماینده دادستان و کارشناسان رسمی دادگستری و کارشناسان شهرداری در پلاک ثبتی ۳۶ به مالکیت اقای

مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد باتفاق اسماعیلی زاده ریاست پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد با حضور در منزل سرکار خانم خاکسار و با اهدای یک جلد کلام الله مجید از ایشان دلجویی بعمل آمد.

 

 

 

اتوماسیون اداری و شهرسازی شهرداری شهمیرزاد راه اندازی شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد:با پیگیری های صورت پذیرفته توسط مهندس لقمانیان شهردار و مسئول واحد فناوری اطلاعات شهرداری شهمیرزاد به منظور جلب رضایت حداکثری شهروندان و اربابان رجوع محترم و تسریع در امر خدمت رسانی،بروزترین اتوماسیون اداری شهرداری توسط واحد فناوری اطلاعات شهرداری شهمیرزاد راه اندازی شد.

پیام تسلیت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در پی درگذشت صادق ملک شهمیرزادی باستان شناس کشور

پیام تسلیت مشترک اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد در پی درگذشت دکتر صادق ملک شهمیرزادی

به گزارش روابط‌ عمومی شهرداری شهمیرزاد در این پیام تسلیت آمده است:

«إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ»

خبر تلخ درگذشت دکتر صادق ملک شهمیرزادی، استاد بزرگ و باستان‌شناس شهیر کشورمان موجب تأثر و تألم شد و جامعه علمی و فرهنگی کشور را در غمی دیگر فرو برد. پرورش و آموزش شاگردان بسیار، برنامه‌ریزی و سرپرستی فعالیت‌های ارزنده باستان‌شناسی در محوطه‌های مختلف و مهمی همچون سیلک کاشان و تحقیق، پژوهش و تألیفات گسترده، سترگ و ارزشمند که موجب شناسایی و معرفی فرهنگ و تمدن چندین هزار ساله منطقه کاشان و آران و بیدگل در عرصه ملی و بین‌المللی شد از مهم‌ترین و ماندگارترین اقدامات خستگی‌ناپذیر آن فقید سعید در نیم قرن گذشته است که بی‌تردید او را به یکی از سرآمدان و نامداران عرصه میراث فرهنگی و باستان‌شناسی میهن عزیزمان تبدیل کرده و نامش پیوسته بر تارک علم و فرهنگ این مرز و بوم خواهد درخشید.

اینجانبان به نمایندگی از مردم شریف و فرهیخته شهر نمونه گردشگری و بین المللی شهمیرزاد مراتب سپاسگزاری و قدردانی خود را نثار روح بلند آن استاد فرزانه و گرانقدر کرده و ضمن طلب آمرزش و مغفرت از درگاه خداوند متعال برای ایشان، فقدان آن مرحوم را خدمت خانواده محترمشان، جامعه میراث فرهنگی و باستان‌شناسان کشور تسلیت می‌گوئیم.»

ممد صالح لقمانیان
شهردار شهر نمونه گردشگری و بین المللی شهمیرزاد

اعضای شورای اسلامی شهر نمونه گردشگری و بین المللی شهمیرزاد

نهضت آسفالت در شهمیرزاد همچنان ادامه دارد

مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد در گفت و گو با روابط عمومی اعلام کرد: شهرداری بشهمیرزاد به منظور ارتقای سطح امکانات رفاهی ، توزیع متوازن و عادلانه خدمات شهری را در دستور کار خود قرار داده  است

لقمانیان اظهار داشت: هدف شهرداری عمران و آبادانی محله ها و مناطق مختلف شهر با توجه به سیاست تمرکز زدایی و دید عدالت محور در تعریف پروژه ها بوده است
شهردار شهمیرزاد افزود: در کنار تلاش شهرداری برای آسفالت کوچه های خاکی سطح شهر گروه های آسفالت معابر و خیابان های اصلی نیز پر تلاش ظاهر شده و امسال تعداد زیادی از مسیرها توسط واحد آسفالت اجرا گردیده است

در تداوم عملیات روان سازی عبور و مرور شهری و هم سطح نمودن معابر،عملیات روکش و لکه گیری آسفالت بصورت مکانیزه و دستی در کوی پرستاران،محرم دشت،شهرک انقلاب،شهرک ولی عصر،میدان امام خمینی،مسکن مهر خیابان مطهری،منطقه یخچال،خیابان جنب امام زاده یحیی (ع)،کوچه شهید عابدی ،خیابان اول شهرک ولی عصر و…توسط واحد عمران شهرداری شهمیرزاد صورت پذیرفت.

 

 

 

آگهی مناقصه عمومی جذب پیمانکار

 

                    آگهی مناقصه عمومی شهرداری شهمیرزاد

با توجه به مجوز شماره ۶۳/۴/۷۰۸-۱۳/۷/۹۹شورای محترم اسلامی شهمیرزاد ، این شهرداری در نظر دارد جهت واگذاری قسمتی از امورات خدمات شهر وفضای سبز به پیمانکاران بخش خصوصی، نسبت به جذب پیمانکار واجد الشرایط از طریق شرکتهای خدماتی  دارای تائید صلاحیت از طریق برگزاری مناقصه  عمومی اقدام نماید لذا از متقاضیان محترم دعوت به عمل می آید به  مدت ۱۰روزپس از تاریخ درج آگهی جهت اخذ فرم شرایط مناقصه به واحد امورقراردادهای  شهرداری مراجعه نمای                                                                                                                                                                                                        محمد صالح لقمانیان

                                     شهردار شهر نمونه گردشگری بین المللی  شهمیرزاد

     

آگهی مزایده فروش ۲ باب تجاری در بازار روز شهرداری شهمیرزاد

آگهی مزایده  فروش ۲باب تجاری دربازار روز

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۷۷/۲/۷۱۰-۱۳/۷/۹۹شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به فروش ۲باب تجاری در بازار روز سمت آخر کانال (m,n)واقع در عرصه پلاک۹۳/۳۴۱۹در بخش ۴شهمیرزاد ،اقدام نماید شرکت کنندگان می توانند با توجه به شرایط ذیل پیشنهاد خود را به انضمام فیش واریزی سپرده بحساب سیبا شماره ۳۱۰۰۰۰۳۲۰۴۰۰۹ در پاکت در بسته و لاک و مهر شده حداکثر تا تاریخ ۹۹/۸/۳به دبیرخانه شهرداری تحویل و رسید اخذ نمایید

شرایط

۱-قیمت پایه کارشناسی برابر جدول ذیل می باشد.

۲-شهرداری در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.

۳-کلیه هزینه های مالی از قبیل هزینه آگهی ،کارشناسی و غیره که در اثر مزایده حادث گردد به عهده برنده مزایده خواهد بود ضمنا” هزینه  نقل انتقال سند مالکیت در دفترخانه واستعلام دارایی به عهده ­خریدار می باشد.

۴-به پیشنهاداتی که فاقد سپرده واریزی ، مخدوش  یا مشروط و یا بعد از مهلت مقرر واصل گردد،ترتیب اثرداده نخواهد شد.

۵-برنده مزایده موظف است ظرف مدت یک هفته پس از اعلام کتبی یا تلفنی شهرداری جهت پرداخت نقدی بهای کل تجاری اقدام نماید  در غیر اینصورت سپرده واریزی شرکت در مزایده به نفع شهرداری ضبط خواهد شد.

۶-سپرده نفرات اول تا سوم در صورت انصراف به نفع شهرداری ضبط خواهد شد.

۷-جهت پرداخت سپرده شرکت در مزایده حتما” می بایست فیش مخصوص شهرداری از واحد درآمد شهرداری اخذ گردد.

۸-برنده مزایده حق واگذاری به غیرتا زمان انتقال سند را ندارد و تحویل تجاری پس از تسویه حساب کامل بوده وعدم پرداخت موجب تعلق خسارت می گردد.

۹- انتقال سند تفکیکی توسط شهرداری به مدت ۱۰ماه به برنده مزایده (خریدار )ومساحت قطعی واحد تجاری پس از تنظیم صورتمجلس تفکیکی توسط اداره ثبت اسناد واملاک صورت می گیردوبهای اعیانی نیم بالکن۲/۱کارشناسی تجاری محاسبه می گردد .                                                                                                       

ردیف

پلاک ثبتی

قیمت هر متر مربع تجاری پایه کارشناسی (اعیان)

مساحت به مترمربع

قیمت پایه کارشناسی به ریال

سپرده شرکت در مزایده به ریال

۱

۳۴۱۹/۹۳

۹۴/۰۰۰/۰۰۰

۷۸+۲۹(نیم بالکن)

۸/۶۹۵/۰۰۰/۰۰۰

۴۳۴/۷۵۰/۰۰۰

۲

۳۴۱۹/۹۳

۹۲/۰۰۰/۰۰۰

۷۵+۲۸(نیم بالکن)

۸/۱۸۸/۰۰۰/۰۰۰

۴۰۹/۴۰۰/۰۰۰

                 محمد صالح لقمانیان

شهردار شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد

 

 

تجلیل از دانشجویان ممتاز و فرزندان دانش آموز برتر کارکنان شهرداری شهمیرزاد

تجلیل از دانشجویان ممتاز و فرزندان دانش آموز کارکنان شهرداری شهمیرزاد به مناسبت آغاز سلل تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ با حضور مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد با حضور مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد ،نجابت نائب رییس پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و مسئولین واحدهای شهرداری برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد:به منظور تشویق و ترغیب دانش آموزان و دانشجویان به تحصیل و فراگیری علم و دانش با اهدای لوح زرین و هدیه تقدیر بعمل آمد.

پیست دوچرخه سواری شهید مدافع سلامت “دکتر عبدالرضا رودباری” افتتاح و به بهره برداری رسید

 افتتاح پیست دوچرخه سواری و مسیر پیاده روی سلامت شهید مدافع سلامت”دکتر عبدالرضا رودباری” شهمیرزاد با حضور دکتر قیصر مدیر کل سازمان حمل و نقل همگانی کشور،دکتر گلرو نماینده مردم شهرستان های سمنان،سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی،دکتر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان،میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر،خانم مهندس شهاب مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان،صمیمیان مدبر کب دفتر امور روستایی استانداری سمنان،لقمانیان شهردار شهمیرزاد،علایی بخشدار شهمیرزاد،اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و خانواده معظم شهید مدافع سلامت دکتر عبدالرضا رودباری در مورخه سیزدهم مهرماه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد،پیست دوچرخه سواری شهمیرزاد به عنوان اولین پیست دوچرخه سواری شهرستان مهدیشهر با وسعت بیش از ۸۰۰۰متر مربع مشتمل بر پیست دوچرخه سواری،مسیر پیاده روی خانوادگی و آلاچیق های تفریحی به منظور توسعه ورزش همگانی و گردشگری با هزینه ای بالغ بر بیست و پنج میلیارد ریال در دوران تصدی مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد و در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در چهلمین سالگرد دفاع مقدس افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

در ادامه این مراسم آیین پرده برداری و افتتاح مرکز تجاری شهمیرزاد شامل ۲۸ باب مغازه نیز برگزار شد،

شهردار شهمیرزاد در این مراسم اعلام نمود:مرکز تجاری ۲۸ واحدی شهمیرزاد به وسعت چهار هزار متر مربع و عیانی ۲۴۰۰ متر مربع با اعتبار بالغ بر ۳ میلیارد تومان از محل اعتبارات داخلی شهرداری شهمیرزاد امروز افتتاح می گردد به مبارک مردم شریف شهر شهمیرزاد باشد.

 

دکتر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با بیان اینکه توجه به شادابی و سلامت مردم در دستور کار شهرداری های استان سمنان است تاکید نمود:توجه به شادابی و سلامت مردم در دستور کار شهرداری ها قرار داشته و پیست دوچرخه سواری و مسیر سلامت ایجاد شده در شهمیرزاد نیز در همین راستا افتتاح شده است.

 

دگتر گلرو نماینده مردم شهرستان های سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با درود به روح بلند شهید والامقام مدافع سلامت دکتر عبدالرضا رودباری اعلام نمود:پیست دوچرخه سواری شهمیرزاد به نام این شهید عزیز مزین گشته،درود فرستاده و یادش را گرامی می داریم.

 

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر ار مهندس لقمانیان شهردار جوان و فعال شهمیرزاد خواستار شد: پروژه های دیگری در شهر مهم و بین المللی گردشگری شهمیرزاد شروع شود تا مردم بتوانند از پتانسیلهای بالای این شهر استفاده کنند.

 

در ادامه مراسم عین الله رودباری از طرف خانواده شهید مداف سلامت دکتر عبدالرضا رودباری از کار ارزشمند مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد جهت مزین نمودن این پیست دوچرخه سواری و مسیر پیاده روی به نام این شهید والامقام و ارج نهادن به مدافعان سلامت در کشور تشکر و قدردانی نمود.

 

در پایان مراسم از آقای مهرداد صفایی و مرتضی جوانی به عنوان پیمانکاران پروژه و ار خبرنگارانی که مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد را در ایفای رسالت خود یاری می نمایند با اهدای لوح زرین و هدیه تقدیر شد.

 

لوح زرینی از طرف دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و ریاست سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و لوح زرین دیگری از طرف اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد به پاس تلاش بی شائبه در عمران و آبادانی شهر شهمیرزاد به مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد اهدا شد.

به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از خانواده معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران شاغل در شهرداری تقدیر بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران شاغل در شهرداری شهمیرزاد با حضور مظاهری مشاور استاندار در امور ایثارگران،حجت الاسلام والمسلمین احمدپناه امام جمعه شهمیرزاد،سرهنگ دوم پری سوز فرمانده سپاه ناحیه شهرستان مهدیشهر،لقمانیان شهردار شهمیرزاد،علایی بخشدار شهمیرزاد،اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران در سالن ثامن الحجج شهرداری شهمیرزاد برگزار گردید.

در این مراسم با اهدای لوح زرین و هدیه تقدیر بعمل آمد.

از دلیرمردان آتشنشانی شهمیرزاد تقدیر بعمل آمد

شهردار شهمیرزاد با اهدای لوح زرین و هدیه از آتشنشانان فداکار آتشنشانی شهرداری شهمیرزاد تقدیر و تشکر کرد.

لقمانیان با تاکید بر اینکه شهرداری شهمیرزاد  افتخار میکند که چنین نیروهای فداکاری در آتش نشانی حضور دارند بر خدمات رسانی به این عزیزان تاکید کرد و ادامه داد:  آتش نشانان و نجاتگران سربازان گمنامی هستند که بدون هیچگونه چشمداشتی در حین عملیات اطفاء و امداد خطر می کنند و بی محابا و شجاعانه به یاری مردم می‌شتابند.

وی افزود: در حالی که همه از آتش سوزی می گریزند این آتش نشانان هستند که جان و سلامتی خود را در راه نجات جان و مال شهروندان فدا می کنند که جا دارد از زحمات و تلاش های همه این عزیزان قدردانی شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: به مناسبت روز آتشنشانی و ایمنی میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر باتفاق علایی بخشدار شهمیرزاد با حضور در ایستگاه آتشنشانی شهرداری شهمیرزاد روز آتشنشانی و ایمنی را تبریک گفتند.

نهضت آسفالت:معابر منطقه یخچال

به منظور مناسب سازی معابر، بهبود و ارتقای خدمات در معابر فاقد آسفالت و طبق برنامه ریزی های به عمل آمده، عملیات آسفالت معابر با نظارت و تلاش واحد فنی و عمرانی شهرداری شهمیرزاد در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: شهردار شهمیرزاد از تداوم نهضت گسترده آسفالت در سطح معابر سطح شهر شهمیرزاد خبر داد و گفت: در راستای بهسازی معابر سطح شهر، این عملیات با جدیت طبق اولویت بندی های صورت پذیرفته در معابرسطح شهر در حال اجرا می باشد.


لقمانیان با اشاره به ارتقاء کیفیت زندگی گفت: به منظور توزیع یکسان خدمات و نزدیک شدن به امکانات اولیه و بهبود سرانه مطلوب شهری، عملیات زیرسازی و اجرای آسفالت مکانیزه در منطقه یخچال صورت پذیرفته است.

 

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۱۳ آذر ۱۳۹۹, ۷:۲۸ ق.ظ
 

باران
9°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 167
  • 913
  • 2,542,242