بایگانی برای ‘اخبار كوتاه’

نورپردازی سطح شهر به مناسبت استقبال از نوروز

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد: شهر، فضایی است آمیخته از عناصر و جزئیات مختلفی است که برای برقراری هارمونی و تناسب در نقاط مختلف، باید با دقت و توجه ویژه طراحی، نصب و اجرا شود.
این امر در زمان های به خصوص و مناسبت های ملی و مذهبی تدارکات و ظرافت بیشتری می طلبد و هرطرحی در عین بهره مندی از عناصر زیبائی، باید مختصات مربوط به آن مناسبت یا زمان خاص را نیز در خود جای دهد.

شهرداری شهمیرزاد به عنوان متولی امور فضاسازی و تهیه و نصب المان در شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد، علاوه بر پرداخت به برنامه های عمومی زیباسازی در سطح شهر، برای تهیه المان های دائمی و مناسبتی نیز برنامه تدوین شده ای دارد که در فرصت های مقتضی، نسبت به طراحی و نصب ان ها اقدام می کند.

ایام نوروز یکی از این مناسبت هاست که بااتکای به پیشینه سنتی وفرهنگی خود، از اهمیت ویژه ای برای شهروندان برخوردار است و سازمان زیباسازی شهرداری تبریز با علم بر این نکته، اقدامات چشمگیری را برای آماده سازی فضاهای عمومی شهر برای استقبال از نوروز انجام می دهد که تهیه و نصب المان ها از آن جمله است.

نورپردازی پل میدان امام خمینی

 

تقدیر و تشکر از شهردار شهمیرزاد به مناسبت تلاش های بی شائبه در تکمیل یادمان شهدای گمنام

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد در مراسم محفل انس با فرآن که در بیست و دوم بهمن ماه و به مناسبت سالروز بزرگداشت شهدا  در مسجد اعظم دروازه شهمیرزاد برگزار گردید از زحمات مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد به پاس تلاشهای بی شائبه در تکمیل یادمان شهدای گمنام شهمیرزاد با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

این مراسم به همت ستاد وبزرگداشت شهدای شهمیرزاد و با حضور قاری بین المللی استاد مهدی غلام نژاد نفر اول مسابقات بین المللی و قاری برتر سال۹۷ برگزار گردید.

خریداری گل وگیاه به مناسبت استقبال از نوروز باستانی

شهردار شهمیرزاد: همزمان با نزدیک شدن به بهار و ایام نوروز، کاشت ۱۰۰۰۰هزار شاخه گل بهاری،فصلی و درخچه در این شهر آغاز شده است.

محمد صالح لقمانیان روز پنجشنبه در گفت وگو با مسئول واحد روابط عمومی شهرداری  افزود: این تعداد گل فصلی و درختچه در سطح معابر، بلوارها، پارک‌ها، میدان‌ها و گذرگاه‌های اصلی شهر به مناسبت فرارسیدن سال جدید کاشته می شود.
وی اظهار کرد:  سفره هفت سین در میدان امام خمینی (ره) وورودی شهر جنب پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نصب خواهد شد.

شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد  از جمله شهرهای پر آوازه و گردشگری ایران زمین محسوب می شود که همواره پذیرای بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی بوده است.

 

گزارش عملکرد پانزده ماهه شهرداری توسط شهردار شهمیرزاد در نماز عبادی و سیاسی روز جمعه

مهندس محمد صالح لقمانیان در نماز عبادی و سیاسی روز جمعه مورخه دهم اسفند ماه گزارشی از عملکرد ۱۵ ماهه شهرداری شهمیرزاد ارائه نمودند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد مهندس لقمانیان در این گزارش عملکرد بیان نمودند: یکی از مهمترین اقدامات صورت پذیرفته در ابتدای تصدی اینجانب بروز نمودن حقوق و مزایای پرسنل بوده است و هم اکنون نیز با توجه به وضعیت اقتصادی نامناسب کشور با یاری پروردگار متعال حقوق و مزایای پرسنل شهرداری بروز می باشد.

⬅️شهردار شهمیرزاد از آغاز پروژه زیربنایی احداث بلوار ۴۵متری آیت الله مومنی در سال ۹۷نام برد و اعلام کرد جدول گذاری بلوار مذکور ۱۰لاین به طول ۲۲۰۰متر می باشد که در حال حاضر جدول گذاری ۸لاین آن با پیشرفت ۸۰درصدی در دست اقدام بوده و با توجه به افزایش شدید قیمت ها در سال جاری قیمت هر متر طول جدول گذاری پانصد هزار تومان می باشد که انشالله با احداث بلوار مذکور مشکلات امنیتی در تردد شهروندان محترم برطرف خواهد شد.

⬅️لقمانیان ادامه داد:تکمیل فاز اول مجموعه تجاری های بازار روز شهمیرزاد با اعتباری بالغ بر پانصد میلیون تومان یکی دیگر از پروژه های عمرانی شهرداری شهمیرزاد در سال ۹۷بوده که با وصل انشعابات برق و آب آماده تحویل به متقاضیان می باشد.

⬅️این مدیر شهری پس از تقدیر و تشکر از خیرینی که مجموعه شهرداری را در عمران و آبادانی شهر یاری می نمایند از همکاری همه جانبه خیر نیکوکار شهمیرزادی جناب آقای حاج بهروز یوسفی یاد کرد که با ساخت دو هزار حفره قبر و بهسازی و بازسازی غسالخانه ، سالن انتظار و سردخانه آرمستان بهشت علی خدمت ارزنده ای را برای شهروندان برجا گذاشته است.

⬅️لقمانیان ادامه داد:با توجه به افزایش حدود سه برابری قیمت فرآورده های نفتی در سال جاری بیش از ۷۰۰۰تن آسفالت گرم در معابر اصلی و فرعی سطح شهر پخش شده است که نسبت به میانگین سال گذشته با رشد ۲۷۰درصدی روبرو بوده است.

⬅️پیاده رو سازی بلوار امام خمینی(ره) با مصالح سنتی با اعتباری بالغ بر دویست و پنجاه میلیون تومان یکی دیگر از اقدامات شهرداری شهمیرزاد در سال جاری می باشد

⬅️کاشت ۲۰۰۰اصله انواع نهال گردو،ناروند و نهال های بومی در سطح شهر که با رشد بیش از ۴۰۰ درصدی روبرو بوده است.

⬅️شهردار شهمیرزاد از بهسازی و بازسازی میدان تاریخی امام خمینی بصورت معماری ۵۰سال گذشته به منظور ارتقای صنعت گردشگری نام برد و اعلام کرد با توجه به درخواست های پلیس راهور و شورای ترافیک مبنی بر جلوگیری از تصادفات جرحی و مالی در ورودی شهر شهرداری شهمیرزاد نسبت به اصلاح و ساخت میدان در سه راهی ملک طیبی اقدام نموده است.

⬅️کاهش بیش از ۲/۵میلیارد تومان از بدهی انباشته شهرداری یکی دیگر از اقدامات صورت پذیرفته شهرداری شهمیرزاد در ۱۵ماه گذشته می باشد که با یاری پروردگار متعال در سال مالی ۹۷بیش از ۸۵درصد از بودجه شهرداری تحقق یافته است در صورتی که در سال گذشته بودجه شهرداری حدود ۳۸درصد محقق شده بود.

⬅️تکمیل یادمان شهدای گمنام با اعتباری بالغ بر چهارصد میلیون تومان صورت پذیرفت که متاسفانه ۲۵۰میلیون تومان آن مربوط به قراداد ایجاد شده در سنوات گذشته می باشد ودر حال حاضر نیز در خصوص این قرارداد طرح شکایت شده است.

⬅️لقمانیان از پیگیری طرح جامع شهر شهمیرزاد به عنوان یکی از کلیدی ترین ابزارهای مدیریت شهری نام برد و تاکید کرد بحث سرمایه گذاری در طرح جامع دیده شده است و شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد دست سرمایه گذاران را می بوسد ولی اجازه رانت خواری و فساد را نمی دهیم و در مقابل منافع مردم با مفسدان معامله نخواهیم کرد .

⬅️شهردار شهمیرزاد اعلام کرد ما سرمایه گذاری همانند بابک زنجانی نمی خواهیم ،ما سرمایه گذاری می خواهیم که به منافع شهر آسیب نزند.

⬅️در ادامه لقمانیان بصورت تیتر وار از پروژه هایی همچون کفپوش بوستان ها،رنگ آمیزی ترافیکی سرعت گیرهای سطح شهر،خریداری المان های شهری همخوان با شهر گردشگری،خریداری ماشین آلات خدمات شهری از قبیل :لودر صفر کیلومتر،خودرو حمل زباله و همچنین خودرو حمل متوفی،کامیون کمپرسی و.. که در روزهای آتی به ناوگان ماشین آلات شهرداری افزوده می گردد.

⬅️درپایان شهردار شهمیرزاد پس از تقدیر و تشکر از شهروندان شریف شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد که مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد را در ایفای وظیفه ذاتی خود یاری می نمایند اعلام کرد :انشالله در سال آینده تکمیل فاز دوم مجموعه تجاری های بازار روز شهمیرزاد ،پیگیری طرح جامع ،ادامه عملیات احداث بلوار ۴۵متری آیت الله مومنی و احداث بوستان های جدیدی الاحداث در دستور کار شهرداری قرار دارد که با یاری پروردگار متعال و با همراهی شهروندان محترم بتوانیم خدمت ماندگاری را به جای گذاریم.

پیام تسلیت شهردار شهمیرزاد به مناسبت درگذشت نوسینده محبوب زنده یادخشایار الوند

خشایار الوند صبح روز پنجشنبه ۹ اسفند سال ۱۳۹۷ به دلیل ایست قلبی درگذشت.مراسم تشییع پیکر او، صبح روز شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ در ساختمان شمارهٔ ۲ خانه سینما با حضور هنرمندان و هنردوستان برگزار و در قطعهٔ هنرمندان بهشت زهرای تهران به خاک سپرده شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد به همین مناسبت مهندس محمد صالح لقمانیان در پیامی این ضایعه را تسلیت عرض نموند.

متن پپام بشرح ذیل می باشد.

                                                 انا لله وانا الیه راجعون

خبر درگذشت هنرمند پیشکسوت و نوسینده محبوب استاد خشایار الوند موجب تاثر و تالم گردید.

اینجانب این ضایغه بزرگ را به خانواده آن مرحوم ،جامعه هنری کشور و مردم شریف و هنر پرور شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد تسلیت عرض می نمایم.

رحمت الهی برای آن مرحوم فرهیخته ارجمند که عمری را در راه هنر متعهد،فاخر و مردمی سپری کرد از خداوند متعال مسئلت دارم.

                                                                 محمد صالح لقمانیان

                                                  شهردار شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد

تقدیر از بانوان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا

به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و روز زن شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر شهمیرزاد از بانوان شاغل در شهرداری شهمیرزاد و اعضای کمیسیون امور بانوان شورای اسلامی شهر شهمیرزاد تقدیر و تشکر نمودند.

به گزارش روابط عمومی:در ابتدای این مراسم آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت و سپس در ادامه مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد ضمن عرض  تبریک ولادت حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیه و روز زن بیان داشت : با اشاره به آیه” لولاک لما خلقت الاافلاک ” اگر تو نبودی افلاک را خلق نمیکردم ، ضرورت و اهمیت خلقت حضرت فاطمه الزهرا (س) را یادآور و درباره شان و منزلت والای آن حضرت ونیز ضرورت الگوگیری بانوان مسلمان از ایشان پرداخت .
وی افزود: حضرت فاطمه زهرا (س) سراسر ایثار ، فداکاری ، اخلاص ، قله رفیع فضائل ، معیارها و ارزشهای انسانی و اسلامی است . از مهم ترین و بارزترین وجه زندگی بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه الزهرا (س) دفاع ایشان از حریم ولایت امیرالمومنان علی (ع)بوده که در تبعیت ازاین بانوی گرانقدر همه ما باید ولایت پذیربوده و با تاسی به آن حضرت می توانیم در زندگی موفق باشیم .
در ادامه اسماعیل اسماعیلی زاده ریاست پنجمین دوره شورای اسلامی شهر شهمیرزاد ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن با استناد به آیات قران درمورد برابری ارزش زن و مرد در جامعه اسلامی اظهار داشت: زنان در دین اسلام از جایگاه با ارزشی برخوردار هستند و منشاء خیر و برکت برای جامعه بشریت می باشند.ولی دشمنان اسلام با توجه به عنادی که نسبت به اسلام و ارزش های اسلامی داشته اند به بهانه آزادی بی قید و شرط به زنان آنها را از ارزشهای خود دور کرده و آثار این معظلات اجتماعی است، که جامعه ما نیز گریبان گیر شده است.
در پایان به رسم یادبود لوح سپاس تقدیم بانوان شاغل در شهرداری شهمیرزاد و اعضای کمیسیون امور بانوان شورای اسلامی شهر شهمیرزاد شد.

اطلاعیه افزایش ساعت کاری

به اطلاع شهروندان و اربابان رجوع محترم می رساند:

در راستای رضایت هرچه بیشتر اربابان رجوع در روزهای پایانی سال جاری از روز شنبه مورخه ۱۱/۱۲/۱۳۹۷ساعت کاری شهرداری شهمیرزاد از ساعت ۳۰/۱۴ به ساعت ۳۰/۱۵ تغییر یافت.

امید است رضایت شهروندان و اربابان رجوع در این مهم فراهم گردد.

 

   روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرشهمیرزاد

یادمان شهدای گمنام و المان سرداران شهید شهمیرزاد و شهدای مدافع حرم با حضور استاندار سمنان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرشهمیرزاد: المان شهدای گمنام شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد با حضور جناب آقای دکتر آشناگر استاندار سمنان،ارگی فرماندار شهرستان مهدیشهر،حجت الاسلام و المسلمین حاج سید داود احمدپناه امام جمعه شهمیرزاد،جناب آقای احمدی بخشدار شهمیرزاد،جناب آقای مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان و خانواده معظم شهدا افتتاح شد..

در ابتدای مراسم پس از افتتاح یادمان شهدای گمنام پدر شهید والامقام مفیدی، مسئولین با حضور در مزار شهدای گمنام به مقام شامخ شهدای گرانقدر ادای احترام نمودند.

در ادامه پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و اجرای سرود ملی توسط گروه مارش نظامی سپاه استان سمنان حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید داود احمدپناه امام جمعه شهمیرزاد پس از خیر مقدم  اعلام نمودند: ملت ما چهل سال پر برکت را با همه فراز و نشیب های آن سپری نموده وچشم به آینده ای روشن دارد..

امام جمعه شهمیرزاد با بیان اینکه شهدا قطب نمای کشور و نشان دهننده راه مستقیم به مردم هستند خاطرنشان کردند شهدا چشم و چراغ ملت ایران و انقلاب اسلامی هستندوهر ملتی که مقام شامخ شهیدان را گرامی بدارد، سعادتمند خواهد شد.

در ادامه مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد ضمن معرفی اهم عملکرد شهرداری شهمیرزاد در یکسال گذشته  اعلام کردند:پروژه یادمان شهدای گمنام و المان سرداران شهید شهمیرزاد و شهدای مدافع حرم با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال احداث گردیده است.

شهردار شهمیرزاد افزود:مدیریت شهری همواره خدمتگزار خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بوده و برای این نعمت بزرگ، خدا را شاکر هستیم که می توانیم منشأ اقداماتی برای پاسداشت دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس و فرهنگ پایداری باشیم.

لقمانیان با بیان اینکه ارزش و فضیلت شهید تنها در نزد خدای بزرگ است، ادامه داد: یاد و نام شهید، وصیت و خاطرات او، همواره احیاگر ارزشها و مقدسات جامعه است.

در ادامه مراسم یک جلد لوح سپاس که توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان سمنان تهیه شده  به پاس تلاش بی شائبه و شبانه روزی مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد در تکمیل پروژه یادمان شهدای شهمیرزاد  با دستان دکتر آشناگر استاندار سمنان تقدیم شد.

ساخت یادمان شهدای گمنام شهمیرزاد در سال ۱۳۹۴آغاز شد و به دلیل مشکلات مالی پس از گذشت یکسال توقف یافت و با عنایت پرودگار متعال در سال ۱۳۹۷ در دوران تصدی مهندس محمد صالح لقمانیان تکمیل یادمان مذکور آغار و در بیست و چهارم بهمن ماه با حضور دکتر آشناگر و مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح گردید.

تخفیف ویژه شهرداری شهمیرزاد به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران

شهروندان و سرمایه گذاران محترم شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد با سلام و احترام

شهرداری شهمیرزاد با استناد مجوز شماره:۱۳۰۶/۴/۸۴ مورخه ۹۷/۱۰/۱۶ در نظر دارد به منظور رشد و شکوفایی شهر و خدمت رسانی هرچه بهتر و همچنین در اجرای ماده (۵۹) قانون رفع تولید رقابت پذیر و ارتقا نظام مالی کشور که تصویب مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان رسیده است, به میمنت ایام دهه فجر به مدت یک ماه از تاریخ(۱۲)بهمن تا تاریخ (۱۲)اسفند ماه سال جاری به منظور تشویق شهروندان و مودیان محترم در پرداخت صد در صدی نقدی هر گونه عوارض مندرج در دفترچه عوارض محلی سال ۱۳۹۷ به شرح جدول ذیل اقدام نمایند لذا از شهروندان و سرمایه گذاران محترم شهر نمونه گردشگری و بین المللی شهمیرزاد دعوت به عمل می آید از مورخه ۱۲ بهمن الی ۱۲ اسفند ماه سال جاری با مراجعه به شهرداری شهمیرزاد از تخفیف ویژه بهرمند شوند.

الف: تا مبلغ     ۱۰۰ میلیون ریال                             ——————-    ۵%

ب: از مبلغ      ۱۰۰ میلیون ریال                 تا مبلغ     ۳۰۰ میلیون ریال   ۸%

ج: از مبلغ       ۳۰۰ میلیون ریال                تا مبلغ      ۵۰۰ میلیون ریال  ۱۰%

د: از مبلغ       ۵۰۰ میلیون ریال                به بالا       ——————-   ۱۲%

 

 

جشن بزرگ انقلاب

شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران برگزار می کند:

مجری:سینا توکل شهمیرزادی

خواننده:عرفان پروری

طنز پردازان:مبین بوی افزار و مهدی رضایی

زمان:دوشنبه ۲۲ بهمن ماه ساعت ۱۸

مکان:سالن بام شهر موسسه خیریه امیرالمومنین(ع)

یادمان شهدای گمنام

شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد به مناسبت ایام اللًه مبارک دهه فجر و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از مردم غیور و شهید پرور شهمیرزاد دعوت به عمل می آورد تا در آیین  افتتاح یادمان شهدای گمنام و المان سرداران شهید شهمیرزاد و شهدای مدافع حرم که با حضور جناب آقای دکتر آشناگر استاندار محترم سمنان و مسئولان استانی و شهرستانی و خانواده معظم شهدا برگزار می شود حضور یافته و سرافرازمان فرمایید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد عملیات تکمیل المان شهدا و ساخت تابلوی منقش به تصاویر سرداران شهید شهیزراد و شهدای مدافع  حرم در سال ۱۳۹۷ و در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر با تصدی مهندس محمد صالح لقمانیان آغاز شده و انشالله در دهه مبارک فجر افتتاح می گردد.

میز خدمت

به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در مسجد ولیعصر (عج) شهمیرزاد به مشکلات شهروندان محترم رسیدگی نمودند.

ادای احترام به مقام شامخ شهدا

به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مسئولان ذستگاه های اجرایی شهمیرزاد صبح جمعه مورخه ۱۲بهمن ماه ۹۷ در اولین روز از دهه مبارک فجر ،در گلزار شهدای شهر شهمیرزاد حاضر شده و با اهدای شاخه گل و نثار فاتحه نسبت به مقام والای شهدا ادای احترام کردند.
در این مراسم جناب آقای محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد اظهار داشت: گرامی می‌داریم یاد همه شهیدان به خصوص شهدای انقلاب که جان خود را تقدیم اسلام کرده‌اند، و درود می‌فرستیم به روح امام شهیدان و امیدواریم که ما را یاری کنند.
وی عزت ، اقتدار ، امنیت ، آسایش و آرامش امروز را مرهون جانفشانی، ایثارگری و مجاهدت های شهیدان دانست و گفت: شهدا برای دفاع از ارزش های اسلام و انقلاب از تمام هستی خود گذشتند و ما در مقابل این جانفشانی ها وظیفه داریم راه آنان را ادامه دهیم.

تجلیل از دانش آموزان برترکارکنان شهرداری به مناسبت دهه مبارک فجر

شهرداری و شورای شهر اسلامی شهر شهمیرزاد به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران از دانش آموزان برتر خود تجلیل به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل شهرداری شهمیرزاد به منظور تشویق وترغیب دانش آموزان به تحصیل وفراگیری علم ودانش طی مراسمی ازمحصلین ممتازوفرزندان پرسنل شهرداری شهمیرزادباحضورخانواده های آنان تجلیل به عمل آمد.

این مراسم با حضورحجت الاسلام و المسلمین حاج سید داود احمد پناه امام جمعه محترم شهمیرزاد،اعضای محترم شورای اسلامی شهرشهمیرزاد،جناب آقای مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد و همچنین همکاران وفرزندان دانش آموز و دانشجو یان در محل سالن ثامن الحجج شهرداری شهمیرزاد برگزار گردیدکه با اهداء لوح تقدیر وجوائز ویژه ازدانش آموزان پایه های ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان و دانشجویان ممتاز شاغل در شهرداری شهمیرزاد تجلیل شد.

 در این مراسم امام جمعه شهمیرزادضمن قدردانی از دانش آموزان ودانشجویان ممتاز فرمودند: در این برهه حساس مملکت ما نیاز به متخصصان با ایمان ومتعهد دارد وانشاء ا… با تلاش خود بتوانند مدارج علمی ومعرفتی را توام با ایمان کسب نمایند ومتعهد به کشور وجامعه باشند .

در ادامه مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد نیز ضمن قدردانی از والدین دانش آموزانی که بستر خوبی را برای کسب علم ودانش برای فرزندانشان فراهم نمودند ، علم ودانش را سلاحی برای انسان دانستند ونقش اصلی را در جهت کسب این مهم ،خانواده ها بیان نمودند.

لقمانیان ضمن تشکر از دانش آموزان ممتاز جهت فراگیری صحیح علم و دانش در زندگی شان خاطرنشان کردند:اهتمام به دانش اندوزی به همراه تربیت اسلامی  ، هماهنگ با فطرت خداجوی آدمی و قرین با دین باوری و ایمان است و دوبال پیشرفت و تعالی آدمی را به همراه دارد.

در پایان این مراسم نیز از تعداد ۳۰ نفرازدانش آموزان ممتاز، توسط مسئولین شهمیرزاد تقدیر و جوائز به ایشان اهدا گردید .

چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مبارک باد

محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد در جلسه هماهنگی ستاد برگزاری جشن های پیروزی انقلاب در شهرداری شهمیرزاد، با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اظهار داشت: چهل سالگی یعنی رسیدن به سن تکامل و حالا که انقلاب به چهل پختگی اش رسیده، یعنی شاهد تکامل انقلاب اسلامی هستیم و بر همین اساس است که جهان منتظر برگزاری باشکوه  مراسم چهل سالگی استقرار نظام اسلامی در ایران است.

وی ادامه داد: در همین راستا شهرداری شهمیرزاد در حوزه های فضا سازی و آذین بندی شهر، برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی هنری و اجتماعی، تبیین دستاوردهای انقلاب به ویژه در حوزه مدیریت شهری و نیز برگزاری باشکوه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، برنامه ریزی کرده و تلاش می کنیم برنامه های امسال باشکوه تر از سال های قبل برگزار شود.

 شهردار شهمیرزاد:نقش مردم و جلب مشارکت آنان در آذین بندی شهر را مهمتر از سازمان ها و نهاد های دولتی دانست و اظهار داشت: شهرداری خود را موظف به برگزاری جشن های پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می داند.

لقمانیان تصریح کرد: دستگاه های دولتی که قصد داشته باشند در آذین بندی شهر مشارکت داشته باشند نیز می توانند از زیرساخت های شهرداری استفاده کنند.

لقمانیان در ادامه سخنانش به اهمیت راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: حضور گسترده در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، ضامن حفظ آرامش و امنیت کشور است.بر همین اساس از تمام کارکنان شهرداری دعوت می کنیم تا در این اجتماع عظیم مردمی حضور گسترده داشته باشند.

شهردار شهمیرزاد:به منظور تسهیل در امر تردد وسایل نقلیه و آماده سازی مناسب در سطح شهر، کاهش ترافیک و روان سازی عبور و مرور در سطح معابر، سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری شهمیرزاد نسبت به خط کشی ، نصب علایم ترافیکی ، تابلوهای راهنمای مسیر  و … اقدام نموده است .

مهندس محمد صالح  لقمانیان خاطر نشان شد: بعضی از تابلوهای راهنما و معابر جهت رفاه حال مسافرین ، میهمانان و گردشگران و تابلوهای ترافیکی برای منظور ایمن سازی معابر تهیه و نصب شده است که این تجهیزات ترافیکی اعم از تابلوها و علایم ، چراغ های راهنمایی و هشدار خط کشی عابر پیاده ، گل میخ ، هر یک نقش مشخصی در مدیریت ترافیکی و انتظامی شهر دارند .

اطلاعیه:قابل توجه متقاضیان محترم بازار روز شهرداری شهمیرزاد

با عنایت پروردگار متعال و با توجه به پیگیریهای شبانه روزی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد فاز اول مجموعه تجاری های بازار روز شهمیرزاد با پیشرفت عملیات عمرانی ۹۵درصدی رو به تکمیل و افتتاح می باشد.

لذا از متقاضیان محترمی که در سالیان گذشته نسبت به پیش خرید واحد های تجاری مذکور اقدام نموده اند دعوت به عمل می آید در هفته جاری با در دست داشتن اسناد و مدارک مثبته جهت بنام نمودن انشعابات خدماتی و تکمیل نمودن سایر اسناد مربوطه به واحد حقوقی شهرداری شهمیرزاد مراجعه نمایند.

هدف از احداث: خدمت رسانی به شهروندان ، کاهش بار ترافیکی در نقاط پرازدحام شهری، عرضه میوه و تره بار و مایحتاج عمومی، مواد پروتئینی و آبزیان با کیفیت و قیمت مناسب، حمایت از تولید کنندگان محصولات کشاورزی،پروتئینی و آبزیان.

بارش برف شهمیرزاد را سفید پوش کرد

برابر گزارش سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف در بیست و چهارم  دی ماه ۱۳۹۷کلیه پرسنل شهرداری شهمیرزاد بخصوص کارگران خدمات شهری ،ماشین آلات و اعضای ستاد عملیات زمستانی آماده باش کامل بودند

به گزارش روابط عمومی ستاد عملیات زمستانی شهرداری شهمیرزاد بارش برف در ساعت۵صبح شروع شده  و کلیه کارگران خدمات شهری،ماشین آلات و مسئولین شهرداری به فرماندهی مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد از ساعات اولیه بارش برف بصورت مستمر در حال پاکسازی معابر و خیابان های سطح شهر می باشند و به همت کارگران زحمتکش خدمات شهری تمامی مسیرهای اصلی شهر باز بوده و عبور و مرور در جریان است.

و پیغامگیر تلفنی ۳۳۶۶۶۰۶۰آماده دریافت نقطه نظرات و هرگونه بروز مشکلات برای شهروندان محترم در این خصوص می باشند.

 

تقدیر و تشکر شهروندان محترم

الهی دلی ده که شوق طاعت افزون کند و توفیق طاعتی ده که به بهشت رهنمون کند.
الهی دلی ده که در کار تو جان بازیم و جانی ده که کار آن جهان سازیم.
الهی نفسی ده که حلقه بندگی تو گوش کند و جانی ده که زهر حکمت تو نوش کند.
الهی دانائی ده که در راه نیفتیم و بینائی ده که در چاه نیفتیم .
الهی دیده ای ده که جز تماشای ربوبیت نبیند و دلی ده که غیر از مهر عبودیت تو نبیند
الهی پایی ده که با آن کوی مهر تو پوئیم و زبانی ده که با آن شکر آلای تو گوئی

 

جناب آقای  مهندس محمد صالح لقمانیان
شهردار محبوب وپرتلاش شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد

 
 با سلام

 
اندیشه و تلاش خدمت گذاران صدیق عمران و آبادانی ایران اسلامی هیچ گاه از یادها نخواهد رفت.

مردم فهیم و قدرشناس شهمیرزاد حدود یکسال  است که شاهد خدمات ارزشمند حضرتعالی و توسعه پرشتاب  این شهر هستند.

 

اگر چه در شرایط سخت و تنگناهای شدید منابع مالی فعالیت را برای جنابعالی در این نهاد خدمتگزار سخت نموده است، اما خداونـد را شــاکریم که با درایـت، تدابــیر و اقدامات شجاعانه جنابعالی شاهد رشد و پیشرفت روز افزون در حوزه های عمرانی، فرهنگی، تفریحی و خدماتی در سطح شهر هستیم و توسعه فرهنگی و آبادانی این شهر گردشگری میسر نگشته مگر به همت والامردی از جنس ایثار و عاشق خدمت همچون جنابعالی و همکاران محترمتان در شهرداری شهمیرزاد.

درود بر اندیشه و همت بلندتان که رضایت خالق و مخلوق را بهمراه داشته است.

ضمن تقدیر فراوان از زحمات شبانه روزی حضرتعالی از خداوند سبحان برای شما سلامتی، موفقیت و استمرار خدمتگذاری به مردم شهر نمونه گردشگری  را مسئلت داریم.

                                                                                            بیست و سوم دی ماه ۱۳۹۷

از طرف جمعی از شهروندان

آگهی مزایده فروش لودر

به گزارش روابط عمومی:شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۱۲۳۷/۴/۶ مورخه ۹۷/۱۰/۱۶شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به فروش یک دستگاه لودر صفر کیلومتر مدل ZL60GN اقدانم نماید لذا از متقاضیان محترم دعوت به عمل می آید حداکثر تا پایان ساعت اداری مورخه ۹۷/۱۱/۰۶  جهت بازدید خودرو مذکور و دریافت اسناد مزایده به شهرداری شهمیرزاد مراجعه نمایند.

قابل ذکر می باشد متقاضیان محترم می بایست تا تاریخ مذکور اسناد مربوطه را تکمیل کرده و به دبیرخانه شهرداری شهمیرزاد تحویل داده و شماره ثبت دریافت نمایند.

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۲۸ اسفند ۱۳۹۷, ۸:۵۱ ب.ظ
 

صاف
12°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 5
  • 734
  • 2,198,898