بایگانی برای ‘شورای شهر شهمیرزاد’

رنگ آمیزی ترافیکی سرعت گیر های سطح شهر صورت پذیرفت

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد ، مهندس محمد صالح لقمانیان گفت : ۴ سرعتگیر همزمان با روکش معابر سطح شهر ایجاد و رنگ آمیزی گردید که نظم در تردد خودروها در سطح شهر ایجاد نموده است .

وی افزود : در راستای افزایش ایمنی تردد خودروها در مناطق شهری و امنیت عابرین پیاده در اقدامی از سوی شهرداری شهمیرزاد سرعت گیرهای سطح شهر رنگ آمیزی شدند .

بنا بر این گزارش با توجه به ایجاد چندین سرعت گیر در نقاطی از سطح شهر و لزوم کاهش سرعت در برخی از معابر و مناطق مسکونی این امر صورت پذیرفته است.

بررسی مشکلات و مسائل شهری

به گزارش روابط عمومی و امور بین البملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: در مورخه دهم تیرماه دکتر گلرو نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی باتفاق احمدپناه امام جمعه شهمیرزاد،میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر،لقمانیان شهردار شهمیرزاد، اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد ، علایی بخشدار شهمیرزاد و سایر مسئولین شهری در ابتدای ورود به شهر شهمیرزاد با حضور در گلزار شهدای شهمیرزاد با قرائت حمد و سوره به مقام شامخ شهدا ادای احترام نمودند.

در ادامه با حضور در منزل مادر شهید نجات الهی به این خانواده معظم شهید هشت سال دفاع مقدس ادای احترام نمودند.

در ادامه با حضور با حضور در منزل مادر شهید نجات الهی با خانواده معظم این برگوار این شهید هشت سال دفاع مقدس دیدار و ادای احترام نمودند.

 

در ادامه از پروژه های عملیات چهار بانده نمودن بلوار آیت الله مومنی،پروژه احداث پیست دوچرخه سواری و پیاده روی خانوادگی ،پروژه ۲۸ باب تجاری های بازار روز شهمیرزاد و اجرای سنگ فرش کوی بلبل دره بازدید بعمل آمد.

در پایان بازدید میدانی با حضور در سالن جلسات شهرداری به بررسی مسائل و مشکلات شهری پرداخته شد.

ایستگاه صلواتی به مناسبت دهه کرامت

💠 به مناسبت دهه کرامت و در پیش بودن ولادت با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) دومین مرحله ایستگاه صلواتی به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد بر پا گردید.

✔️ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: در این ایستگاه نمک متبرک شده به بارگاه حضرت علی بن موسی الرضا ،بستنی و سایر تبرکات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در میان شهروندان و گردشگران محترم توزیع گردید.

مراسم تجلیل از کارگران شهرداری به مناسبت دهه کرامت با حضور خادمین حضرت علی بن موسی الرضا

به مناسبت دهه کرامت مراسمی با حضور خادمین بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا ، احمد پناه امام جمعه شهمیرزاد ، لقمانیان شهرداری شهمیرزاد اعضای شورای اسلامی شهرشهمیرزاد ، علایی بخشدار شهمیرزاد، کارگران شهرداری و سایر مسئولین استانی و شهرستانی در سالن جلسات شهرداری شهمیرزاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد:در این مراسم از کارگران خدوم واحد خدمات شهری شهرداری که نقش بسزایی جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سطح شهر شهمیرزاد داشتند با اهدای لوح تقدیر،هدیه کارت و تبرکات بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا تقدیر بعمل آمد.

 خادمین حضرت علی بن موسی رضا با ایراد سخنرانی و مولودی سرایی در وصف امام هشتم (ع) از کارگران تقدیر و تشکر نمودند.

شهردار شهمیرزاد: بدون ریالی افزایش بدهی ، ۳۷۰درصد حجم عملیات عمرانی را افزایش داده و بدهی شانزده میلیارد تومانی اعلامی به پنجمین دوره شورای اسلامی شهر را بیش از ده میلیارد تومان طی دوسال گذشته کاهش داده ایم

💠شهردار شهمیرزاد: بدون ریالی افزایش بدهی ، ۳۷۰درصد حجم عملیات عمرانی را افزایش داده و بدهی شانزده میلیارد تومانی اعلامی به پنجمین دوره شورای اسلامی شهر را بیش از ده میلیارد تومان طی دوسال گذشته کاهش داده ایم* .

🔻به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: طبق برنامه ریزی های صورت پذیرفته فی مابین شهرداری و ستاد نمازجمعه شهمیرزاد شهردار شهمیرزاد ضمن حضور در نماز عبادی و سیاسی روز جمعه نسبت به ارائه گزارش به شهروندان اقدام نمود.

🔻لقمانیان با اعلام گزارش عملکرد یکساله شهرداری ابراز نمود: در سال ۱۳۹۸ بودجه شهرداری شهمیرزاد برای دومین سال متوالی بیش از ۱۰۵ درصد محقق شده و رشد بودجه شهر و تحقق آن مرهون تلاش و همدلی کارکنان و اعضای محترم شورا و مدیران شهرستانی و استانی بوده که با حمایت‌های مردم عزیز به بار نشسته است.

🔻شهردار شهمیرزاد گفت: پروژه های زیر ساختی منجمله چهار بانده نمودن بلوار آیت الله مومنی که یکی از پروژه های زیر ساختی شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد تعریف شده که بدون هیچگونه وقفه در دست اقدام می باشد.

🔻لقمانیان با اشاره به تکمیل ۲۸ باب تجاری بازار روز شهمیرزاد تاکید نمود:پروژه مذکور پس از پنج سال وقفه ،در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد تکمیل آن آغاز شده و تا کنون نیز مبلغ پانزده میلیارد از محل اعتبارات داخلی شهرداری هزینه شده و انشالله در هفته های آتی به متقاضیان تحویل می گردد.

🔻این مدیر شهری اعلام نمود:پروژه پیست دوچرخه سواری شهمیرزاد به عنوان اولین پیست دوچرخه سواری شهرستان مهدیشهر شامل مسیر پیاده روی خانوادگی ، پیست دوچرخه سواری و تعدادی آلاچیق جهت تفرج شهروندان و گردشگران می باشد که با استعانت از خداوند متعال این پروژه نیز در سال جاری به بهره برداری می رسد.

🔻لقمانیان تاکید نمود: شهرداری در دوسال گذشته کمترین سطح اشغال مجاز را در باغات را صادر کرده و بیشترین فشارها را در خصوص تخریب و دست اندازی به باغات را متحمل شده و با جدیت اجازه هیچگونه دست اندازی به باغ های شهر که تخریب کنندگان آن امروز با لباس مدافع محیط زیست حاضر شده اند را نمی دهد و در صورتیکه به محیط زیست آسیب رسیده برخوردهای قانونی را در مراجع قضایی اجرایی کرده ایم و از دستگاه محترم قضا درخواست برخورد بازدارنده با تخریب کنندگان باغات را داریم.

🔻شهردار شهمیرزاد ابراز نمود: مستندات دست اندازی به باغات و اسامی ایشان را در صورت لزوم به معتمدین ،بزرگان، موثرین و نماینده ولی فقیه اعلام خواهیم نمود.

 

ادامه عملیات آسفالت خیابان ها و معابر سطح شهر شهمیرزاد توسط شهرداری شهمیرزاد در دست اقدام می باشد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد:عملیات آسفالت خیابان ها و معابر در راستای سیاست‌های شهرداری شهمیرزاد به منظور رفاه حال شهروندان است و در این راستا در از ابتدای تیرماه سال جاری کوچه های مریخ و زحل در خیابان بسیج،کوچه نسترن،خیابان ساحلی پشت بانک ملی،کوچه فریبرز روحی واقع در منطقه پشته،منطقه استخر چمن،خیابان مازندران کوچه تیکا،کوچه شهید نریمان و سایر خیابان های اصلی و فرعی توسط واحد عمران شهرداری شهمیرزاد صورت پذیرفته است.

محمد صالح لقمانیان گفت: در راستای تداوم برنامه های ویژه خدماتی و اجرائی در سطح منطقه، آسفالت اساسی کلیه معابر اصلی و خیابانهای سطح منطقه با رعایت کامل نظارت دقیق و اصولی شروع شده است.

وی بیان کرد:عملیات روکش واجرای آسفالت یکی از اولویت های نیاز شهری برای تأمین رفاه حال شهروندان است که در همین راستاشهرداری شهمیرزاد آسفالت خیابانها، معابر و کوچه های سطح شهر را آغاز نموده ودر حال اجرا می باشد.

 

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد به ریاست دادگستری دادگستری شهرستان مهدیشهر به مناسبت هفته قوه قضاِِیه

💠 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد:به مناسبت هفته قوه قضائیه مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد باتفاق اعضای اسلامی شورای شهر شهمیرزاد و کیا مسئول حقوقی شهرداری با حضور در دفتر ریاست دادگستری شهرستان مهدیشهر هفته قوه قضائیه را به جناب آقای نهضتی تبریک عرض نمودند.

مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر حادثه هفتم تیر و شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش و نکوداشت هفته قوه قضائیه گفت : قوه قضائیه حافظ امنیت و آرامش مردم است .

شهردار شهمیرزاد خدمات صادقانه مجموعه دادگستری را ارزشمند توصیف نمود و افزود : مسئولان دستگاه‌های قضایی تلاشگران عرصه عدالت هستند و وجود تعامل و همکاری بین دستگاه‌های اجرایی و قضایی موجب آرامش و آسایش در جامعه خواهد شد.

وی گفت: همکاری‌های بسیار نزدیک مجموعه دادگستری شهرستان با شهرداری در راستای اجرای قانون بسیار اثرگذار بوده است و همواره این دو مجموعه کمک‌حال هم برای احقاق حقوق مردم بوده‌اند.

لقمانیان  در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های مجموعه‌ی دادگستری شهرستان بیان داشت: امیدواریم که خداوند همواره توفیق خدمت‌رسانی به مردم را به ما عطا کند و همه‌ی ما را در مسیر عدالت بی‌بدیل مولای متقیان حضرت علی (ع) قرار دهد.

اسماعیلی زاده رئیس شورای اسلامی شهر شهمیرزاد نیز  در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت هفته قوه قضائیه و قدردانی از زحمات ، تعامل و همکاری رئیس دادگستری شهرستان مهدیشهر با شورای اسلامی شهر و شهرداری اظهار داشت : مجموعه شورا و شهرداری در تمام بخش‌ها همگام با دادگستری بوده و تمام همت خود را برای حل‌وفصل معضلات این شهر انجام خواهند داد .

وی بابیان اینکه هفته قوه قضائیه فرصتی است مغتنم برای تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم و متعهد در دستگاه قضا اظهار داشت: یقیناً کار و تلاش در مسیر عدالت‌گستری و احقاق حق خدمتی ارزشمند و فعالیتی الهی است که مسئولان و کارکنان دستگاه قضا انجام می‌دهند.

گفتنی است در این دیدار نهضتی ریاست دادگستری شهرستان مهدیشهر نیز در سخنانی ضمن قدردانی از حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار  شهمیرزاد ، از همکاری و تعامل بسیار خوب مجموعه شهرداری  و شورای اسلامی شهر تقدیر وتشکر کردند .همچنین در این دیدارها پیرامون برخی مسائل و مشکلات شهر نیز تبادل‌نظر صورت گرفت.

تقدیر و تشکر از شهردار شهمیرزاد

#تقدیر_تشکر
🇮🇷تقدیر و تشکر جمعی از اهالی کوچه پورمنداز مهندس لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد و اعضای شورای اسلامی شهرشهمیرزاد و کارکنان شهرداری به پاس تلاش بی شائبه جهت اجرای آسفالت با چاپ و نصب بنر صورت پذیرفت.

🇮🇷تقدیر و تشکر جمعی از ساکنین خیابان شهید مطهری از مهندس لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد و کارکنان شهرداری شهمیرزاد به پاس ترمیم آسفالت خیابان مطهری و کوچه های منشعب با درج در روزنامه پیام مورخه بیست و ششم خردادماه صورت پذیرفت.

🇮🇷تقدیر و تشکر جمعی از اهالی کوچه مهر از مهندس #لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد و #اعضای_شورای_اسلامی_شهر_شهمیرزاد و #کارکنان_شهرداری به پاس تلاش بی شائبه جهت عمران و آبادانی شهر شهمیرزاد به ویژه اجرای آسفالت با چاپ و نصب بنر صورت پذیرفت.

🇮🇷تقدیر و تشکر جمعی از اهالی خیابان ساحلی (پشت بانک ملی)از مهندس #لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد به پاس جرای آسفالت با چاپ و نصب بنر صورت پذیرفت.

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد باتفاق امام جمعه شهمیرزاد با فرمانده سپاه شهرستان مهدیشهر

مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد باتفاق حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سید داود احمدپناه امام جمعه شهمیرزاد واعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد با حضور در محل دفتر فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان مهدیشهر انتصاب جناب سرهنگ پری سوز را به سمت فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان مهدیشهر تبریک عرض نمودند.

در این دیدار سید داود احمدپناه امام جمعه شهمیرزاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  را بازوی انقلاب و مردم خواند و ابراز نمود:سپاه نور چشم، مایه قدرت و افتخار نظام اسلامی و ملت ایران است و روزی با قدرت آن کاری می کنیم که رئیس جمهوری آمریکا از کارهای خود پشیمان شود.

احمدپناه ضمن تبریک به مناسبت انتصاب سرهنگ دوم پری سوز به سمت فرماندهی سپاه پاسداران برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه محمد صالح لقمانیان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جناب سرهنگذوالفقاری فرماندهی اسبق سپاه پاسداران انتصاب جناب سرهنگ پری سوز را تبریک و تهنیت عرض نمودندو از همراهی و همکاری سپاه پاسداران در کنترل شیوع ویروس کرونا، عملیات ضدعفونی معابر شهری و حفظ امنیت روانی شهروندان تقدیر و تشکر نمود.

شهردار شهمیرزاد با تاکید بر اینکه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی همچون گذشته دوش به دوش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آماده ارائه خدمات به مردم شریف شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می باشد اعلام نمود:سپاه پاسداران نهادی انقلابی است که در نخستین سال پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و با فرمان رهبر فقید انقلاب حضرت امام خمینی (ره) تشکیل شد تا به عنوان یک بازوی نظامی کارآمد، حافظ نظام و ارزش‌های متعالی انقلاب اسلامی مردم ایران باشد م هم اکنون نیز به عنوان بازوی مقتدر نظام، در سایه‌ی فرامین مقام معظم رهبری به ایران عزیزمان خدمت می‌کند.

در ادامه اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد با ضمن عرض تبریک خدمت جناب سرهنگ پری سوز به بیان مسائل شهری پرداختند.

در پایان سرهنگ دوم پری سوز با اعلام اینکه از زمانی که مهر خدمت بر روی پیشانی ما حک شده ،وظیفه ما پاسداری و خدمت گذاری به مردم بوده و آرزوی ما شهادت می باشدابراز نمود:هر جایی نیاز به حضور سپاه باشد ما حضور داریم و ما سرباز ولایتم و خدمتگذار ملت.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود:پرچم انقلاب اسلامی به اقصاء نقاط جهان رسیده است و بسیج در تمامی حوزه ها آمادگی کامل دارد همراه مدیران باشد.سرهنگ پری سوز شهیده صدیقه رودباری از شهمیرزاد را به عنوان شهید شاخص کشور معرفی نمود و از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد درخواست نمود تا با نصب تابلوی منقش به تمثال عکس شهیده یاد و خاطره آن برای همگان تجلی شود.

در این دیدار صمیمی به رسم یابود یک جلد کلام الله مجید توسط حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سید داود اجمدپناه به جناب سرهنگ پری سوز اهداء شد.

 

پنجاه و دومین ملاقات شهروندی یا شهردار شهمیرزاد

پنجاه و دومین ملاقات شهروندی یا شهردار شهمیرزاد در مورخه بیست و ششم خرداد ماه در محل دفتر مدیریت شهری شهمیرزاد برگزار گردید.

🔸شهروندان محترم جهت ملاقات مردمی با مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد می توانند با مراجعه حضوری به واحد روابط عمومی و یا با شماره ۳۳۶۶۴۸۵۳تماس حاصل نمایند.

ادامه روند عملیات فاز دوم ساخت پروژه ۱۴ باب واحد تجاری بازار روز شهمیرزاد

🔻به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد بازار روز شهمیرزاد پس از پنچ سال وقفه در اجرای عملیات عمرانی در دوره پنجم شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و در دوران تصدی مهندس محمد صالح لقمانیان عملیات  عمرانی تکمیل آن آغاز شد. و هم اکنون ادامه روند عملیات فاز دوم ساخت پروژه ۱۴ باب واحد تجاری بازار روز شهمیرزاد که به شرح ذیل می باشد :

✔️ اتمام کاشیکاری بدنه و بند کشی
✔️ اتمام سرامیک کف نیم بالکن
✔️ تکمیل و نصب لوله های بخاری واحد های تجاری
✔️ اتمام سرامیک کاری کف مغازه ها
✔️ اتمام سیم کشی برق واحد ها
✔️ اتمام نصب سرامیک کاری کف نیم بالکون ها
✔️ اتمام عملیات حفاری و لوله کشی برای انشعاب آب
✔️ اتمام روند سفید کاری واحد های تجاری
👈 ادامه روند رنگ آمیزی چارچوب ها و پنجره ها
👈 ادامه روند نظافت مغازه ها پس از سفید کاری
👈 آغاز حفاری لوله کشی فاضلاب

 

مهندس محمد صالح لقمانیان در این خصوص خاطرنشان شد: با توجه به توسعه روزافزون شهرها، ساخت بازارهای منطقه‌ای برای افزایش رفاه شهروندان و جلوگیری از ازدحام جمعیت در هسته‌های مرکزی شهر، رعایت مسائل زیست محیطی و جلوگیری از اتلاف وقت مردم به ضرورتی اجتناب‌ناپذیر تبدیل شده است.
لقمانیان افزود: در واقع ساخت این بازارها می‌تواند در رونق اقتصادی منطقه، اشتغال زایی، رشد و توسعه خدمات شهری همچنین جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای اساسی و مورد نیاز شهروندان منطقه نقش اساسی داشته باشد.

نشست بررسی مسائل مربوط به طرح جامع شهر شهمیرزاد

✅ نشست بررسی مسائل مربوط به طرح جامع شهر شهمیرزادبه ریاست دکتر فخری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان و با حضور میقانی، فرماندار شهرستان مهدیشهر، مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد، اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و سایر کارشناسان در سالن جلسات ساختمان معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد.

🔴 مهم‌ترین مباحث مطرح شده در این نشست:

🔸هدف از تصویب طرح جامع شهمیرزاد، افزایش رفاه و رفع دغدغه مردم شریف منطقه است.

🔸در یکسال گذشته رایزنی و جلسات خوبی در ارتباط با تصویب طرح جامع شهمیرزاد انجام شد که با اتخاذ رویکردهای کارشناسی این رویه تداوم می یابد.

🔸به هیچ‌ عنوان دیدگاه های شخصی و غیرکاربردی در تدوین این طرح مهم، کاربرد ندارد و ملاک کار در انجام این کار اخذ مجوزهای قانونی و استناد به دیدگاه های کارشناسان خواهد بود.

🔸با تصویب طرح جامع شهمیرزاد که در هفته آینده در شورای برنامه‌ریزی استان مطرح خواهد شد، دغدغه چندین ساله مردم منطقه به نتیجه خوبی خواهد رسید.

🔸 اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری شهمیرزاد نسبت به تصویب و اجرای طرح جامع شهمیرزاد در چارچوب قانون معتقد است.

🔸تصویب طرح جامع شهمیرزاد از مطالبه‌های به حق مردم شریف شهمیرزاد است که با اتخاذ رویه‌های کارشناسی این طرح‌ مهم باید هرچه سریع تر به سرانجام برسد.

🔸 مراجعه‌های روزانه مردمی به فرمانداری شهرستان مهدیشهر و استانداری سمنان در ارتباط با تصویب نشدن طرح جامع شهمیرزاد و مشکلات پیرامون این موضوع ، قابل‌توجه است.

🔸طولانی شدن مسیر طرح جامع شهمیرزاد یک دغدغه مهم به شمار می‌آید و مسئولان شهرستانی و استان نسبت به رفع این چالش اتفاق نظر دارند.

🔸تجهیز پیست اسکی شهمیرزاد از مطالبه‌های به حق مردم منطقه است که با حمایت مسئولان استان و تلاش شهرداری شهمیرزاد برای تکمیل این طرح مهم اقدام شود.

🔸در کنار توجه به اهمیت وسعت در توسعه شهر شهمیرزاد، باید زیرساخت‌ها برای انجام طرح های اشتغالزا و جذب گردشگر ارتقاء یابد.

تشدید نظارت‌ها مانع تخریب باغات در شهرهای استان سمنان شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: تشدید نظارت‌ها و اِعمال رویه‌های قانونی از سوی مسئولان ارشد استان مانع تخریب باغات در مناطق شهری استان سمنان در یکسال گذشته شد
به گزارش روابط عمومیو امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: دکتر منوچهر فخری روز دوشنبه در نشست بررسی مسائل مربوط به طرح جامع شهر شهمیرزاد در سالن جلسات ساختمان معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری افزود: حفاظت از باغات در مناطق شهری استان به صورت جدی در یکسال اخیر در دستور کار قرار گرفت و با کمک شهرداری و دیگر دستگاه های اجرایی مربوط توفیق های خوبی حاصل شد.
وی خاطر نشان کرد: باغات شهرهای سمنان، شاهرود ، شهمیرزاد و… با برخورد قاطع با متخلفان و اجرای طرح های قانونی حفظ شد و معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان تخریب باغات شهرها را به عنوان خط قرمز می داند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در ادامه این نشست در ارتباط با تصویب طرح جامع شهر شهمیرزاد افزود: با انجام فرایند اداری ، این طرح در هفته آینده برای تصویب به شورای برنامه ریزی استان سمنان ارسال می‌شود.
فخری با بیان اینکه هدف از تصویب طرح جامع شهمیرزاد افزایش رفاه مردم شریف منطقه است، گفت: تاخیر در تصویب این طرح باعث سوءاستفاده برخی افراد سودجو شده است.
وی اضافه کرد: شهر شهمیرزاد به دلیل فقدان طرح جامع در سال‌های گذشته با مشکلاتی مواجه بوده اما در یکسال گذشته با پیگیری های مستمر، مسیر خوبی برای توسعه این شهر گردشگری استان پیموده شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: تمامی مسئولان مربوط در تصویب این طرح احساس مسئولیت کنند و با رفع مشکلات زیرساختی ، شهمیرزاد به جایگاه واقعی در گردشگری بین المللی دست یابد.

ادامه عملیات احداث پیست دوچرخه سواری بلوار ساری شهمیرزاد در دست اقدام می باشد

🇮🇷 ادامه عملیات کف سازی مسیر پیاده روی خانوادگی پیست دوچرخه سواری شامل: اجرای دیوار سنگی و بند کشی ، اجرای واش بتن ابتدا و بندکشی انتها مسیر پیاده روی.اجرا جدول مسیر پیاده روی.زیر سازی کمربندی ، ساخت و نصب الاچیق توسط واحد عمران شهرداری شهمیرزاد در دست اقدام می باشد.

✅ به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد:پیست دوچرخه سواری شهمیرزاد به عنوان اولین پیست دوچرخه سواری شهرستان مهدیشهر در زمینی به طول یک کیلومتر و با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری شهمیرزاد احداث می گردد.

تقدیر و تشکر شرکت تعاونی راه شهمار از مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد و معاونین شهرداری

تقدیر و تشکر شرکت تعاونی راه شهمار از مهندس لقمانیان شهردار محترم، اعضای اسلامی شورا شهر شهمیرزاد ،چایرانبخش ودربندی معاونین شهردار به پاس همراهی و حمایت های صورت گرفته جهت راه اندازی کارگاه تولیدی شن و ماسه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با اهدای لوح سپاس صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در این لوح سپاس آمده است:

بدین وسیله مراتب سپاس و قدردانی همراهی و حمایت های صورت گرفته عالیجنابان را در جهت راه اندازی کارگاه تولیدی شن و ماسه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اعلام داشته و از درگاه ایزد منان دوام،عزت و سلامت و خدمت رسانی به مردم شریف شهمیرزاد را مسئلت داریم.

کارگاه تولیدی شن و ماسه شهمیرزاد به همت شهرداری و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد پس از گذشت حدود هشت سال به بخش خصوصی واگذار و احیا گردید و در حال حاضر آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه فروش انواع مصالح ساختمانی به خصوص شن و ماسه دانه بندی شده به شهروندان فهیم شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می باشد.

شهرداری شهمیرزاد: تا زمان اعلام وضعیت سفید از سوی ستاد مقابله با کرونای کشور، خود را موظف به پاسداری از حریم سلامت شهروندان می دانیم

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد، محمد صالح لقمانیان در جریان بازدید از عملیات نیروهای واحد خدمات شهری و آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهمیرزاد برای ضد عفونی و گند زدایی خیابان‌ها، معابر و اماکن پرتردد شهری عنوان کرد: عملیات ضدعفونی و گندزدایی به عنوان اقدامی پیشگیرانه در دستور کار این نهاد قرار گرفته و هر روز به صورت مداوم تمامی اماکن پرتردد و پر جمعیت ضدعفونی می‌شوند.

وی افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور تیم‌های تخصصی ضد عفونی و گند زدایی واحد خدمات شهری و  آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهمیرزاد عهده دار این امر خطیر شده و به صورت بی وقفه و شبانه روزی به کار خود ادامه می‌دهند.

شهردار شهمیرزاد یادآور شد: شهرداری شهمیرزاد تا زمان اعلام وضعیت سفید از سوی ستاد مقابله با کرونای کشور، خود را موظف به پاسداری از حریم سلامت شهروندان دانسته و در این راه با تمام قوا به تلاش بی وقفه خود ادامه خواهد داد.

لقمانیان با تأکید بر اینکه باید از ترددهای غیرضروری باید پرهیز شود تا فراگیری بیماری متوقف شود، ادامه داد: انجام اقدامات پیشگیرانه بدون مشارکت مردم امکان پذیر نخواهد شد.

وی تصریح کرد: گندزدایی و ضدعفونی مراکز عمومی و خرید زمانی مؤثر خواهد شد که مشارکت مردمی نیز به شکل مطلوبی انجام پذیرد تا با عدم رفت و آمدهای غیرضروری در سطح شهر جلوی پیشرفت این اپیدمی گرفته شود.

پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر

سوم خرداد یادآور دلاور مردی، ایثار شهیدان، استقامت و پایداری ملت ایران می باشد.

آزادسازی خرمشهر تجلی قدرت لایزال الهی بود ،سوم خرداد یک حماسه ملی است ، حماسه حضور مردم در جشن پس از پیروزی، بنابراین پاسداشت فتح خرمشهر در گرو پاسداشت حضور مردمی در همه صحنه‌ها است. حماسه سوم خرداد و فتح خرمشهر را می توان بزرگترین و مهمترین رویداد در میان روزهای دفاع مقدس برشمرد زیرا که این روز به عنوان نماد مقاومت ملت ایران در حافظه تاریخ ثبت شده است.

اینجانبان، سوم خرداد ، سالروز فتح خرمشهر در عملیات پیروزمندانه بیت المقدس را خدمت  مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)، فاتحان خونین شهر، خانواده معززشهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس همچنین شهروندان شریف شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد تبریک و تهنیت گفته و توفیقات همگان را در سایه منویات مقام معظم رهبری از خداوند متعال مسئلت داریم.

                                                                                                                                                                             محمد صالح لقمانیان

                 اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد                                                                 شهردار شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد

عملیات تکمیلی پیاده راه و پیست دوچرخه سواری شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد درحال احداث می باشد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد، محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاداظهار کرد: ساخت پیاده راه به طول یک کیلومتر و عرض ۴ متر آغاز شده است.

شهردار شهمیرزاد ادامه داد: در حاشیه این پیاده راه یک کیلومتر پیست دوچرخه سواری در حال تکمیل است و این پیست در مجاورت پارک جنگلی امیر کبیر می باشد.

این مدیر شهری افزود: در حاشیه این پیاده راه جانمایی نیمکت، سطل زباله  نیز پیش بینی شده است که ادر ماههای آینده به بهره برداری می رسد.

لقمانیان ادامه داد: امیدوارم شاهد روزی باشیم که فرهنگ زیست محیطی در بین همه افراد جامعه نهادینه شود و طبیعت، این نعمت خدادادی، همیشه عاری از هر گونه آلودگی های زیست محیطی باشد.

وی با اشاره به برنامه های شهرداری شهمیرزاد یادآور شد: گسترش فضای سبز بر اساس معیارهای استاندارد، از اساسی ترین نیازهای توسعه شهری است.

شهردار شهمیرزاد از زیرسازی و اجرای لکه گیری آسفالت سطح شهر بخصوص نوار حفاری شهرک ولی عصر (عج) خبر داد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد:محمد صالح لقمانیان از زیرسازی و اجرای لکه گیری آسفالت سطح شهر بخصوص نوار حفاری شهرک ولی عصر (عج) خبر داد.
شهردار شهمیرزاد افزود : این عملیات با هدف بهسازی معابر ، رفع ناهمواریها موجود، تسهیل در تردد، زیبا تر کردن جلوه شهر و کسب رضایت شهروندان توسط واحد فنی و عمران شهرداری شهمیرزاد انجام شده است.
لقمانیان در ادامه گفت: در آینده دیگر کلیه خیابان های شهر شهمیرزاد که نیاز به لکه گیری و ترمیم نوار حفاری دارند ، این عملیات در آنها اجرا خواهد شد تا بتوانیم رضایت شهروندان را جلب کنیم و قدمی در راستای زیبایی شهر برداریم.
در سال گذشته ۳۹۴۸۰متر مربع از معابر سطح شهمیرزاد زیر سازی و آسفالت گردیده است.

توزیع یکصد بسته معیشتی به مناسبت ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد:به مناسبت ماه مبارک رمضان به همت مهندس لقمانیان شهردار و پشتیبانی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد همانند سال های گذشته حدود یکصد بسته معیشتی شامل: مواد پروتئینی،خواروبار ، مواد غذایی و اقلام ضروری خانوار در میان کلیه پرسنل شهرداری شهمیرزاد توزیع گردید.

ارتباط مستقیم با شهردار

نوشته‌های تازه
آب و هوا
شهمیرزاد
۱۴ تیر ۱۳۹۹, ۹:۲۵ ق.ظ
 

اغلب آفتابی
29°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 289
  • 302
  • 2,470,679