بایگانی برای ‘پیگیری ها و مکاتبات شهردار’

آگهی مناقصه عمومی جذب پیمانکار

 

                    آگهی مناقصه عمومی شهرداری شهمیرزاد

با توجه به مجوز شماره ۶۳/۴/۷۰۸-۱۳/۷/۹۹شورای محترم اسلامی شهمیرزاد ، این شهرداری در نظر دارد جهت واگذاری قسمتی از امورات خدمات شهر وفضای سبز به پیمانکاران بخش خصوصی، نسبت به جذب پیمانکار واجد الشرایط از طریق شرکتهای خدماتی  دارای تائید صلاحیت از طریق برگزاری مناقصه  عمومی اقدام نماید لذا از متقاضیان محترم دعوت به عمل می آید به  مدت ۱۰روزپس از تاریخ درج آگهی جهت اخذ فرم شرایط مناقصه به واحد امورقراردادهای  شهرداری مراجعه نمای                                                                                                                                                                                                        محمد صالح لقمانیان

                                     شهردار شهر نمونه گردشگری بین المللی  شهمیرزاد

     

آگهی مزایده فروش ۲ باب تجاری در بازار روز شهرداری شهمیرزاد

آگهی مزایده  فروش ۲باب تجاری دربازار روز

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۷۷/۲/۷۱۰-۱۳/۷/۹۹شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به فروش ۲باب تجاری در بازار روز سمت آخر کانال (m,n)واقع در عرصه پلاک۹۳/۳۴۱۹در بخش ۴شهمیرزاد ،اقدام نماید شرکت کنندگان می توانند با توجه به شرایط ذیل پیشنهاد خود را به انضمام فیش واریزی سپرده بحساب سیبا شماره ۳۱۰۰۰۰۳۲۰۴۰۰۹ در پاکت در بسته و لاک و مهر شده حداکثر تا تاریخ ۹۹/۸/۳به دبیرخانه شهرداری تحویل و رسید اخذ نمایید

شرایط

۱-قیمت پایه کارشناسی برابر جدول ذیل می باشد.

۲-شهرداری در رد یا قبول یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.

۳-کلیه هزینه های مالی از قبیل هزینه آگهی ،کارشناسی و غیره که در اثر مزایده حادث گردد به عهده برنده مزایده خواهد بود ضمنا” هزینه  نقل انتقال سند مالکیت در دفترخانه واستعلام دارایی به عهده ­خریدار می باشد.

۴-به پیشنهاداتی که فاقد سپرده واریزی ، مخدوش  یا مشروط و یا بعد از مهلت مقرر واصل گردد،ترتیب اثرداده نخواهد شد.

۵-برنده مزایده موظف است ظرف مدت یک هفته پس از اعلام کتبی یا تلفنی شهرداری جهت پرداخت نقدی بهای کل تجاری اقدام نماید  در غیر اینصورت سپرده واریزی شرکت در مزایده به نفع شهرداری ضبط خواهد شد.

۶-سپرده نفرات اول تا سوم در صورت انصراف به نفع شهرداری ضبط خواهد شد.

۷-جهت پرداخت سپرده شرکت در مزایده حتما” می بایست فیش مخصوص شهرداری از واحد درآمد شهرداری اخذ گردد.

۸-برنده مزایده حق واگذاری به غیرتا زمان انتقال سند را ندارد و تحویل تجاری پس از تسویه حساب کامل بوده وعدم پرداخت موجب تعلق خسارت می گردد.

۹- انتقال سند تفکیکی توسط شهرداری به مدت ۱۰ماه به برنده مزایده (خریدار )ومساحت قطعی واحد تجاری پس از تنظیم صورتمجلس تفکیکی توسط اداره ثبت اسناد واملاک صورت می گیردوبهای اعیانی نیم بالکن۲/۱کارشناسی تجاری محاسبه می گردد .                                                                                                       

ردیف

پلاک ثبتی

قیمت هر متر مربع تجاری پایه کارشناسی (اعیان)

مساحت به مترمربع

قیمت پایه کارشناسی به ریال

سپرده شرکت در مزایده به ریال

۱

۳۴۱۹/۹۳

۹۴/۰۰۰/۰۰۰

۷۸+۲۹(نیم بالکن)

۸/۶۹۵/۰۰۰/۰۰۰

۴۳۴/۷۵۰/۰۰۰

۲

۳۴۱۹/۹۳

۹۲/۰۰۰/۰۰۰

۷۵+۲۸(نیم بالکن)

۸/۱۸۸/۰۰۰/۰۰۰

۴۰۹/۴۰۰/۰۰۰

                 محمد صالح لقمانیان

شهردار شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد

 

 

تجلیل از دانشجویان ممتاز و فرزندان دانش آموز برتر کارکنان شهرداری شهمیرزاد

تجلیل از دانشجویان ممتاز و فرزندان دانش آموز کارکنان شهرداری شهمیرزاد به مناسبت آغاز سلل تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ با حضور مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد با حضور مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد ،نجابت نائب رییس پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و مسئولین واحدهای شهرداری برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد:به منظور تشویق و ترغیب دانش آموزان و دانشجویان به تحصیل و فراگیری علم و دانش با اهدای لوح زرین و هدیه تقدیر بعمل آمد.

پیست دوچرخه سواری شهید مدافع سلامت “دکتر عبدالرضا رودباری” افتتاح و به بهره برداری رسید

 افتتاح پیست دوچرخه سواری و مسیر پیاده روی سلامت شهید مدافع سلامت”دکتر عبدالرضا رودباری” شهمیرزاد با حضور دکتر قیصر مدیر کل سازمان حمل و نقل همگانی کشور،دکتر گلرو نماینده مردم شهرستان های سمنان،سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی،دکتر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان،میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر،خانم مهندس شهاب مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان،صمیمیان مدبر کب دفتر امور روستایی استانداری سمنان،لقمانیان شهردار شهمیرزاد،علایی بخشدار شهمیرزاد،اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و خانواده معظم شهید مدافع سلامت دکتر عبدالرضا رودباری در مورخه سیزدهم مهرماه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد،پیست دوچرخه سواری شهمیرزاد به عنوان اولین پیست دوچرخه سواری شهرستان مهدیشهر با وسعت بیش از ۸۰۰۰متر مربع مشتمل بر پیست دوچرخه سواری،مسیر پیاده روی خانوادگی و آلاچیق های تفریحی به منظور توسعه ورزش همگانی و گردشگری با هزینه ای بالغ بر بیست و پنج میلیارد ریال در دوران تصدی مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد و در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در چهلمین سالگرد دفاع مقدس افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

در ادامه این مراسم آیین پرده برداری و افتتاح مرکز تجاری شهمیرزاد شامل ۲۸ باب مغازه نیز برگزار شد،

شهردار شهمیرزاد در این مراسم اعلام نمود:مرکز تجاری ۲۸ واحدی شهمیرزاد به وسعت چهار هزار متر مربع و عیانی ۲۴۰۰ متر مربع با اعتبار بالغ بر ۳ میلیارد تومان از محل اعتبارات داخلی شهرداری شهمیرزاد امروز افتتاح می گردد به مبارک مردم شریف شهر شهمیرزاد باشد.

 

دکتر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری با بیان اینکه توجه به شادابی و سلامت مردم در دستور کار شهرداری های استان سمنان است تاکید نمود:توجه به شادابی و سلامت مردم در دستور کار شهرداری ها قرار داشته و پیست دوچرخه سواری و مسیر سلامت ایجاد شده در شهمیرزاد نیز در همین راستا افتتاح شده است.

 

دگتر گلرو نماینده مردم شهرستان های سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با درود به روح بلند شهید والامقام مدافع سلامت دکتر عبدالرضا رودباری اعلام نمود:پیست دوچرخه سواری شهمیرزاد به نام این شهید عزیز مزین گشته،درود فرستاده و یادش را گرامی می داریم.

 

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر ار مهندس لقمانیان شهردار جوان و فعال شهمیرزاد خواستار شد: پروژه های دیگری در شهر مهم و بین المللی گردشگری شهمیرزاد شروع شود تا مردم بتوانند از پتانسیلهای بالای این شهر استفاده کنند.

 

در ادامه مراسم عین الله رودباری از طرف خانواده شهید مداف سلامت دکتر عبدالرضا رودباری از کار ارزشمند مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد جهت مزین نمودن این پیست دوچرخه سواری و مسیر پیاده روی به نام این شهید والامقام و ارج نهادن به مدافعان سلامت در کشور تشکر و قدردانی نمود.

 

در پایان مراسم از آقای مهرداد صفایی و مرتضی جوانی به عنوان پیمانکاران پروژه و ار خبرنگارانی که مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد را در ایفای رسالت خود یاری می نمایند با اهدای لوح زرین و هدیه تقدیر شد.

 

لوح زرینی از طرف دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و ریاست سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و لوح زرین دیگری از طرف اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد به پاس تلاش بی شائبه در عمران و آبادانی شهر شهمیرزاد به مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد اهدا شد.

به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از خانواده معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران شاغل در شهرداری تقدیر بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس مراسم تجلیل از خانواده معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران شاغل در شهرداری شهمیرزاد با حضور مظاهری مشاور استاندار در امور ایثارگران،حجت الاسلام والمسلمین احمدپناه امام جمعه شهمیرزاد،سرهنگ دوم پری سوز فرمانده سپاه ناحیه شهرستان مهدیشهر،لقمانیان شهردار شهمیرزاد،علایی بخشدار شهمیرزاد،اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران در سالن ثامن الحجج شهرداری شهمیرزاد برگزار گردید.

در این مراسم با اهدای لوح زرین و هدیه تقدیر بعمل آمد.

از دلیرمردان آتشنشانی شهمیرزاد تقدیر بعمل آمد

شهردار شهمیرزاد با اهدای لوح زرین و هدیه از آتشنشانان فداکار آتشنشانی شهرداری شهمیرزاد تقدیر و تشکر کرد.

لقمانیان با تاکید بر اینکه شهرداری شهمیرزاد  افتخار میکند که چنین نیروهای فداکاری در آتش نشانی حضور دارند بر خدمات رسانی به این عزیزان تاکید کرد و ادامه داد:  آتش نشانان و نجاتگران سربازان گمنامی هستند که بدون هیچگونه چشمداشتی در حین عملیات اطفاء و امداد خطر می کنند و بی محابا و شجاعانه به یاری مردم می‌شتابند.

وی افزود: در حالی که همه از آتش سوزی می گریزند این آتش نشانان هستند که جان و سلامتی خود را در راه نجات جان و مال شهروندان فدا می کنند که جا دارد از زحمات و تلاش های همه این عزیزان قدردانی شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: به مناسبت روز آتشنشانی و ایمنی میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر باتفاق علایی بخشدار شهمیرزاد با حضور در ایستگاه آتشنشانی شهرداری شهمیرزاد روز آتشنشانی و ایمنی را تبریک گفتند.

نهضت آسفالت:معابر منطقه یخچال

به منظور مناسب سازی معابر، بهبود و ارتقای خدمات در معابر فاقد آسفالت و طبق برنامه ریزی های به عمل آمده، عملیات آسفالت معابر با نظارت و تلاش واحد فنی و عمرانی شهرداری شهمیرزاد در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: شهردار شهمیرزاد از تداوم نهضت گسترده آسفالت در سطح معابر سطح شهر شهمیرزاد خبر داد و گفت: در راستای بهسازی معابر سطح شهر، این عملیات با جدیت طبق اولویت بندی های صورت پذیرفته در معابرسطح شهر در حال اجرا می باشد.


لقمانیان با اشاره به ارتقاء کیفیت زندگی گفت: به منظور توزیع یکسان خدمات و نزدیک شدن به امکانات اولیه و بهبود سرانه مطلوب شهری، عملیات زیرسازی و اجرای آسفالت مکانیزه در منطقه یخچال صورت پذیرفته است.

 

از تابلوهای کوچه ها و معابر شهمیرزاد مزین شده به تمثال شهدا با حضور مسئولین رونمایی شد.

شهدا همچون شمعی هستند، که هیچ گاه خاموشی برای آنان معنایی ندارد، دشمنان نظام این روزها حتی از ذکر نام شهدا هراس به دل دارند و با ترفند شهیدزدایی به میدان آمده اند، اما نمی دانند که این پروژه شهید زدایی، در نطفه خفه شده و این ملت سرافراز و مقتدر ایران اسلامی است که افتخار کشورشان را همان شهدایی می دانند که روزگاری در دفاع مقدس، جانانه از مرز و بومشان دفاع کردند و امروز ما در امنیت کامل در کوچه پس کوچه های شهر قدم می زنیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: به منظور بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس تابلوهای منقش به تمثال شهدای هشت سال دفاع توسط واحد روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد خریداری و به عنوان تابلوهای معرفی در کوچه ها و معابر نصب گردید.

 شهردار شهمیرزاد با تاکید بر اهمیت و جایگاه فرهنگ شهادت در برنامه های فرهنگی شهرداری شهمیرزاد، اظهار کرد: در راستای بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «زنده نگه داشتن نام شهیدان، کمتر از شهادت نیست»، این طرح به همین منظور توسط شهرداری شهمیرزاد اجرا شده است.

محمد صالح لقمانیان خاطرنشان کرد: در تابلوهای مذکورتمثال شهدا، تاریخ ولادت ،تاریخ شهادت،محل شهادت و نوع عملیات در تابلوهای سنگی با کیفیت بالا حکاکی شده و بر سردر کوچه های شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد نصب شده است،

همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور سرهنگ دوم مسعود پری سوز فرمانده سپاه ناحیه شهرستان مهدیشهر،مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد از تابلوهای منقش به تمثال شهدا رونمایی شد.

فراخوان شماره یک خانه تاریخی و فرهنگی امین الرعایا شهمیرزاد

فراخوان شماره یک خانه تاریخی و فرهنگی امین الرعایا شهمیرزاد

موضوع فراخوان:پذیرش تیم های استارتاپی و فعالین حوزه های فرهنگی و گردشگری به منظور استفاده از ظرفیت حداکثری خانه تاریخی و فرهنگی امین الرعایا شهرداری شهمیرزاد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: خانه تاریخی امین الرعایا شهمیرزاد متعلق به شهرداری شهمیرزاد بوده و در حال حاضر در حال تحت نظر اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهدیشهر در حال مرمت و بازسازی بصورت کاملا”سنتی می باشد .

فرآیند پذیرش تیم های استارتاپی و فعالین حوزه های فرهنگی و گردشگری در خانه تاریخی امین الرعایا در حوزه های گردشگری ،صنایع دستی،نقاشی،طراحی،مجسمه سازی،خبرنگاری،معماری،گرافیک،موسیقی، تبلیغات،هنرهای نمایشی،ساخت فیلم و ویدئو و فعالیت های مرتبط با حوزه های فرهنگی و گردشگری می باشد.

از علاقه مندان دعوت بعمل می آید تا پایان بیستم مهرماه سال جاری با حضور در واحد روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد نسبت به ارائه درخواست کتبی جهت برگزاری کلاس های آموزشی با عناوین فوق ومراسمات ملی و مذهبی اقدام نمایند.


شهردار شهمیرزاد در خصوص اولین فراخوان جذب فعالین حوزه های فرهنگی اظهار کرد: جذب حداکثری از ظرفیت‌های مختلف مردم برای خلق رویدادها هدف ما از این فراخوان بوده، از این رو کسانی که دغدغه فرهنگی و اجتماعی دارند می‌توانند اهداف فرهنگی را به شیوه‌های متنوع، خلاق و جدید به مخاطب منعکس کنند.

لقمانیان افزود: این فراخوان اعلام شده تا اشخاص بتوانند ایده‌های جدید و خلاق خود را در خانه تاریخی و فرهنگی امین الرعایا در زمینه های ایرانی-اسلامی ارائه نمایند تا عموم مردم در حوزه های مختلف از آن بهره مند شوند و محرکی جهت رشد و توسعه فرهنگی شهمیرزاد گردد.

این مدیر شهری با بیان اینکه نقطه عطف برگزاری این فراخوان دعوت از آحاد مختلف و تشکل های مردم نهاد است، افزود: این طرح‌ها راهکاری برای انتقال بهتر پیام‌های فرهنگی و اجتماعی به شهروندان است و تمرکز واحد روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد به طور مفصل بر روی خانه تاریخی و فرهنگی امین الرعایا شهمیرزاد می باشد و همین امر باعث شده تا این فراخوان در این زمینه نیز به جذب ایده‌های نو و خلاق بپردازد.

شهردار شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد خاطرنشان کرد: امیدوارم با اجرای این فراخوان فعالین فرهنگی، هنری و اجتماعی در این رویداد شرکت کنند تا خانه تاریخی امین الرعایا که متعلق به عموم مردم شریف شهر شهمیرزاد است با استفاده از ایده‌های خلاق آنها به رشد فعالیت‌های فرهنگی کمک کرده و گامی در راستای رونق فضای فرهنگی و هنری شهر برداریم.

در پایان شهردار شهمیرزاد اعلام نمود:شهرداری شهمیرزاد آمادگی کامل خود را جهت برگزاری کلیه مراسمات ملی و مذهبی در چارچوب ارزشهای ایرانی اسلامی اعلام می دارد و از کلیه انجمن ها جهت برگزاری مراسم های ملی و مذهبی دعوت بعمل می آورد.

هفته دفاع مقدس گرامی باد

هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و استقامت رادمردان و شیرزنانی است که در لبیک به فرمان امام و مقتدای خویش در دفاع از کیان آب و خاک نظام مقدس جمهوری اسلامی جانفشانی نموده و حماسه های ماندگاری را بر برگ های زرین انقلاب اسلامی ثبت کردند.

هفته دفاع مقدس، هفته ای در گذر ایام نیست، واژه ای در حصار تنگ زمان نیست؛ فصلی است در بی زوال ترین تقویم های ابدی. آنجا که زمان، خود نیز کرانه ای محدود دارد. ملت ما با دفاع مقدس خویش، حصار تنگ زمان را شکست و دیواره کوتاه ایام را در نوردید و ار آن سوی مرزهای سبز توحید، گلستانی از شهادت را هدیه آورد.

جای جای دشت های سوزان جنوب و بلندی های برف گرفته غرب، نشان از رشادت و پیروزی ایثارگران خداجو دارد. هم آنان که مرگ سرخ را برننگ سکوت، ترجیح دادند و اهریمن پلید را از خطه سبز خود بیرون راندند.

با گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاورمردی های تمامی شهیدان گرانقدر، رزمندگان و ایثارگران، مراتب تهنیت و تبریک خویش را به مناسبت این ایام غرور آفرین به همه همکاران بویژه خانواده معظم شهدا،ایثارگران و رزمندگان، این یادگاران ۸سال دفاع مقدس ابراز نموده و از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیقات روزافزون نظام جمهوری اسلامی در سایه عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عجل ا… تعالی فرجه الشریف)  و در پرتو منویات رهبر عظیم الشان انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) مسالت می‌نمایم..

کلیات طرح جامع و حریم شهز شهمیرزاد در شورای برنامه ریزی استان سمنان به تصویب رسید

با تلاش و پیگیری‌های شبانه روزی مهندس لقمانیان شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد کلیات طرح جامع و حریم شهر شهمیرزاد در شورای برنامه ریزی استان به تصویب رسید.

✔️ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛جلسه شورای برنامه‌ریزی و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان روز چهارشنبه به ریاست دکتر فخری ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در سالن یادگار امام (ره) برگزار شد.

🔴 مهم‌ترین مباحث مطرح شده در این نشست:

🔸براساس آمار، جمعیت شهمیرزاد ۱۱ هزار نفر و محدوده این شهر ۷۳۰ هکتار تعیین شده است.

🔸 براساس آمار به ازای یک هکتار با احتساب باغ ها ۱۵ نفر در نقاط شهری شهمیرزاد زندگی می کنند.

🔸 تصویب طرح جامع شهر شهمیرزاد از مطالبه های مردم این شهر است که با تلاش مسئولان مربوط کلیات این طرح در جلسه امروز به تصویب رسید.

🔸 با تدوین طرح جامع شهر شهمیرزاد در میان مدت برای رونق اقتصادی و توسعه این شهر اقدام خواهد شد.

اجرای فاز دوم آسفالت مکانیزه پیست دوچرخه سواری آغاز شد

 پیست دوچرخه سواری شهر شهمیرزاد به همت شهرداری و شورای اسلامی با شتاب در حال احداث است و عملیات اجرایی این پروژه آخرین روزهای خود را سپری می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ با تأکید محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد بر اجرای دقیق و توجه به برنامه زمانبندی پروژه های عمرانی،  احداث پیست دوچرخه سواری شهر شهمیرزاد با چندین اکیپ در حال اجرا است.
فاز اول عملیات آسفالت این پروژه به اتمام رسید و در حال حاضر فاز دوم اجرای آسفالت مکانیزه،احداث آلاچیقهای تفریحی،رنگ آمیزی جداول و …با جدیت از سوی واحدهای عمران و خدمات شهری شهرداری شهمیرزاد در حال اجرا است.
این پروژه به طول یک کیلومتر در جوار پارک جنگلی امیرکبیر شهمیرزاد دربلوار ساری شهر شهمیرزاد واقع شده که در هفته های آتی افتتاح می شود.

 

عملیات جدول گذاری و زیرسازی بلوار آیت الله مومنی شهمیرزاد بدون هیچگونه وقفه در دست اجرا می باشد

ادامه عملیات اجرای جدول گذاری و زیرسازی لاین کندرو ضلع شرقی #بلوار_آیت_الله_مومنی به منظور چهار بانده نمودن جاده کنار گذر بدون هیچ گونه وقفه توسط شهرداری و با پشتیبانی اعضای محترم شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در دست اقدام می باشد.

✅ تعریض و چهار بانده نمودن کنار گذر شهمیرزاد یکی از پروژه های زیر ساختی مهم شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می باشد که در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و در ابتدای دوران تصدی مهندس محمد صالح #لقمانیان به سمت شهردار شهمیرزاد کلید خورد.

بازدید دکتر فخری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان از پروژه های در دست اقدام شهرداری شهمیرزاد

بازدید میدانی دکترفخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان باتفاق میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر، خانم مهندس شهاب مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری سمنان و مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد از پروژه های در دست اقدام شهرداری شهمیرزاد صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد:در این بازدید از پروژه ساخت پل بیژن در مسیر رودخانه،مرکز تجاری شهمیرزاد و پیست دوچرخه سواری شهمیرزاد بازدید بعمل آمد.

پروژه مرکز تجاری شهمیرزاد مشتمل بر ۲۸ باب واحد تجاری در زمینی به مساحت ۴۸۳۶ متر مربع و زیربنای واحد های تجاری به متراژ ۲۲۷۶متر مربع درهفته دولت سال ۱۳۹۹ در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و تصدی مهندس لقمانیان به سمت شهردار شهمیرزاد با اعتباری بالغ بر سی میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

پیست دوچرخه سواری شهمیرزاد به عنوان اولین پیست دوچرخه سواری شهرستان مهدیشهر در زمینی به طول یک کیلومتر و با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری شهمیرزاد احداث می گردد.

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد با میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

دیدار اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد با میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

🔺 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد، اسماعیلی زاده رئیس شورای اسلامی شهمیرزاد در این دیدار عنوان کرد:

✔️ وحدت و همدلی بین مردم، شوراها و شهرداری با مجموعه فرمانداری در بهترین وضعیت قرار دارد که این امر، موضوعی بسیار ارزشمند در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان مهدیشهر می باشد.

✔️بنا بر درخواست مردم و اهتمام شورای اسلامی شهمیرزاد در جهت ارج نهاد و تقدیر و تشکر از مدیران توانمند لوح تقدیری از سوی شورای اسلامی شهر شهمیرزاد به نمایندگی از مردم شریف این شهر به پاس همکاری همه جانبه فرمانداری با شورا و شهرداری شهمیرزاد تقدیم فرماندار خواهد شد.

✔️امید داریم این وحدت و همدلی میان مردم شهرستان و همکاری های سازنده میان مسئولین همچون گذشته ادامه دار بوده و شاهد رشد و توسعه روزافزون شهرستان باشیم.

با اهدای لوح زرین از شهردار شهمیرزاد به پاس توسعه حمل و نقل پاک تقدیر بعمل آمد

💠 با اهدای لوح زرینی توسط ریاست سازمان شهرداری ها و دهیاری های از مهندس #لقمانیان شهردار شهمیرزاد به پاس تلاش های بی دریغ در توسعه حمل و نقل پاک تقدیر بعمل آمد.

✅ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ در قسمتی از این لوح زرین که به امضای دکتر جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و ریاست سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور رسیده آمده است.

🔻توسعه حمل و نقل پاک،نقش اساسی در پیشبرد نظام زیست محور،توسعه شهری پایدار،کاهش آلودگی هوا و تحقق عدالت اجتماعی دارد،بدینوسیله از توجه شما به این مهم و تلاش های ارزنده خالصانه جنابعالی در بهبود حمل و نقل پاک در شهر شهمیرزاد قدردانی نموده و مراتب تقدیر و سپاس خود را تقدیم داشته و از درگاه ایزد منان سلامتی و توفیق روزافزون شما را در ذیل توجهات حضرت ولی عصر (عج) را خواستارم.

با اهدای لوح زرین از مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان سمنان تقدیر بعمل آمد

افتتاح پروژه های شهرستان مهدیشهر با حضور جناب آقای دکتر خجسته پور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان ، دکتری فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان، سرکار خانم مهندس شهاب مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان، میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر،لقمانیان شهردار شهمیرزاد، اسماعیلی زاده ریاست پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد، دهرویه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان سمنان و سایر مسئولین و مدیران استانی و شهرستانی در محل سالن جلسات استانداری سمنان و فرمانداری شهرستان مهدیشهر بصورت ویدئو کنفرانسی برگزار گردید.

🇮🇷 در این مراسم به پاس زحمات مهندس دهرویه مدیرعامل محترم سازمان همیاری شهرداری های استان سمنان در تکمیل مرکز تجاری شهمیرزاد لوح زرینی با امضای مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد توسط حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا بارانی امام جمعه محترم مهدیشهر به ایشان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد،در قسمتی از این لوح زرین آمده است:از اینکه با اراده قوی و عظمی راسخ با پشتوانه ای توانمند در زمینه های مدیریتی در اهتمام پروژه ۲۸ باب واحد تجاری بازار روز شهرداری شهمیرزاد مجدانه و مدبرانه تلاش نمودید به پاس این همت عالی و حمیت کاری این لوح تقدیر در کمال افتخار تقدیم حضور ارزشمندتان می گردد.

 

مرکز تجاری شهمیرزاد در هفته دولت سال ۱۳۹۹ افتتاح شد

 افتتاح پروژه های شهرستان مهدیشهر با حضور جناب آقای دکتر خجسته پور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان ، دکتری فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان، سرکار خانم مهندس شهاب مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان، میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر،لقمانیان شهردار شهمیرزاد، اسماعیلی زاده ریاست پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد، دهرویه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان سمنان و سایر مسئولین و مدیران استانی و شهرستانی در محل سالن جلسات استانداری سمنان و فرمانداری شهرستان مهدیشهر بصورت ویدئو کنفرانسی برگزار گردید.

🇮🇷 در این مراسم پروژه مرکز تجاری شهمیرزاد مشتمل بر ۲۸ باب واحد تجاری در زمینی به مساحت ۴۸۳۶ متر مربع و زیربنای واحد های تجاری به متراژ ۲۲۷۶متر مربع درهفته دولت سال ۱۳۹۹ در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و تصدی مهندس #لقمانیان به سمت شهردار شهمیرزاد با اعتباری بالغ بر سی میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 

آگهی مزایده فروش دو قطعه زمین

💠 شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۵۰۶/۴/۸-۹۹/۵/۲۲ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به فروش دو قطعه زمین تحت پلاک های ثبتی ۳۴۱۹/۲۴۲ و ۳۴۱۹/۲۴۰ واقع در بلوار شهمیرزاد،بلوار آیت الله مومنی پایین تر از جایگاه CNG اقدام نماید.

✔️ از علاقه مندان شرکت در مزایده مذکور دعوت بعمل می آید پیشنهاد خود را حداکثر تا تاریخ ۹۹/۰۶/۱۵ به دبیرخانه شهرداری شهمیرزاد تحویل و رسید اخذ نمایند.

پیست دوچرخه سواری شهر شهمیرزاد به همت شهرداری و شورای اسلامی با شتاب در حال احداث است

 پیست دوچرخه سواری شهر شهمیرزاد به همت شهرداری و شورای اسلامی با شتاب در حال احداث است و عملیات اجرایی این پروژه آخرین روزهای خود را سپری می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ با تأکید محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد بر اجرای دقیق و توجه به برنامه زمانبندی پروژه های عمرانی،  احداث پیست دوچرخه سواری شهر شهمیرزاد با چندین اکیپ در حال اجرا است.
فاز اول عملیات آسفالت این پروژه به اتمام رسید و در حال حاضر محوطه سازی، کاشت عرصه های فضای سبز، نصب روشنایی، نصب اِلمان شامرزا ،تکمیل آلاچیق ها و رنگ آمیزی جداول با جدیت از سوی واحدهای عمران و خدمات شهری شهرداری پرند در حال اجرا است.
این پروژه به طول یک کیلومتر در جوار پارک جنگلی امیرکبیر شهمیرزاد دربلوار ساری شهر شهمیرزاد واقع شده که در هفته های آتی افتتاح می شود.

.

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۲ آبان ۱۳۹۹, ۳:۴۸ ب.ظ
 

اغلب آفتابی
22°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 212
  • 628
  • 2,515,722