بایگانی برای ‘پیگیری ها و مکاتبات شهردار’

افتتاح بوستان محله ای مینو در دهه فجر

شهردار شهمیرزاد: بوستان محله ای مینو در دهه فجر سال جاری افتتاح خواهد شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد مهندس لقمانیان اعلام نمود به یاری خداوند متعال و تلاش پرسنل خدوم شهرداری شهمیرزاد انشا الله در دهه مبارک فجر سال جاری بوستان محله ای مینو واقع در شهرک کلاهدوز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح خواهد شد .

مهنس لقمانیان افزودند  تلاش مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر گسترش مناطق رفاهی برای شهروندان است ایشان اعلام نمود ساکنان شهرک کلاهدوز طی سالهای گذشته از این نعمت بطور رضایت بخش برخوردار نبودند به همین منظور شهرداری نسبت به احداث پارک محله ای در این شهرک اقدام نمود .

مهندس لقمانیان با بیان اینکه شهرداری  تمام تلاش خود را به کار بسته است تا با اجرای پروژه‌های شهری در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتواند رفاه و رضایت شهروندان را تأمین کند،ایشان  تصریح کردند : وجود بوستان‌ها و پارک‌های محله‌ای  با توجه به زندگی آپارتمان‌نشینی تأثیر بسیار خوبی بر روحیه شهروندان می‌گذارد و چنانچه پارک محله ای با امکانات مناسب در هر قسمتی از شهر وجود داشته باشد، دیگر نیاز نیست شهروندان عزیز مسیری طولانی را برای استفاده از پارک محله‌های دیگر مناطق شهر طی کنند.

وی افزود این بوستان با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری شهمیرزاد احداث گردیده است که ان شا الله در دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد .

 

فراخوان مناقصه

مناقصه عمومی تله سی یژ

به استناد مجوز شماره ۸۳۰/۱/۷-۹۸/۹/۴ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد ، شهرداری شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به راه اندازی و استاندارد سازی تله سی یژ شهمیرزاد نسبت به جذب پیمانکار واجد الشرایط دارای رزومه کاری مناسب در زمینه تله سی یژ از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید لذا از متقاضیان محترم دعوت بعمل می آید در مهلت مقرر جهت اخذ فرم شرایط مناقصه به واحد امور قراردادهای شهرداری مراجعه نمایید .

 

تقدیر و تشکر خانواده مرحوم خشایار الوند از مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد خانوده محترم الوند و ایمانی و پهلوان از مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد و اعضای شورای شهر و انجمن دوستداران میراث فرهنگی با اهدای لوp تقدیر و تشکر نمودند

در این تقدیر نامه به امضاء هنرمند فرهیخته سیروس الوند رسیده است

سالی نمیگذرد که تبار داغدیده ما عزیزی یگانه را از دست داد

خشایار الوند با مرگ زود هنگامش زندگی جاودانه و پر افتخاری را برای خود خرید ملت عزیز ایران خصوصا” همشهریان خون گرم آگاه و هنرشناس شهمیرزاد به شیوه های گوناگون با ابراز هم دردی های عمیق و صمیمانه بار این مصیبت را بر شانه های ما سبک و قابل تامل کردند

حال که همت شما عزیزان میدانی در شهر به نام خشایار الوند رقم می خورد قطعا” موجب شادی خشنودی و غرور آن عزیز سفر رفته خواهد بود

این مهربانی ها و هم دردی ها مرهم آرام بخشی بر زخم دل همسر گرامی و فرزندان دلبند خشایار و ما که خانواده داغدار او هستیم خواهد بود .

راه اندازی برج نوری در پارک محله ای مینو شهمیرزاد

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیزاد : عملیات احداث پارک محله ای مینو واقع در شهرک کلاهدوز توسط واحد عمران شهرداری در دست اقدام می باشد .

نورپردازی محوطه بوستان

زیبا سازی آلاچیق ها

ساخت نرده سیمانی بصورت سنتی

آماده سازی فضای سبز جهت کاشت گل و گیاه

راه اندازی برج نوری بوستان محله ای مینو توسط واحد تاسیساات شهرداری به اتمام رسید .

محله ها زیرسیستم های سیستم پیچیده شهر هستند که دستیابی به شهر پایدار بدون توجه به آنها ممکن نیست و پارک محله ای یکی از اجزاء محله است که با کارکردهای مختلف به عنوان یک فضای عمومی فراغتی و اجتماعی، می تواند شاخص های پایداری محله را تقویت نماید. بررسی تأثیر گذاری پارک های مقیاس محله ای در محله های شهری در راستای دستیابی به توسعه پایدار شهری است. برای دستیابی به این موضوع اطلاعات لازم به شیوه کتابخانه ای و بررسی های میدانی و محیطی جمع آوری شده و بااستفاده از روش توصیفی- تحلیلی ضمن بررسی مفهوم پایداری محله، شاخصهای آن و ابعاد ساختاری و عملکردی پارک محله ای، اثرات پارک محله در ارتقاء شاخص های اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی و سلامت و کالبدی در محله های شهری بررسی شده است. نتایج نشان می دهد افزایش ارزش سایر کاربریها و درآمدزایی و کمک به خود کفایی محله، افزایش تعاملات اجتماعی، تعلق اجتماعی، سرمایه اجتماعی و زمینه مشارکت محلی، افزایش سرانه زمانی تفریح و فراغت، تقویت شاخص های زیست محیطی، افزایش سلامت روحی و جسمی ساکنین، کاهش تراکم، کمک به هم پیوندی، اجزاء کالبدی، تنوع بخشی به فضای محله و خواناتر شدن محله از مهمترین اثرات پارک محله ای در محله های شهری هستند و بطور کلی پارک محله نقش مهمی در ارتقاء شاخص های پایداری را ایفامی نماید

 

 

جای خالی یاس

فاطمه علیهاالسلام ، صبر لایزال نبوی بود که در هیأت عفتی سر به فلک کشیده، چادر به سر می‏کشید و در کوچه‏های مدینه، در تمام رهگذرهای هستی، حضور خدا را احساس می کرد

 « جای خالی یاس »
فاطمه جان، سنگ‏ها بر سوگ تو ندبه می‏خوانند؛ در غروبی که شاخه‏ات را شکسته بودند.

امشب، جای پای دوست، در خانه خالی است و ترنم مهربانی، بی‏حدیث حضور او، خاموش است.

… علی، شبانه یاس می‏کارد! شبانه، داغ دلش را به خاک می‏گوید؛ اگرچه فردا صبح، از سمت خانه همسایه بوی نان آید.

دوباره بغض حسن با حسین می‏گیرد.

و جای خالیِ مادر به خانه می‏پیچد

احداث جاده سلامت شهمیرزاد

 

احداث جاده سلامت شهمیرزاد پنج میلیارد ریال

اعتبار نیاز دارد

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان گفت: پنج میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز برای احداث جاده سلامت شهمیرزاد در معاونت امور عمرانی استانداری سمنان تایید و به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ابلاغ شد.

راضیه شهاب  ابراز داشت: دفتر امور شهری و شوراهای استانداری سمنان جذب اعتبار لازم برای احداث جاده سلامت شهمیرزاد در شهرستان مهدیشهر از محل اعتبارات ماده ۵۸ قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت در دستور کار خود قرار داد و تخصیص اعتبار باید از سوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور صورت گیرد.

وی با بیان اینکه احداث جاده سلامت شهمیرزاد همراه با مسیرهای پیاده‌روی و دوچرخه سواری طراحی شده است،ادامه داد: احداث جاده سلامت شهمیرزاد در رونق گردشگری موثر است.

 

مراسم گرامی داشت یاد و خاطره شهید سپهبد سردار سلیمانی

ایستگاه صلواتی شهرداری شهمیرزاد به مناسبت ایام عزاداری

شهادت سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی

 

 

سپید پوش شدن شهمیرزاد

تشکیل ستاد برف روبی شهرداری شهمیرزاد

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد ، مهندس بازاری با اشاره به اینکه فعالیت ستاد عملیات زمستانی با هدف پیشگیری از وقوع مشکلات ناشی از بارش های احتمالی برف و باران است، گفت: این اقدامات با رویکرد پیشگیرانه و اجرای عملیات ماشین آلات مکانیزه سبک و سنگین و با همکاری خدمات شهری و اجرایی مناطق صورت می گیرد.

مهندس بازاری همچنین با اشاره به آماده سازی اکیپ های ویژه ماشین آلات زمستانی شهرداری شهمیرزاد افزود: با توجه به دستور شهردار و پیگیری و اجرایی مبنی بر آمادگی کامل اکیپ ماشین آلات و تجهیزات سنگین و سبک و دستگاه ماشین آلات محلول پاشی، در راستای مقابله با بارش های برف و ایجاد شهری ایمن و مطلوب صورت می گیرد.

وی با اشاره به اینکه با شروع عملیات برف‌روبی ارائه خدمات همزمان در تمامی نقاط شهر مقدور نیست، صبر و حوصله شهروندان به هنگام ارائه خدمات شهرداری را یک ضرورت دانست و همچنین در ادامه از شهروندان محترم درخواست نمود از ریختن برف منازل به خیابان‌ها و پیاده‌روها و پاشیدن نمک بر روی موزائیک‌فرش‌ها و معابر سیمانی (که به سبب خاصیت خورندگی نمک باعث تخریب آنها می‌شود) خودداری و بنا به ضرورت امر حفاظت از درختان و فضای سبز شهری، تا حد امکان و حداقل در محدوده محل زندگی و کار خود نسبت به شاخه تکانی درختان اقدام نمایند و با رعایت قانون و مقررات و استفاده از زنجیر چرخ در مواقع لزوم با پرسنل شهرداری همکاری لازم را داشته باشند تا به امید خدا شاهد زمستانی ایمن و بدون حادثه باشیم

.

حضور نمازگزاران شهمیرزادی در راهپیمایی محکومیت ترور سپهبد حاج قاسم سلیمانی

راهپیمایی محکومیت ترور سردار شهید سلیمانی در شهمیرزاد

به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران، مردم شهید پرور شهمیرزاد پس از اقامه نماز جمعه، راهپیمایی شکوهمندی در  این شهر برگزار کردند.

در این راهپیمایی زنان و مردان نمازگزار، با راهپیمایی  وبا شعارهای «عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز، خامنه ای رهبر، صاحب عزاست امروز»، «حاج قاسم، سردار دین اسلام، شهادت مبارک»، «ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را سر دادند و اقدام تروریستی آمریکا را در شهادت این سردار بزرگ محکوم کردند.

پیام تسلیت مشترک شهردار و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد

در پی شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در پیامی مشترک این ضایعه بزرگ را به ملت ایران و مردم شهید پرور شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد تسلیت عرض نمودند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد متن پیام مشترک به شرح ذیل می باشد:

انالله و انا الیه راجعون

منَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

شهادت سردار رشید اسلام، سرلشگر قاسم سلیمانی محضر مقام معظم رهبری و امت شهید پرور تسلیت عرض می نمائیم.

شهید سلیمانی نمونه ای ارزشمند و بزرگ برای جوانان و ورزشکاران و قهرمانان از یاران رهبر و انقلاب بود که بر سر دفاع از ارزشهای امام و نظام مقدس اسلامی جان خود را تقدیم انقلاب و مردم و رهبر عزیزمان کرد .

قاسم سلیمانی قهرمان ملى مردم ایران و الگوی تمامی جوانان و عاشقان انقلاب و رهبر بوده و خواهد بود.

امیدواریم به برکت این ایام حسینی خداوند غفور و رحیم روح ایشان را با شهداء کربلا محشور فرماید. ان شاء الله
محمد صالح لقمانیان
شهردار شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد

اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد

فروش اموال مازاد بر نیاز شهرداری شهمیرزاد

به استناد مجوز شماره ۹۸۳/۴/۸-۹۸/۹/۳۰ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به اتاق کامیون حمل زباله خاوری غیر مکانیزه اتاق حمل نیسانی با جک و کمپرسی مکانیزه ، اتاق عقب نیسان بدون باربند ،کانتینر یخچال حمل گوشت فاقد موتور ( هر یک فقط یک دستگاه ) اقدام نماید به مدت ۱۰ روز پس از درج آگهی جهت بازدید و شرایط مزایده به واحد خدمات شهری و امور قراردادهای شهرداری شهمیرزاد مراجعه نمایند .

محمد صالح لقمانیان

شهردار شهر نمونه گردشگری شهرداری شهمیرزاد

دیدار مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد به اتفاق آقای اسماعیلی زاده رئیس شورا با پرستاران اورژانس شهمیرزاد

دیدار مهندس لقمانیان و ریاست شورای شهر شهمیرزاد از پرستاران درمانگاه جعفر آبادی

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد در روز گرامیداشت حرفه پرستاری مهندس لقمانیان شهردار و آقای اسماعیلی زاده ریاست شورا ی اسلامی شهر شهمیرزاد  با همراهی مسئولان از درمانگاه جعفر آبادی دیدار کردند . و با اهداء شاخه گلی و لوح زرین از پرستاران تقئدیر و تشکر نمودند .

مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد به مناسبت روز پرستار، یک جمله‌ى کوتاه در باب ارزش خدمت پرستاران عرض کرد  : پرستاران  چه زن و چه مرد – قدر خودشان را بدانند و این حرفه را مقدس بشمارند. هر حرکت انسانى یک پرستار براى بیمار، یک حسنه است و کمکى است به انسانى محتاج کمک؛ آن هم در شرایطى حساس. پرستارى، در کنار طبابت و هم‌وزن طبابت است

 

 

نامگذاری میدان به نام زنده یاد خشایار الوند در شهمیرزاد

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شهمیرزاد از تصویب نامگذاری میدان جدید شهمیرزاد به نام هنرمند شهمیرزادی زنده یاد خشایار الوند خبر داد

سید امیر مسعود احمد پناه با اشاره به مصوبه کمیسیون فرهنگی شورا و شهرداری و تصویب شورای شهر شهمیرزاد گفت : میدان مقابل راهنمایی و رانندگی به نام زنده یاد خشایار الوند نویسنده و هنر مند شهمیرزادی نامگذاری شده است .

تکمیل پروژه ۱۴ باب واحد تجاری بازار روز در شهمیرزاد

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد :مهندس فرزانه عملیات فاز ۲ پروژه تکمیل ۱۴ باب واحد تجاری بازار روز را به بشرح ذیل اعلام نمود

*اتمام ایزوگام پشت بام ها

*اتمام سنگ کاری نمای جنوبی واحد های تجاری

*ادامه سنگ کاری نمای غربی

*۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی اجرای کاشی کاری نمای داخلی

*اجرای سیم کشی برق واحد های تجاری

*ادامه روند رگلاژ و کامپکتکف مغازه ا جهت انجام عملیات سرامیک کاری

*ادامه روند سنگکاری نمای راهرو

این پروژه از اعتبارات داخلی شهرداری در حال اجرا می باشد

 

 

نصب ست بازی در بوستان مینو شهمیرزاد

روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد عملیات نصب ست بازی پلی اتیلن بوستان محله ای مینو در شهرک کلاهدوز را

به اطلاع شهروندان محترم می رساند

مهندس فرزانه مسئول واحد عمران آماده سازی سطوح فضای سبز بوستان را به منظور کاشت  گل و گیاه خبر داد

فرزانه افزود نه آلاچیق برای حال رفاه شهروندان  محترم در بوستان  مینو واقع در شهرک کلاهدوز در دست اقدام و اجرا می باشد

طراحی و احداث بوستان های محلی، به عنوان بخشی از فضای سبز شهری، از موضوعات مهم در طراحی و برنامه ریزی شهرها هستند.

شایان ذکر است مجموعه ست بازی پلی اتیلن کودکان این بوستان با اعتباری بالغ بر دویست و بیست میلییون ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری شهمیرزاد خریداری و نصب گردیده است .

بازدید میدانی مهندس لقمانیان از عملیات راهسازی لاین کند رو ضلع شرقی بلوار کلاهدوز شهمیرزاد

روابط عمومی شهمیرزاد از بازدید میدانی مهندس لقمانیان از عملیات راهسازی لاین کند رو ضلع شرقی شهمیرزاد خبر داد

تعریض و چها بانده نمودن کنار گذر شهمیرزاد یکی از پروژه های زیر ساختی مهم شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می باشد که در ابتدای دوران تصدی مهندس لقمانیان به سمت شهردار کلید خورد

مهندس لقمانیان در گفتگویی با روابط عمومی اعلام نمود این پروژه عظیم بدون هیچ گونه وقفه توسط شهرداری و با پشتیبانی اعضای شورای شهر در حال اجرا می باشد

ایشان افزودند انجام این پروژه برای رفاه حال شهروندان و گردشگران محترم می باشد

شایان ذکر است این پروژه از اعتبارات شهرداری در حال اجرا می باشد .

 

اهدای لوح زرین به مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد :
مراسم تقدیر از برگزارکنندگان جشنواره ایل سنگسری با حضور دکتر خجسته پور معاون سیاسی، امنیتی ،اجتماعی ، دکتر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان ، مهندس میقانی فرماندار مهدی شهرو همچنین مدیران دستگاه های اجرایی استان درمحل مجموعه تاریخی عمارت خیل خان برگزار گردید.

 در این مراسم از زحمات مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد به پاس همکاری در برگزاری  جشنواره با اهدای لوح زرین تقدیر بعمل آمد.

حضور مهندس لقمانیان و آقای اسماعیلی زاده ریاست محترم شورای اسلامی شهمیرزاد در گردهمایی شهرداران استان

همایش شهرداران استان به ریاست دکتر فخری،  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان و با حضور اسدی ، مدیر کل دفتر برنامه ریزی و بودجه سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ،مهندس لقمانیان شهردار و اسماعیلی_زاده رئیس پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد

 

‍ به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد همایش شهرداران استان در گرمسار با حضور مسئولین استان سمنان برگزار گردید  دکتر فخری ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندارسمنان در این همایش اظهار نمود :

?انتطار ما این‌نیست که همه شهرداران در بودجه متخصص باشند ، اما باید چهارچوب های بودجه را بشناسند .

?شهرداران باید درحوزه بودجه دارای اطلاعات باشند ، تا بتوانند بودجه خوب و منسجمی را برای یکسال ارائه نموده و هدف و راه شهرداری را به درستی تعیین نمایند .

?ایشان افزودند: بودجه ها را شهرداران باید واقعی ببیند گاهی ممکن است بودجه انحراف داشته باشد.

?بودجه غیر واقعی ، شهرداری ها را دچار ضرر میکند و این بودجه قابلیت اجرایی ندارد و لذا این ضعف شهرداران در مدیریت تلقی میشود .

? خدمات شهردارای ها ویترین خدمات دولت است ، شهردارای ها باید فعال بوده و برنامه های اقتصادی اجتماعی و عمرانی داشته باشند .

?در بحث خدمات اجتماعی و فرهنگی و …. باید عدالت در شهر ها ایجاد شود ،نیازهای هر شهر باید سنجیده شود ومتناسب با نیازهای شهری خدمات ارائه گردد.

?برخی از قوانین شهرداری ها مربوط به سنوات گذشته می باشد، مانند بررسی لایحه خود کفایی که در سال ۶۲ بررسی شده ودر سال ۹۸ مصوب گردید که اجرای آن در سال ۹۸ کاربردی نبوده و مستلزم آن است تا قوانین متناسب با زمان تدوین شوند.

? باتوجه جمعیت کم نسبت به وسعت زیاداستان سمنان درکشور، کمترین برخورداری به لحاظ بودجه از اعتبارات ملی ، اختصاص به استان ما دارد که نیاز مند توجه ویژه می باشد.

?شهرهای ما استعداد این را دارند که ساختمانهای بلند مرتبه در آنها ساخته شود و سرمایه گذاران بتوانند در استان ، سرمایه گذاری کنند، ‌باید به شهرداری ها اجازه داده شود براساس نیازهای شهری با سرمایه گذاران همکاری کنند .

? اگر شهرداران نتوانند با بخش خصوصی همکاری کنند در پرداخت هزینه ها دچار مشکل میشوند و لذا نیاز است که اجازه ی ورود بخش خصوصی به شهرداری ها اخذ گردد ، استان سمنان جایگاه خاصی دارد و اگر بخش خصوصی ورود نکند ما دچار مشکل خواهیم شد .

?شهرداری های دارای بیشترین نیروی انسانی هستند، که کمترین‌حقوق دریافتی را دارند، بایدتوجه ویژه ای به حقوق و مزایای نیروهای شاغل در شهرداری ها در راستای ایجاد امید و انگیزه به خدمت رسانی مطلوب تر مد نظر قرار گیرد.

?شهرداریها در استان بسیار توانمند هستند و لذا ورود بخش خصوصی به حوزه های مختلف اجتماعی فرهنگی و گردشگری می تواند کمک شایانی به توسعه شهرها داشته باشد.

?استان سمنان دارای یک جایگاه ویژه در کشور می باشد، اما به منابع انسانی در شهرداری ها کمتر توجه می شود ؛ شهرداران نیز از کمترین امکانات رفاهی برخوردار هستند که نیازمند توجه ویژه در این خصوص هستیم..

 

بازدید دکتر فخری از پروژه های در حال احداث شهمیرزاد

 

حضور دکتر فخری معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان و هیئت همراه در بازدید از پروژه های شهری و شهرداری ها با حضور فرماندار، شهردار شهمیرزاد و مسئولان ذیربط

ن

طی نشستی که  دکتر فخری ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان در جلسه پیگیری پروژه های شهرستان مهدی شهر حضور داشتند  :

دکتر فخری اعلام نمودند : گاها” عدم تعامل بین مدیران دستگاههای اجرایی و همچنین دستگاههای خدمات رسان چون آب و برق و گاز باعث توقف و عقب ماندگی در اجرای برخی پروژه ها خواهد شد

این کج سلیقگی ها همراه با تاخیر در زمان بهره برداری از پروژه های عمرانی حلاوت و شیرینی استفاده از این طرح ها را برای مردم از بین خواهد برد

تغییر کاربری باغات و فضای سبز در بحث مدیریت امور شهری از خطوط قرمز ما است

درجزین با جود باغ های پربار خود زیباست ،

ایشان افزودند : شهمیرزاد و مهدی شهر به فضای سبز و طبیعی بوستان ها های زیبا و بافت اقلیمی خود زیباست که باید در برابر تغییر کاربری این مکان ها به مسکونی و تجاری از آنها حفظ و حراست شود

این ظرفیت ها و نعمت های خدادادی ، حق مردم ببوده و باید برای این مردم حفظ و نگهداری شود و شهرداری و شورای شهر به هیچ عنوان اجازه تغییر کاربری در این خصوص را ندارند

دکتر فخری اظهار داشتند : انتقال اعتبار برخی پروژه ها توسط اداره کل راه و شهرسازی برای پرداخت حقوق نیروهای طرحی، به هیچ عنوان قابل قبول نبوده و باید از این مورد خودداری شود.

اعتبار و بودجه ها باید به پروژه هایی اختصاص یابد که روند اقدامات و عملیات اجرایی آن طبق روال و رو به پیشرفت بوده و عقب ماندگی و توقف چندین ساله ندارد.

مشکلات واگذاری انشعابات برق، آب و گاز مجموعه سالن ورزشی بانوان درجزین طی تعامل ورزش و جوانان استان و دستگاه های خدمات رسان طی ۱۰ روز آینده برطرف و این‌ مجموعه برای افتتاح در دهه فجر سال جاری آماده شود.

موارد و مسائل پیرامون راه دسترسی شهرک امیرالمومنین(ع) درجزین توسط راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با قید فوریت برطرف شود.

مشکلات انشعابات پروژه کتابخانه های عمومی شهرستان طی ۲۰ روز آینده برطرف شده و پس از تحویل موقت، باید برای افتتاح در دهه فجر سال جاری از سوی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آماده شود.

در پایان صحبت ها ایشان افزودند : پایگاه کوهستان هلال احمر یکی از نیازهای شهرستان در فصول مختلف سال به خصوص فصل سرما و بارش برف و باران است که نیاز است با برطرف شدن مشکلات انشعابات، برای افتتاح و بهره برداری در دهه فجر سال جاری آماده شود.

در خصوص رفع موانع و مشکلات پروژه های مجتمع صنفی خلیج فارس، منطقه پاپالو مهدیشهر، سایت اداری مهدیشهر، پیچ دربند، گازرسانی به دربند، بلوار خلیج فارس، کمربندی مهدیشهر و شهمیرزاد، پایگاه کوهستان هلال احمر و کمبود ها و مشکلات فولاد محله، بحث و تبادل نظر و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

در پایان دکتر فخری از همه مسئولین محترم قدردانی نمود و از خداوند متعال برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت کرد

 

عملیات نصب وسیله بازی در پارک مینو شهمیرزاد

نصب وسیله بازی پلی اتیلن در پارک مینو شهمیرزاد


روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد  شروع عملیات نصب ست بازی پلی اتیلن بوستان محله ای مینو واقع در شهرک کلاهدوز را به اطلاع شهروندان محترم می رساند.

مجموعه ست بازی پلی اتیلن کودکان این بوستان با اعتباری بالغ بر دویست و بیست میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری شهمیرزاد خریداری گردیده است.

شهردار شهمیرزاد اعلام نمود : نصب این وسایل بازی باعث ایجاد روحیه نشاط و شادابی و همچنین فراهم نمودن بستری مناسب برای بازی و تفریح کودکان خواهد شد.

مهندس لقمانیان  با اشاره به ویژگی های وسایل پلی اتیلن تصریح کرد: وسایل بازی نصب شده از جنس پلی اتیلی

هیچ نوع آلودگی زیست محیطی نداشته و استاندارد می باشد.


 

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۲۹ دی ۱۳۹۸, ۱۱:۰۱ ق.ظ
 

برف
1°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 318
  • 729
  • 2,384,836