بایگانی برای ‘پیگیری ها و مکاتبات شهردار’

مراحل پایانی اجرای عملیات زیرسازی بلوار آیت الله مومنی

مراحل پایانی زیرسازی لایه بیس لاین اصلی بلوار آیت الله مومنی توسط واحد عمران شهرداری شهمیرزاد را به اطلاع شهروندان محترم شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می رساند.

🔻 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ با استعانت از خداوند متعال و با پیگیری های صورت پذیرفته توسط شهردار و کارکنان شهرداری و با پیشیبانی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد عملیات عمرانی لاین های کندرو ضلع شرقی و غربی بلوار آیت الله مومنی تا سه راه کلاهدوز به پایان رسیده و در حال حاضر اجرای عملیات عمرانی زیرسازی لاین اصلی رو به پایان است و انشالله در هفته آینده اجرای عملیات آسفالت مکانیزه آغاز می گردد.

🔻بلوار کنارگذر شهمیرزاد یکی از پروژه های زیرساختی شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می باشد که عملیات عمرانی آن در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و در دوران تصدی مهندس #لقمانیان به سمت شهردار شهمیرزاد آغاز شد.

بازدید دوره ای و اخذ نمونه مرحله ای از زیرسازی بلوار مذکور توسط آزمایشگاه مکانیک خاک

تست های آمادگی جسمانی پرسنل آتشنشانی شهرداری شهمیرزاد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد، تست آمادگی جسمانی پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهمیرزادبا هدف حفظ و ارتقاء استقامت بدن در راستای اجرای هر چه بهتر ماموریتهای امدادی و عملیاتی انجام شد.

مهدی آجودانی مسئول ایستگاه آتشنشانی شهمیرزاد اظهار داشت: آمادگی جسمانی از جمله ویژگی های آتش نشانان است که همواره باید در سطح استاندارد و مورد قبول باشد تا ماموریت های محوله را به بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن انجام دهند. تست های مکرر نیز جهت ارتقاء و بررسی سطح آمادگی جسمانی آتش­ نشانان برگزار می شود تا نیروهای سازمان آتش نشانی با قدرت جسمانی و ورزیدگی بالایی در عملیات ها حضور داشته باشند.

تست های آمادگی جسمانی جهت اعطای درجه و با نظارت سازمان آتشنشانی سمنان صورت پذیرفت.

نهضت آسفالت در سطح شهر شهمیرزاد همچنان ادامه دارد

 این روزها عملیات آسفالت معابر و خیابانهای شهرشهمیرزاد به صورت گسترده با هدف ارایه خدمات مطلوب به شهروندان آغاز شده است.

در این نهضت عملیات گسترده آسفالت اساسی و لکه گیری با رعایت اصول فنی و زیرسازی های لازم با کیفیت مطلوب انجام می شود و روان سازی تردد شهروندان، ارتقا کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌ سازی محیط، سیما و منظر شهری در این اقدام مدنظر مدیریت شهری قرار دارد.

شهردار شهمیرزاد در این خصوص بیان کرد: هم اکنون شهرداری شهمیرزاد بر اساس اولویت بندی در سطح معابر در حال انجام آسفالت است و ترمیم، اصلاح و اجرای روکش آسفالت همچنان ادامه دارد.

لقمانیان اظهار داشت: مدیریت شهری شهمیرزاد از ابتدای امسال، خدمات رسانی به شهروندان در حوزه های مختلف را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده که به درخواست شهروندان و بر اساس ضرورت، عملیات آسفالت معابر اصلی و فرعی شهر یکی از اولویت های شهرداری شهمیرزاد به شمار می رود.

شهردار شهمیرزاد یادآور شد: اجرای نهضت آسفالت با هدف اصلاح چهره شهر، روان سازی تردد وسایل نقلیه، تامین آرامش و آسایش شهروندان انجام شده و تا پایان سال نیز ادامه می یابد.

محمد صالح لقمانیان با بیان اینکه مدیریت شهری به کیفیت آسفالت معابر به عنوان یکی از مطالبات جدی شهروندان توجه ویژه دارند، اظهار داشت: رفع نیاز شهروندان اولویت مدیریت شهری بوده و در طرح نهضت آسفالت بسیاری از معابر و خیابان‌های شهر شهمیرزاد بهسازی شد که این موضوع رضایت شهروندان را به همراه داشته است.

وی رضایت شهروندان را مهمترین و بزرگترین سرمایه مدیریت شهری دانست و گفت:‌ تحقق این موضوع اولویت اقداماتِ شهرداری است.

 

 

جشن بزرگ اعیاد شعبانیه در خانه تاریخی و فرهنگی امین الرعایا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد، در راستای گرامیداشت میلاد با سعادت سه اختر فروزان از خاندان عصمت و طهارت، سرور آزادگان جهان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام، علمدار کربلا حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و پیام رسان نهضت عاشورا حضرت امام سجاد علیه السلام و میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)، جشن بزرگ اعیاد شعبانیه برای عموم شهروندان به مدت سه شب با جمعیت محدود و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و پخش زنده توسط شبکه مجازی اینستاگرام شهرداری درخانه تاریخی و فرهنگی امین الرعایا شهمیرزاد برگزار شد.

در این جشن فرخنده که با ارائه برنامه های مفرح و متنوع و در فضایی آکنده از شادی و صمیمیت برگزار شد، گروه های مختلف هنری مراسمی پرشور را برگزار کردند که مورد استقبال حاضران در مراسم شد.

از برنامه های این مراسم به یاد ماندنی که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد، می‌توان به اجرای برنامه توسط گروه هنری ابراهیم ابراهیمی، قارنلی طنز پزداز محبوب کشور ، مولودی خوانی مجید کاظم پور، شعر خوانی ذبیح الله ایران دوست و عبدالله قاسمی اشاره کرد.

این مراسم که در مورخه های هفتم لغایت نهم فروردین ماه در خانه تاریخی امین الرعایا برگزار شد از مفاخر شهمیرزادی با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج محمد رضا رحیمی زاده امام جمعه شهمیرزاد،مهندس میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر،مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد،اسماعیلی زاده رئیس پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد،ابوطالب نجابت نائب رئیس شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و فرمانی مدیر میراث فرهنگی شهرستان مهدیشهر تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم از حاج موسی وفائیان خیر نیکو اندیش شهمیرزادی،حاج احمد ملک خیر نیکواندیش شهمیرزادی،حاج نبی الله نوری نسب خیر نیکو اندیش شهمیرزادی،دکتر فرهاد ملک پزشک متعهد شهمیرزادی،محمد اسماعیل لاری پژوهشگر و مولف شهمیرزادی و عبدالله قاسمی پژوهشگر و مولف شهمیرزادی به رسم یادبود با اهدای لوح زرین تقدیر بعمل آمد.

در پایان مراسم آسمان شهر شهمیرزاد به مناسبت میلاد خجسته منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) نورافشانی شد.

ادامه عملیات کاشت گل های تزئینی در سطح شهر شهمیرزاد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد مهندس محمد صالح لقمانیان با اعلام این خبر گفت: با هدف ایجاد چشم اندازی زیبا در مناطق مختلف شهر، عملیات کاشت انواع گلهای فصلی (تزئینی) در سطح میادین، معابر، بلوارها، پارکها و گذرگاههای اصلی از جمله میادین اصلی شهر،بلوار امام خمینی (ره)،بلوار ساری ،بلوار آیت الله مومنی و سایر بوستان های محله ای و فضای سبز سطح شهر با توجه به زمانبندی برنامه ها در حال انجام است.

وی ادامه داد:  نشا گل های تزئینی در سطح شهر با هدف ایجاد چشم اندازی زیبا از محیط های شهری و بویژه فضای سبز، توسط کارگران زحمتکش واحد فضای سبز به صورت روزانه اجرا خواهد شد.

مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد از شهروندان گرامی در خواست نمود، در حفظ و نگهداری فضای سبز شهر کوشا باشند و شهرداری را در این امر یاری نمایند.

سنایی مسئول واحد فضای سبز شهرداری نیز از خریداری یکصد عدد درختچه زینتی موگو جهت کاشت در رفیوژ میانی بلوار آیت الله مومنی شهر شهمیرزاد خبر داد.

 پ

سال نو مبارک

باز عالم و آدم و پوسیدگان خزان و زمستان خندان و شتابان به استقبال بهار می‌روند تا اندوه زمستان را به فراموشی سپارند و کابوس غم را در زیر خاک مدفون سازند و آنگه سرمست و با وجد و نشاط و با رقص و پایکوبی با ترنم این سرود طرب‌انگیز نو روز و جشن شکوفه‌ها را برگذار می‌نمایند.

 رهبر انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۰ را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند و تاکید کردند: شعار انقلابی جهش تولید امسال باید با حمایت همه‌جانبه و رفع موانع کاملا محقق شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد:  حضرت آیت‌الله سید علی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به هم‌میهنان بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان و همه ملت‌هایی که نوروز را گرامی می‌دارند، و با ابراز امیدواری به کسب برکات مادی و معنوی از تقارن سال جدید با اعیاد شعبانیه و متبرک شدن سال ۱۴۰۰ به دو عید نیمه‌شعبان و جشن ولادت حضرت ولی‌عصر(عج)، سال جدید را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سال ۹۹ را آمیخته با حوادث گوناگون و بی‌سابقه بخصوص پدیده ناآشنای کرونا خواندند و افزودند: کرونا زندگی مردم از جمله کسب‌وکارها، محیطهای درسی، اجتماعات دینی، ورزش و سفرها را تحت تأثیر قرار داد و ضربه سختی به اشتغال در کشور زد.

رهبر انقلاب اسلامی، جان باختن دهها هزار تن از مردم عزیز در اثر کرونا را تلخ‌تر از همه حوادث ۹۹ دانستند و با طلب رحمت و مغفرت الهی برای جان‌باختگان، با خانواده‌های داغدار آنان ابراز همدردی کردند.

ایشان سال ۹۹ را در عین حال سال بروز توانایی‌های ملت ایران در مقابله با آزمون بزرگ کرونا و همچنین در مقابله با فشار حداکثری دشمن توصیف کردند و گفتند: ملت عزیز ما از مجموعه‌های درمانی و بهداشتی، تا محققان و دانشمندان، گروههای جهادی و خدمتگزار و آحاد مردم با وجود تحریم و مسدود بودن راههای استفاده از امکانات خارج از کشور، توانایی و تجربه بزرگی از خود برای مدیریت این حادثه تلخ نشان دادند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به شکست کشاندن فشار حداکثری دشمن را درخشش دیگری از توانایی‌های ملی در سال ۹۹ برشمردند و افزودند: دشمنان ایران و در رأس آنها آمریکا درصدد به زانو درآوردن ملت ایران بودند. البته ما می‌دانستیم که ملت می‌ایستد و آنها شکست می‌خوردند اما امروز به اعتراف خود آمریکایی‌ها و رفقای اروپایی‌شان، فشار حداکثری شکست خورده است.

حضرت آیت الله خامنه‌ای در ادامه به ارزیابی میزان تحقق شعار سال ۹۹ یعنی جهش تولید پرداختند و گفتند: بر اساس گزارشهای متعدد مردمی و دولتی، جهش تولید تا حدّ قابل قبولی در بخش‌هایی از کشور تحقق یافت.

رهبر انقلاب افزودند: البته این میزان جهش در حدّ انتظار نیست چراکه با وجود تحقق در کارهای زیربنایی و سازندگی، نتیجه آن در اقتصاد عمومی و معیشت مردم مشهود و محسوس نشد، در حالی‌که انتظار بود جهش تولید گشایشی در زندگی مردم به‌وجود آورد.

ایشان شعار جهش تولید را یک شعار کاملاً انقلابی خواندند و خاطرنشان کردند: تحقق جهش تولید هم تأثیرات عمیق اقتصادی در کشور از جمله در مسئله ارزش پول ملی دارد و هم موجب اعتماد به‌نفس ملی، رضایتمندی عمومی و تضمین‌کننده امنیت ملی است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای علت تحقق نیافتن کامل جهش تولید در سال ۹۹ را وجود موانع و همچنین حمایت نشدن تولید در همه بخش‌ها دانستند و با اشاره به معضل واردات و قاچاق، گفتند: ضعفهای قانونی و واردات رقیب خارجیِ محصولی که در داخل با همت جوانان در حال تولید است، و یا قاچاق آن از طریق دستهای خیانتکار، مانع تولید است و موجب شکست خوردن آن می‌شود.

رهبر انقلاب اسلامی، ایجاد مشوّق‌هایی از جمله مشوّق‌های سرمایه‌گذاری را لازمه جهش تولید خواندند و افزودند: اوضاع کسب‌وکار در کشور باید به‌گونه‌ای باشد که افراد به سرمایه‌گذاری در تولید تشویق شوند و از افزایش هزینه‌های تولید جلوگیری شود.

ایشان مشوق‌های اندک در بخش تولید و همچنین بالاتر بودن شاخص هزینه تولید کننده از هزینه مصرف‌کننده در برخی سالها را مانع پیشرفت تولید دانستند و گفتند: حرکت انقلابیِ جهش تولید در سال ۹۹ آغاز و با استقبال مردم مواجه شد و این حرکت باید در سال ۱۴۰۰ که در واقع آغاز یک قرن جدید است، ادامه پیدا کند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای سال ۱۴۰۰ را به علت در پیش بودن انتخابات و همچنین وجود زمینه مناسب برای شکوفایی جهش تولید، سالی حساس و مهم خواندند و افزودند: انتخابات خرداد ۱۴۰۰ و روی کارآمدن مدیریتهای جدید و احتمالاً تازه‌نفس و با انگیزه‌های قوی، امسال را سالی بسیار مهم، حساس و تأثیرگذار در آینده کشور کرده است.

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: علاوه بر این، در سال ۹۹ جهش تولید حرکتی در کشور به‌جود آورد که زمینه خوبی برای شکوفایی آن در سال جدید است.

ایشان افزودند: چه دولت کنونی و چه دولت آینده، باید با حمایتهای همه‌جانبه‌ی قانونی، دولتی و حکومتی از تولید و رفع موانع آن، همت کنند که امسال جهش تولید به معنی واقعی تحقق یابد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: بر این اساس شعار سال ۱۴۰۰، «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» است که در خصوص آن و همچنین درباره انتخابات در سخنرانی روز اول سال مطالبی بیان خواهد شد.

آخرین جلسه شورای اداری در سال ۹۹ برگزار شد

💠 آخرین جلسه شورای اداری شهمیرزاد در سال ۱۳۹۹ با حضور مهندس لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد، اعضای شورای اسلامی شهرشهمیرزاد ،حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا رحیمی زاده امام جمعه محترم شهمیرزاد و کارکنان شهرداری در سالن جلسات شهرداری شهمیرزاد در حال برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد،در ابتدای مراسم حجت الاسلام رحیمی زاده ضمن تبریک اعیاد شعبانیه از زحمات شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در سال ۹۹ تقدیر و تشکر نمود و به رسم یادبود با اهدای لوح زرین و دسته گل از زحمات مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه مراسم اسماعیلی زاده رئیس پنچمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد به سخنرانی پرداختند.

شهردار شهمیرزاد اظهار داشت: شهرداری شهمیرزاد افتخار دارد که سه سال متوالی بودجه شهرداری را بیش از ۱۰۰ درصد محقق نمود که این دستاورد مرهون زحمات بی شائبه کارکنان شهرداری با پشتیبانی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد بوده است.

وی با اشاره به اقدامات مدیریت شهری در موضوعات مختلف من‌جمله اجرای عملیات بزرگ عمرانی و مقابله با شیوع بیماری کووید ۱۹، بیان داشت: درسه سال گذشته اقدامات موثری در حوزه عمرانی صورت پذیرفته که چهار بانده نمدن بلوار آیت الله مونی به عنوان کنار گذر شهمیرزاد،احداث بوستان مینو،تکمیل مجموعه تجاری بازار روز شهمیرزاد،احداث اولین پیست دوچرخه سواری شهرستان مهدیشهر در شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد بنام شهید مدافع سلامت شهید عبدالرضا رودباری و مسیر پیاده روی سلامت و نهضت آسفالت در سطح شهر شهمیرزاد از این قبیل اقدامات می باشد و تلاش کارکنان ایثارگر شهرداری در کنار جان‌فشانی کادر درمانی در مبارزه با ویروس منحوس کرونا از اولین ساعات اعلام شیوع این بیماری تا به امروز ستودنی و قابل‌تقدیر است و تلاش شما و خدمت به مردم مصداق عبادت است.

لقمانیان در پایان با تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه به تمامی تلاشگران عرصه مدیریت شهری، از تلاش‌های کارکنان شهرداری شهمیرزاد که با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به عموم شهروندان موجب رشد و پیشرفت شهر می‌شوند صمیمانه تقدیر و تشکر کرد و از خداوند منان توفیق روزافزون توأم باسعادت و بهروزی را برای این زحمتکشان خواستار شد.

در پایان مراسم با اهدای دسته گل از اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی و معاونین شهردار تقدیر بعمل آمد.

تقدیر رئیس مرکز مدیریت عملکرد،بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور از شهردار شهمیرزاد

💠 تقدیر از مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد توسط طالبی رئیس مرکز مدیریت عملکرد،بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور به پاس تلاش شبانه روزی به منظور برنامه ریزی هایی که در راستای اجرای پروژه های تأثیرگذار عمرانی و شهری و تحقق بودجه شهرداری در سه سال متوالی و نیز ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان و کارکنان شهرداری بعمل آمد.

✔️ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ در قسمتی از این لوح زرین آمده است: طی بررسی به عمل آمده از اقدامات و عملکرد آن شهرداری به مصداق حدیث شریفه « من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» ضمن تقدیر و تشکر از زحمات،تلاش ها و برنامه ریزی هایی که در راستای اجرای پروژه های تأثیرگذار عمرانی و شهری و تحقق شایسته بودجه شهرداری در سه سال متوالی و نیز ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان و کارکنان محترم آن شهرداری و رشد و توسعه شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد به عمل آورده آید این لوح زرین تقدیم حضورتان می گردد.

پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد به فرمانده سپاه ناحیه شهرستان مهدیشهر به مناسبت روز پاسدار

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛در سالروز ولادت با سعادت سید و سرور جوانان بهشتی، امام حسین (ع) و روز پاسدار مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد باتفاق اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد با صدور پیامی خطاب به فرمانده محترم سپاه ناحیه شهرستان مهدیشهر و فرمانده بسیج حوزه حضرت رسول (ص) شهمیرزاد این روز را تبریک و گرامی داشت.

متن پیام بدین شرح است:

                                                                                    بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا﴿۲۳﴾
در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

برادران ارجمند:
جناب سرهنگ مسعود پری سوز
فرمانده محترم سپاه ناحیه شهرستان مهدیشهر

جناب سروان نقی رستمی
فرمانده بسیج حوزه حضرت رسول (ص) شهمیرزاد

با سلام و تحیات الهی

امروز که به لطف الهی پس از قریب به ۴۱ سال از شکل گیری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آن نهال نوپا به شجره‌ای تناور و طیبه تبدیل شده و هر روز بیشتر و بهتر از قبل به خدمت رسانی به انقلاب اسلامی و مردم عزیزمان مشغول است افتخار آن را داریم که ولادت اباعبدالله الحسین علیه السلام و روز پاسدار را خدمت جنابعالی و تمام برادران عزیزم در آن نهاد مقدس تبریک عرض نمائیم.

شما مفتخر هستید به اعلام رضایت امامین انقلاب. در وصف شما امام راحل عزیز فرمودند ” من از سپاه راضی هستم و به هیچ وجه نظرم از شما بر نمی‌گردد. اگر سپاه نبود، کشور هم نبود” و مقام معظم رهبری نیز فرمودند ” از سپاه صد در صد راضی ام”. افتخاری که کمتر مجموعه‌ای به آن نائل آمده است.

لکن سپاه نشان داده است که نهادی پویا، زنده و رو به جلو است. امید واثق دارم که این شجره طیبه صدها، چون حاج قاسم سلیمانی تربیت کرده و تحویل انقلاب اسلامی نماید.

از درگاه باری تعالی برای جنابعالی و تمام سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آرزوی سلامت، سعادت و توفیق در تعالی معنوی داریم.

محمد صالح لقمانیان
شهردار شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد

اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد

آغاز عملیات زیباسازی خیابان حاج موسی وفائیان

💠 ادامه عملیات اجرایی زیباسازی خیابان حاج موسی وفائیان به همت واحد عمران شهرداری شهمیرزاد و با حمایت های همه جانبه خیر نیکوکار شهمیرزادی جناب آقای حاج موسی وفائیان را به اطلاع شهروندان محترم شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می رساند.

محمد صالح لقمانیان افزود:نقش خیرین در مباحثی همچون کمک به نیازمندان و مستضعفان در کشور غیر قابل انکار و شایسته احترام است و جناب آقای حاج موسی وفائیان از چهره شناخته شده و سرآمد اسن عرصه می باشد.

این مدیر شهری با اذعان به اینکه چنین اقدامات خداپسندانه ای باید می بابست در جمعه نشر و گسترش یابد تصریح کرد:یقینا” چنین اقداماتی نشان دهنده روح بزرگو بخشنده این افراد می باشد و در محضر الهی از جایگاه رفیعی برخوردار است.

شهردار شهمیرزاد در خاتمه بیان کرد: امیدوارم لیاقت خدمت به همنوعان شامل حال همه ما بشود و خدمتگزار راستینی در این عرصه باشیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد:

حاج موسی وفائیان خیری است که ساختمان حسینیه شهمیرزادیهای نکا را با بیش از ۴۶۰ میلیون تومان ،کتابخانه وموسسه خیریه امیرالمومنین شهمیرزاد را با بیش از ۲۰۰میلیون تومان احداث نمود؛

وی معتقداست بازگوکردن جزئیات امور خیر از اجر معنوی آن خواهد کاست اما باید گفت این خیر شهمیرزادی تا کنون نسبت به ساخت وسازمدارس،حسینیه،مجتمع فرهنگی هنری،پایگاه اورژانس،بیمارستان وتاسیس وکمک به موسسات خیریه نیز اقدام نموده است که همه اینها گوشه ای از امور خیری است که این چهره ماندگار شهمیرزادی انجام داده است.

درخواست شهردار شهمیرزاد از دبیرخانه کمیسیون ماده ۵

💠 درخواست مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد از دبیرخانه کمیسیون ماده ۵ در خصوص ارائه مصوبات به منظور تسریع در امر صدور پروانه ساختمانی متقاضیان و جلوگیری از افزایش نرخ عوارضات در سال آتی

🔻 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ با عنایت به درخواست های اربابان رجوع محترم مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد در جلسه ویدئو کنفرانسی از دبیرخانه کمیسیون ماده ۵ درخواست نمود تا کمیسیون مذکور به منظور تسریع در امر صدور پروانه ساختمانی و جلوگیری از افزایش نرخ عوارضات در سال آتی نسبت به صدور مصوبات اقدامات عاجل را مبذول فرماید.

🔻با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و برگزاری جلسات کمیسیون ماده۵ بصورت ویدئو کنفرانسی و تاخیر در ابلاغ آراء مذکور و با عنایت به درخواست های مکرر مردمی و به منظور جلوگیری از تشییع حقوق ایشان، شهرداری شهمیرزاد دریافت مبلغ توافقات آراء موافق کمیسیون ماده ۵ تا پایان اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ را به ماخذ سال ۹۹ را از شورای محترم شهر شهمیرزاد درخواست نمود.

پیام تبریک اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد به مناسبت روز شهردار

⬅️ به گزارش روابط‌عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ در متن پیام آمده است:

🔹نامگذاری ٢۵اسفندماه، سالروز شهادت سردار سرافراز و نام‌آور شهیدمهدی باکری به عنوان روزشهردار در تقویم ملی کشور بسی ارزشمند بوده و حاکی از نقش شهرداران به‌عنوان کلیدداران شهرها در هماهنگی آهنگ توسعه شهری است.

🔹 ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خالصانه و شبانه‌روزی خادمان مردم در مدیریت‌شهری، امید است که ارزیابی عملکرد و فعالیت‌های این نهاد مردمی به منظور ارتقای سطح خدمت‌رسانی به مردم، در اولویت قرار گیرد.

🔹 با توجه به اینکه مدیریت‌شهری زیر ذره‌بین شهروندان رصد می‌شود و معتقدم انتقادات و پیشنهادات سازنده به پیشرفت هر چه بهتر شهر کمک می‌کند؛ نامگذاری این روز، بی‌شک فرصت مناسبی است تا شهروندان از عملکرد و خدمات این نهاد اجتماعی، آگاه شوند.

🔹 در مجموع باید نگاه کارشناسانه مدیریت‌شهری همراه با بهره‌گیری از توانایی صاحب‌نظران، تأکید بر رعایت دقیق قوانین و اصول فنی و در رأس تمامی امور، تکریم ارباب‌رجوع با هدف جلب و ارتقای سطح رضایت‌مندی شهروندان به‌عنوان ولی نعمتان خادمان کشور، در دستور کار قرار گیرد.

اینجانبان فرارسیدن ٢۵اسفندماه، روز شهردار را به تمامی شهرداران به‌ویژه محمدصالح لقمانیان ، شهردارشهمیرزاد که نقش مهمی را در سیاستگذاری و برنامه‌ریزی‌های شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد برعهده دارد، تبریک عرض می‌نمایم.

 

اعضای پنجمین دوزه شورای اسلامی شهر شهمیرزاد

اهدای بن ارزاق به کلیه پرسنل شهرداری شهمیرزاد

💠 اهدای بن ارزاق دوازده میلیون ریالی به کارکنان شهرداری شهمیرزاد

🔻 با عنایت به پیگیری های صورت پذیرفته توسط مهندس #لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد و با پشتیبانی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد بن ارزاق دوازده میلیون ریالی به کلیه کارکنان صف و ستاد شهرداری شهمیرزاد به مناسبت عید نوروز اهدا شد.

🔻 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ بن های اهدایی جهت تهیه گوشت قرمز،مرغ،ماهی،خشکبار و شیرینی می باشد که با اعتباری بالغ بر نهصد و چهل و هشت میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری شهمیرزاد به کارکنان اهدا شد.

تجلیل از شرکت کنندگان در مسابقات فرهنگی

💠 در مراسمی با حضور مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد، اسماعیلی زاده ریاست پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد، ابوطالب نجابت نائب رئیس شورای اسلامی شهر شهمیرزاد، موسوی مسئول نمایندگی آموزش و پرورش شهمیرزاد ، اعضای کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و دانش آموزان و معلمین در مدرسه محسنی برگزار شد.

🔻 در این مراسم که به همت کمیسیون امور بانوان شورای اسلامی شهر شهمیرزاد برگزار گردید از دانش آموزان برتری که در مسابقه و برنامه های فرهنگی که به مناسبت ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و هفته منابع طبیعی و روز درختکاری شرکت کردند به رسم یادبود هدایایی اهدا گردید.

تصویب بودجه چهل و سه میلیارد تومانی شهرداری شهمیرزاد برای سال ۱۴۰۰

♦️تصویب بودجه چهل و سه میلیارد تومانی شهرداری شهمیرزاد برای سال ۱۴۰۰

🔹لایحه بودجه شهرداری شهمیرزاد برای سال ۱۴۰۰ پس از بررسی در صحن علنی شورا ، با تغییراتی که در روند بررسی بودجه از سوی اعضای شورای اسلامی شهر مدنظر قرار گرفت، با ۹۵ درصد افزایش به تصویب رسید.

🔹محمد صالح لقمانیان عنوان کرد: سال گذشته دغدغه هایی در مورد بودجه وجود داشت و بخشی از تحلیل گران باور نمی کردند بودجه ۲۲ میلیارد تومانی شهرداری تحقق پیدا کند، امّا بودجه سال جاری با متمّم بودجه بیش از ۲۴ میلیارد تومان در حال بررسی می باشد. این در حالی است که برخی پیش بینی های مد نظر ما شاید تا پایان سال محقق نشود و در حساب های سال آینده قرار گیرد. با این اوصاف لایحه بودجه ۱۴۰۰ تقدیمی به شورای اسلامی شهر با افزایش ۹۵ درصدی نسبت به سال ۱۳۹۹ مورد تصویب قرار گرفت.

🔹شهردار شهمیرزاد اظهار کرد: بودجه ای که در سال ۹۹ دغدغه هایی در مورد آن بود، اکنون مسیر خود را طی کرده است و بودجه ای که امروز برای سال آینده تصویب گردیده زمینه های تحقق آن فراهم شده است و به شکرانه پروردگار متعال در سه متوالی۹۷ و ۹۸ و ۹۹ نیز شاهد تحقق بودجه بیش از ۱۰۰ درصد بوده ایم.

🔹لقمانیان با اشاره به اینکه این روزها شاهد اتفاقات خوبی در شهر شهمیرزاد هستیم گفت: بحمدلله در تمامی نقاط شهر ما در حال انجام فعالیت های عمرانی و خدماتی خوبی هستیم که تکمیل و افتتاح پروژه ۲۴ باب واحد تجاری بازار روز شهمیرزاد و احداث و افتتاح پیست دوچرخه سواری و مسیر پیاده روی سلامت به عنوان اولین پیست دوچرخه سواری شهرستان مهدیشهر را می توان نام برد.

این مدیر شهری در ادامه افزود: با استعانت از خداوند متعال انشالله در سال آینده شاهد افتتاح چهار بانده نمودن بلوار کنار گذر آیت الله مومنی تا سه راه کلاهدوز به عنوان مهمترین زیر ساخت شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد خواهیم بود.

🔹وی افزود: توسعه شهرها ابعاد مختلفی دارد که شهرداری شهمیرزاد در کنار بُعد نرم افزاری در حوزه نرم افزارهای اتوماسیون حوزه اداری و شهرسازی ، بُعد کالبدی آن که مربوط به مسائل زیرساختی و عمرانی هست را بطور جدی پیگیری میکند و ما امروز نیازمند اجرای این گونه پروژه ها توسعه محور هستیم.

ایشان افزود: این بودجه با رویکرد افزایش فعالیت های عمرانی و زیرساختی، محیط زیست و افزایش سرانه فضای سبز، زیباسازی و مبلمان شهری ، فعالیت های فرهنگی اجتماعی و خدمات رفاهی کارکنان تهیه گردیده و امیدواریم با عنایات الهی وحمایت مردم عزیز و مشارکت خیرین بتوانیم بهتر از سالهای قبل خدمت کنیم.

 

جشن مبعث حضرت رسول اکرم(ص) در خانه تاریخی و فرهنگی امین الرعایا شهمیرزاد برگزار شد

همزمان با سالروز بعثت رسول مهربانی ها، رحمه للعالمین، پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد(ص)مراسم جشنی در خانه تاریخی و فرهنگی امین الرعایا شهمیرزاد برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور حجت لاسلام و المسلمین رحیمی زاده امام جمعه محترم شهمیرزاد،مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد،اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد ،کارکنان شهرداری،اعضای کمیسیون امور بانوان شورای اسلامی شهر و آحاد مختلف مردم برگزارشد،

حجت الاسلام رحیمی زاده امام جمعه محترم شهمیرزاد ضمن تبریک و تهنیت این روز خجسته و مبارک به کلیه دوستداران آن حضرت بویژه حاضرین در مراسم به بیان ابعاد شخصیت حضرت رسول اکرم(ص)پرداختند. ایشان در ادامه به اهمیت مساله”بعثت حضرت رسول(ص) ” اشاره کرده و اظهار داشتند حُسن خُلق و سعه صدر حضرت رسول از عوامل اصلی نشر و گسترش دین مبین اسلام بود.

در ادامه این مراسم گروه موسیقی همایون با اجرای موسیقی سنتی به اجرا پرداختند.

این مراسم به همت روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد با حداقل جمعیت و از طریق پخش زنده در اینستاگرام برگزار شد.

 

خریداری و نصب المان های نوری

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: تعداد۲۸عدد المان های نوری به منظور زیبا سازی سیما و منظر شهری و استقبال از نوروز و بهار طبیعت توسط واحد خدمات شهری خریداری و توسط تأسیسات شهرداری شهمیرزاد در بلوار ولی عصر (عج) شهمیرزاد نصب گردید.

 

ادامه عملیات اجرایی لایه بیس لاین اصلی (شرقی) بلوار آیت الله مومنی

💠 ادامه عملیات اجرایی لایه بیس لاین اصلی (شرقی) بلوار آیت الله مومنی توسط واحد عمران شهرداری شهمیرزاد در دست اقدام می باشد.

🔻 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ با استعانت از خداوند متعال و با پیگیری های صورت پذیرفته توسط شهردار و کارکنان شهرداری و با پیشیبانی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد عملیات عمرانی لاین های کندرو ضلع شرقی و غربی بلوار آیت الله مومنی تا سه راه کلاهدوز به پایان رسیده و در حال حاضر اجرای عملیات عمرانی لاین اصلی آغاز گردیده است.

🔻بلوار کنارگذر شهمیرزاد یکی از پروژه های زیرساختی شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می باشد که عملیات عمرانی آن در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و در دوران تصدی مهندس لقمانیان به سمت شهردار شهمیرزاد آغاز شد.

پنج چشمه سرویس بهداشتی به مجموع سرویس بهداشتی های شهر شهمیرزاد افزوده گردید.

💠 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزادحسن بازاری مسئول خدمات شهری شهرداری شهمیرزاد با اعلام این خبر افزود: به منظور رفاه حال شهروندان،کسبه و گردشگران محترم ،شهرداری شهمیرزاد ضمن عقد تفاهم نامه با اداره آموزش و پرورش نسبت به تفکیک،بهسازی و بازسازی پنج چشمه سرویس بهداشتی مجزا جنب بانک ملی (ضلع جنوبی دبیرستان نوری نسب) اقدام نمود و در حاضر آماده ارائه خدمات به شهروندان محترم می باشد.

کاشت درخت به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز دزختکاری

🌲 مراسم درختکاری به مناسبت هفته منابع طبیعی با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا رحیمی زاده امام جمعه محترم شهمیرزاد،مهندس لقمانیان شهردار، اعضای شورای اسلامی شهرشهمیرزاد ، عبدوس ریاست اداره منابع طبیعی شهرستان مهدیشهر، فتاحی مدیر جهاد کشاورزی شهمیرزاد و سایر مدیران و مسئولین شهرداری شهمیرزاد در محل بلوار در دست احداث آیت الله مومنی برگزار گردید.

🇮🇷 در این مراسم به یاد شهدای هشت سال دفاع مقدس پلاک های نام شهدا بر روی درختان نصب گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۳۱ فروردین ۱۴۰۰, ۱۱:۳۲ ق.ظ
 

اغلب آفتابی
25°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 464
  • 1,194
  • 2,648,376