بایگانی برای ‘پیگیری ها و مکاتبات شهردار’

عملکرد ستاد عملیات زمستان شهرداری شهمیرزاد در دوم بهمن ماه

✅ با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر برودت هوا و بارش نزولات آسمانی در دوم بهمن ماه کلیه پرسنل و ماشین آلات شهرداری شهمیرزاد از دقایق اولیه بامداد آماده باش کامل بوده و از ابتدا شروع بارش با مدیریت مهندس لقمانیان شهردار محترم و معاونین و مسئولین مربوطه در سطح شهر حضور داشته و با تلاش پرسنل زحمتکش عملیات برف روبی شهرداری شهمیرزاد کلیه معابر اصلی و فرعی باز می باشد.

نصب شیر هیدرانت به منظور ایجاد زیرساخت ایستگاه آتشنشانی

🇮🇷 به منظور ایجاد زیرساخت ایستگاه آتشنشانی به دستور مهندس لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد و با پیگیری های مسوولین واحد‌های خدمات شهری و ایستگاه آتشنشانی شهرداری شهمیرزاد، نصب شیر هیدرانت (شیر برداشت آب ماشین آلات آتشنشانی )جهت اطفا حریق در اطراف میدان ولی عصر(عج) توسط واحد خدمات شهری نصب و آماده بهره برداری گردید.

درخواست شورای شهر شهمیرزاد از رئیس قوه قضائیه کشور در خصوص ایجاد و راه اندازی دادگاه و اداره ثبت اسناد و املاک در بخش شهمیرزاد

پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد درنامه ای از رئیس قوه قضائیه کشور خواستار ایجاد و راه اندازی دادگاه و اداره ثبت اسناد و املاک در بخش شهمیرزاد شدند.

🔻به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ در قسمتی از این نامه که به امضای ریاست پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ،امام جمعه،بخشدار،ریاست شورای اسلامی بخش و شهردار شهمیرزاد رسیده آمده است: در اجرای مصوبه شماره (۱۶۰۰۳۶/ت مورخ ۱۳۸۶/۱۰/۲) هیئت محترم وزیران در خصوص ارتقاء شهمیرزاد به مرکز بخش در مجموعه شهرستان مهدیشهر و ضرورت استقرار دادگاه و اداره ثبت اسناد و املاک بخش شهمیرزاد به دلیل ارزش بالای زمین و اجرای ماده۲۹ قانون مدیریت خدمات کشوری با عنایت به پرونده های قضایی فراوان حقوقی و کیفری در بخش شهمیرزاد و بیش از ده هزار پلاک ثبتی در شهر شهمیرزاد و دهستان های چاشم،خطیرکوه،پشتکوه و فولاد محله که بیشتر اراضی در روستاها فاقد سند مالکیت می باشند خواستار ایجاد و راه اندازی دادگاه و اداره ثبت اسناد و املاک در بخش شهمیرزاد شدند.

آگهی مزایده فروش ۲ باب تجاری در بازار روز شهرداری شهمیرزاد

🔻شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۹۸۲/۲/۷۷-۹۹/۱۰/۲۴شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به فروش ۲باب تجاری در بازار روز واقع در عرصه پلاک۹۳/۳۴۱۹در بخش ۴شهمیرزاد ،اقدام نماید شرکت کنندگان می توانند .

با توجه به شرایط ذیل پیشنهاد خود را به انضمام فیش واریزی سپرده بحساب سیبا شماره ۳۱۰۰۰۰۳۲۰۴۰۰۹ در پاکت در بسته و لاک و مهر شده حداکثر تا تاریخ۹۹/۱۱/۱۴ به دبیرخانه شهرداری تحویل و رسید اخذ نمایید.

از ابتدای سال تا کنون هشتاد جلسه ملاقات شهروندی با شهردار شهمیرزاد صورت پذیرفته است

📸 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: با عنایت به برنامه ریزی های صورت پذیرفته از ابتدای سال جاری تا کنون هشتاد جلسه ملاقات شهروندی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در محل دفتر مدیریت شهری شهمیرزاد برگزار گردید.

🔸شهروندان محترم جهت ملاقات مردمی با مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد می توانند با مراجعه حضوری به واحد روابط عمومی و یا با شماره ۳۳۶۶۴۸۵۳تماس حاصل نمایند.

ارزشیابی محیط زیستی محل دفن فعلی پسماندهای شهر شهمیرزاد قابل قبول است

شهردار شهمیرزاد در خصوص مرکز دفن زباله های شهرشهمیرزاد اظهار داشت. به شهروندان اطمینان می دهیم با رعایت کامل مسائل بهداشتی و زیست محیطی اقدامات لازم را از طریق شهرداری انجام دادیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: محمد صالح لقمانیان در خصوص مرکز دفن زباله های شهرشهمیرزاد اظهار داشت. به شهروندان اطمینان می دهیم با رعایت کامل مسائل بهداشتی و زیست محیطی اقدامات لازم را از طریق شهرداری انجام دادیم.

لقمانبان بیان داشت: افزایش جمعیت و رشد شهرنشینی باعث افزایش تولید مواد زائد و آلاینده شده است که همگی نیاز به دفع و دفن دارند که و روزانه زباله های شهر شهمیرزاد به روش بهداشتی دفن می گردد..

وی همچنین بیان داشت این زباله ها زیر نظر واحد خدمات شهری به صورت بهداشتی و با لایه ای از خاک مدفون و مقرر گردید که دفن بهداشتی زباله ها توسط شهرداری به صورت روزانه به نحو مطلوب انجام شود.

بازدید میدانی شهردار ،قاضی دادگستری و مسئولین واحدهای شهرداری از ترانشه ایجاد شده در مرکز دفن زباله شهمیرزاد

نصب درب ورودی مرکز دفن زباله به همراه نصب تابلوهای اخباری در مسیر محل دفن زباله

پاکسازی محل دفن زباله توسط واحد خدمات شهری

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد:امروزه با افزایش شهرنشینی در شهرهای بزرگ و هم چنین افزایش سرانه تولید پسماند شهری به علت صنعتی شدن جوامع، جمع آوری و دفع پسماندهای شهری به یکی از مهم ترین مقوله های مدیریت جامع پسماندهای شهری تبدیل شده است. محل های دفن غیر بهداشتی پسماند، اثرات نامطلوبی روی محیط بر جای می گذارند. زمانی این اثرات شدت بیشتری خواهند داشت که محل های دفن بدون انجام فرآیند مکان یابی انتخاب شده باشند. کاربرد روش های متداول سنجش محل های دفن پسماند به منظور شناسایی اثرات ناسازگار و اعمال اقدامات در جهت کاهش این اثرات اهمیت زیادی دارد.

نامگذاری بوستان به نام خیر نیکوکار شهمیرزادی مرحومه حاجیه خانم مهری پاک

نامگذاری و نصب تابلو در بوستان خیر نیکوکار شهمیرزادی مرحومه مهری پاک در محل بوستان واقع در خیابان بهشتی توسط واحد خدمات شهری شهرداری شهمیرزاد صورت پذیرفت.

به گزارش روابط همومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد،ردپای این بانوی نمونه در بسیاری از کارهای خداپسندانه چون همراهی با همسرش زنده یاد حاج بابا صادقی شهمیرزادی در احداث دانشکده دامپزشکی صادقیه، بهداشت و درمان، امور خیریه و باقیات و صالحات همواره تازه است.

حاجیه خانم مهری پاک دل نگران توسعه و عمران و آبادانی شهمیرزاد بود و برای همه افرادی که توان و تمکن مالی و فکری دارند این مسیر خداپسندانه را باز کرد که هرگز و در هیچ حالتی، دیگر هم نوعان خود را از یاد نبرند و نسبت به درد و رنج دیگران، بی تفاوت نباشند و به اندازه چند گام کوچک دلی را شاد کنند و لبخند بر لبی بنشانند.

یک دستگاه کانکس درمانی با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد توسط خیر نیکوکار شهمیرزادی به مرکز بهداشتی و درمانی جعفرآبادی شهمیرزاد اهدا شد

💠 یک دستگاه کانکس به ارزش ۳۰۰میلیون ریال به مرکز بهداشتی و درمانی جعفر آبادی شهمیرزاد اهدا شد.

🔻به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ امروز یک دستگاه کانکس به ارزش سیصد میلیون ریال توسط خیر نیکوکار جناب آقای مختاری به نیت پدر و مادرش با حضور مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد، اعضای شورای اسلامی شهرشهمیرزاد، علایی بخشدار شهمیرزاد، دکتر منتظری ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهدیشهر، دربندی معاون هماهنگی شهرداری شهمیرزاد، دکتر تبییانیان ریاست مرکز بهداشتی و درمانی جعفر آبادی و سایر مسئولین شهری به مرکز بهداشتی و درمانی جعفر آبادی شهمیرزاد اهدا گردید.

🔻دکتر تبیانیان مسئول مرکز خدمات جامع سلامت جعفر آبادی شهمیرزاد در این باره گفت؛با توجه به شرایط کرونا و اهمیت جداسازی افراد مشکوک و نیاز به وجود اتاقی مجزا با همکاری خیر سلامت آقای مختاری این امر در درمانگاه جعفرآبادی شهمیرزاد مهیا شد و در این مراسم از این خیر ارجمند تجلیل بعمل آمد.

💠 در ادامه مراسم دکتر منتظری ریاست محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهدیشهر باتفاق لقمانیان شهردار شهمیرزاد، علایی بخشدار شهمیرزاد، اسماعیلی زاده ریاست پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و دربندی معاون هماهنگی شهرداری شهمیرزاد از کانون سلامت رضوی شهمیرزاد بازدید نمودند.

 

 

نذر خون پرسنل شهرداری به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی

🇮🇷 به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی اعضای پایگاه بسیج حضرت مهدی (عج) شهرداری شهمیرزاد با حضور در پایگاه انتقال خون سمنان خون خود را اهدا نمودند.

 

مشاور حقوقی شهرداری از تصرف ملک موصوف به ساختمان اداره برق خبر داد

💠به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد،سید احسان کیا با اعلام این خبر اعلام نمود: با پیگیری های صورت پذیرفته توسط شهردار محترم و واحد حقوقی شهرداری و با پشتیبانی اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد ، طی اقدام قضایی ملک موصوف به ساختمان اداره برق واقع در خیابان شیخ چشمه سر پس از گذشت بیش از چند دهه با حکم قضایی توسط شهرداری شهمیرزاد تصرف شد و به اموال شهرداری شهمیرزاد افزوده گردید.

🔻این اقدام شایسته را به مردم شریف شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد تبریک عرض می نمائیم.

نشست صمیمی شهردار شهمیرزاد با امام جمعه شهمیرزاد صورت پذیرفت

💠 به مناسبت انتصاب حجت الاسلام والمسلمین حاج محمدرضا رحیمی زاده به سمت امام جمعه شهمیرزاد مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد باتفاق دربندی معاون هماهنگی شهرداری شهمیرزاد با حضور در محل دفتر امام جمعه شهمیرزاد انتصاب به جا و شایسته ایشان را تبریک عرض نمودند.

✔️ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ شهردار شهمیرزاد در این دیدار صمیمی ضمن تبریک به مناسبت انتصاب به جا و شایسته حجت الاسلام والمسلمین حاج محمد رضا رحیمی زاده به سمت امام جمعه محترم شهمیرزاد اعلام نمود: مدیریت شهری شهمیرزاد آماده هر نوع همکاری با امام جمعه محترم و ستاد اقامه نماز جمعه شهر می باشد.
✔️ رحیمی زاده امام جمعه شهمیرزاد در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از شهردار و کارکنان شهرداری در عمران و آبادانی شهر شهمیرزاد تاکید نمود؛اساس کارهمه ما باید بر اساس دو محور باشد یکی رهنمودهای مقام معظم رهبری ودیگری خدمت رسانی به مردم،  انشالله بعنوان خدمت گذار بتوانیم ادامه دهنده راه شهید والامقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی باشیم .

 

آئین تشییع پیکر دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس

آیین تشییع پیکر پاک دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور میقانی فرماندار شهرستان مهدیشهر، امام جمعه مهدیشهر، امام جمعه شهمیرزاد، مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد، علایی بخشدار شهمیرزاد، دربندی معاون هماهنگی شهرداری شهمیرزاد ،فرماندهان نظامی و انتظامی، مدیران دستگاه های اجرایی و مردم شریف و ولایت مدار شهرستان مهدیشهر در محل دانشکده روانشناسی و منابع طبیعی مهدیشهر برگزار گردید.

با توجه به شرایط کرونایی و محدودیت‌های ناشی از شیوع این بیماری همه‌گیر، آیین‌های استقبال، وداع، تشییع و خاکسپاری این شهدای گمنام با حضور حداقلی و تحت شرایط خاص و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در هر چهار شهرستان استان برگزار خواهد شد.

مراسم تودیع و معارفه ائمه جمعه شهمیرزاد برگزار شد

💠 مراسم تقدیر از حجت الاسلام والمسلمین حاج سید داود احمد پناه امام جمعه سابق شهمیرزاد به پاس ۲۲ سال خدمت صادقانه و خاضعانه در شهر شهمیرزاد و معارفه حجت الاسلام والمسلمین حاج محمدرضا رحیمی زاده امام جمعه شهمیرزاد و نشست بصیرتی به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی با حضور روحانیون، مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد و مسئولین شهری در محل سالن جلسات شهرداری شهمیرزاد برگزار گردید.

 

 

از تلاش و کوشش شهردار شهمیرزاد تقدیر بعمل آمد

تقدیر و تشکر جمعی از دوچرخه سواران و دوستداران ورزشاز مهندس لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد و کارکنان شهرداری به پاس تلاش و کوشش بی شائبه در احداث پیست دوچرخه سواری شهمیرزاد با چاپ و نصب بنر صورت پذیرفت

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در بخشی از این بنر تقدیر و تشکر آمده است، از تلاش و کوشش بی شائبه شهردار محترم و کارکنان شهرداری به جهت زیباسازی و پیشرفت شهر شهمیرزاد و راه اندازی پیست دوچرخه سواری شهید مدافع سلامت دکتر عبدالرضا رودباری و زیبایی این پروژه نهایت تقدیر و تشکر بعمل می آید،امیدواریم در سایه ایزد تبارک موفق و سربلند باشید.

سالروز حماسه ۹ دی،روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گرامی باد

“مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد.”

  مقام معظم رهبری

   

حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید . حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.

  این روز می توان گفت نهم دی، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است. روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت ها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است. روز نهم دی در واقع روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است. مردم در این روز، تیر خلاص را به سران فتنه شلیک و پشت پیکر نامبارک فتنه را به خاک مالیدند.
در روز نهم دی ماه ۱۳۸۸، مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران بار دیگر با حضور خودجوش ده ها میلیونی مردم در تهران و تمامی شهرهای دیگر کشور به جهانیان اعلام گردید.
روز نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند. روز نهم دی روزی است که مردم ایران نشان دادند که با بصیرتند و در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کرده اند هرگز، نه راه را گم می کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است، بر می دارند و در نهایت روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ایران نشان دادند که این جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند. نهم دی ماه یک هزار و سی صد و هشتاد و هشت، جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود.

به مناسبت سالروز حماسه نهم دی ماه چاپ و نصب بوم و چاپ و نصب بنر در سطح شهر شهمیرزاد توسط واحد روابط عمومی شهرداری صورت پذیرفت.

حجت الاسلام و المسلمین جاج محمرضا رحیمی زاده امام جمعه شهمیرزاد شد

ضمن تقدیر و تشکر از ۲۲ سال خدمت صادقانه و خاضعانه حجت الاسلام والمسلمین حاج سید داود احمد پناه در سنگر عبادی و سیاسی و زحمات بی دریغ و تلاش های ارزشمندشان، انتصاب حجت الاسلام والمسلمین حاج محمد رضا رحیمی زاده را به سمت امام جمعه شهمیرزاد تبریک عرض می نمائیم.

 توفیقات روزافزون ایشان را از درگاه ایزد متعال مسئلت داریم.

اولین بارش در زمستان ۹۹ شهمیرزاد را سفیدپوش کرد

🇮🇷 بارش اولین نزولات آسمانی در زمستان سال ۱۳۹۹ شهمیرزاد را سفید پوش کرد.

✅ با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر برودت هوا و بارش نزولات آسمانی در پنجم دی ماه کلیه پرسنل و ماشین آلات شهرداری شهمیرزاد از دقایق اولیه بامداد آماده باش کامل بوده و از ابتدا شروع بارش با مدیریت مهندس لقمانیان شهردار محترم و معاونین و مسئولین مربوطه در سطح شهر حضور داشته و با تلاش پرسنل زحمتکش عملیات برف روبی شهر شهمیرزادصورت پذیرفت.

✅در این راستا مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد در گفتگو با واحد روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد اعلام نمود: با توجه به در پیش بودن بارش نعمت های الهی در روزهای آتی ستاد عملیات زمستان شهرداری شهمیرزاد با خریداری و تجهیز ماشین آلات برف روبی و همچنین خریداری و دپوی بیش از یکصدتن شن ونمک در انبار مسقف و نصب مخازن مخصوص کیسه های شن بهمراه خریداری ۳۰۰۰کیسه وهمچنین خریداری البسه گرم کلیه رانندگان و کارگران ستاد عملیات زمستانی اقدام نموده تا درصورت بارش نزولات آسمانی در کمترین زمان ممکن نسبت به بازگشایی معابر اقدام شود.

 

بازگشایی بلوار امام خمینی (ره) همچنان ادامه دارد

💠 به منظور بازگشایی بلوار امام خمینی (ره) و جلوگیری از خطر بخشی از ملک آقای مفیدی جنب بانک ملت طی مراحل قانونی با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری شهمیرزاد تملک و عملیات اجرایی بازگشایی بلوار توسط پرسنل خدوم شهرداری شهمیرزاد صورت پذیرفت

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد،مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد باتفاق حجت الاسلام والمسلمین حاج سید داود احمدپناه امام جمعه شهمیرزاد و اسماعیلی زاده ریاست پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد ضمن حضور در منزل خانواده شهید والامقام شهید علیرضا مفیدی و با اهدای یک جلد کلام الله مجید و یک جعبه شیرینی بابت تعریض و بازگشایی پلاک ۲۲/۱ از ایشان دلجویی و تقدیر بعمل آمد.

 در  مورخه چهارم دی ماه سال ۹۹ به استناد ماده ۹لایحه قانون تملک اراضی جهت اجرای برنامه های عمومی و عمرانی دولت ،طرح تعریض مصوب و توسعه بلوار امام خمینی (ره) با حضور نماینده دادستان و کارشناسان رسمی دادگستری و کارشناسان شهرداری در پلاک ثبتی ۲۲/۱به مالکیت آقای مفیدی با اعتباری بالغ بر حدود هشت میلیارد ریال اجرا و تعریض گردید.

 

 

 

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) از پرستاران مرکز بهداشتی و درمانی جعفرآبادی شهمیرزاد تقدیر بعمل آمد

💠 به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار از تلاش های بی شائبه ریاست و پرستاران مرکز بهداشتی و درمانی جعفر آبادی شهمیرزاد با اهدای لوح زرین و یک شاخه گل تقدیر بعمل آمد.

✔️ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد؛ این مراسم با حضور مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد، اعضای شورای اسلامی شهرشهمیرزاد و دربندی معاون هماهنگی شهرداری شهمیرزاد صورت پذیرفت.

محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد ضمن تبریک به مناسبت میلاد با برکت اسوه صبر و استقامت حضرت زینب کبری (س) به جامعه پزشکی و پرستاری گفت: این روزها پرستاران در خط مقدم جنگ با ویروس کرونا هستند و رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه به عهده دارند.

لقمانیان در ادامه از تلاش های بی شائبه و زحمات شبانه روزی عرصه درمان صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

 

شانزده باب آلاچیق در سطح شهر شهمیرزاد احداث می گردد

مسئول روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد از احداث تعداد ۱۶ باب آلاچیق در سطح شهر شهمیرزادخبر داد؛

مهندس محمد صالح لقمانیان در این خصوص اعلام نمود؛ شهرداری جهت خدمات دهی به گردشکران وایجاد فضا های مناسب جهت استراحت مسافرین و زیبا سازی بوستان های سطح شهر نسبت به احداث تعداد۱۶ باب آلاچیق با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد و چهارصد میلیون ریال اقدام می نماید و در حال حاضر سه عدد آلاچیق در بوستان لاله واقع در شهرک کلاهدوز احداث گردیده است.

شهردار شهمیرزاد افزود: این پروژه از آبان ماه سال جاری آغاز گردیده وتا پایان سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

ارتباط مستقیم با شهردار

نوشته‌های تازه
آب و هوا
شهمیرزاد
۵ بهمن ۱۳۹۹, ۶:۵۰ ب.ظ
 

صاف
3°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 770
  • 642
  • 2,588,546