بایگانی برای ‘آرشيو’

مراسم بزرگداشت استاد فرهیخته سرکار خانم دکتر نجمه سادات احمدپناه برگزار شد

مراسم بزرگداشت سرکار خانم دکتر نجمه سادات احمدپناه استاد فرهیخته دانشگاه و فرزند گرامی حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید داود احمد پناه امام جمعه محترم شهمیرزاد در مورخه بیست و یکم تیرماه در مسجد ولی عصر (عج) وافع در شهرک کلاهدوز شهمیرزاد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی:این مراسم با حضور جامعه علمی کشور، مراجع عظام تقلید، مسئولین لشگری و کشوری، اساتید حوزه و دانشگاه، دانشجویان، دانش پژوهان روحانیون،ائمه جمعه استان سمنان ،نماینده محترم مردم شهرستانهای سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی و با مشارکت باشکوه آحاد مختلف مردم برگزار گردید.

در ابتدای مراسم پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید حجت الاسلام و المسلمین حاج مرتضی حائری به مداحی در وصف ائمه اطهار پرداخت ودر ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید ابراهیم هاشمیان به سخنرانی پرداختند.

رنگ آمیزی نرده های و جداول بوستان های سطح شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد ، با هدف ارتقای سطح ایمنی و زیبایی منظر شهری و بهبود وضعیت مبلمان شهری جداول ، پایه چراغ ها و نرده های بوستان های سطح شهر رنگ آمیزی شد.

زیر سازی و آسفالت شهرک تپه زونی و لکه گیری نوار حفاری خیابان بسیج در دست اقدام می باشد

شهردار شهمیرزاد: عملیات لکه گیری آسفالت نوار حفاری در خیابان بسیج و زیز سازی و اجرای آسفالت دستی در شهرک تپه زونی توسط شهرداری شهمیرزاد در دست اقدام می باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد، محمد صالح لقمانیان ضمن بیان اتمام طرح آسفالت در چند معبر از معابر اصلی و فرعی شهر اظهار داشت: ایجاد زمینه توسعه و آبادانی شهر شهمیرزاد، تامین و توزیع عادلانه امکانات از جمله انجام طرح آسفالت معابر و خیابان های شهر  است.

شهردار شهمیرزاد با اشاره به اجرای طرح آسفالت معابر و خیابان های این شهر افزود: تا کنون طرح آسفالت معابر در چند شهرک به اتمام رسیده است که این طرح ها شامل قیر ریزی و آسفالت دستی و مکانیزه بوده است.لقمانیان با اشاره به نقش حیاتی شهرداری ها در توسعه عمرانی شهر ها و در دستور کار قرار داشتن طرح آسفالت در سایر شهرک ها خاطرنشان کرد: نوید تسریع در انجام این طرح را به همشهریان می دهیم.

آئین بهره برداری از مسیر برگشت پارک کوهستان و افتتاح ساختمان شهید حججی صورت پذیرفت

به گزارش روابط عمومی در مورخه نوزدهم تیرماه با حضور جناب آقای دکتر همتی نماینده محترم مردم شهرستان های سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی،دکتر ارگی فرماندار محترم شهرستان مهدیشهر،جناب آقای مهندس احمدی بخشدار شهمیرزاد باتفاق شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و با حضور مسئولین و آحاد مختلف مردم در سالن بام موسسه خیریه امیرالمومنین شهمیرزاد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی:این مراسم که با هدف آئین بهره برداری از مسیر برگشت پارک کوهستان و افتتاح ساختمان شهید ححجی برگزار گردید.

در ابتدای مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد پس از خیر مقدم به حاضرین در جلسه نسبت به ارائه گزارشی از اقدامات صورت پذیرفته در پروژه مذکور پرداختند.

شهردار شهمیرزاد پس از تقدیر از شهرداران پیشین در عمران و آبادانی شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد هزینه صورت پذیرفته در پروژه مذکور را بالغ بر نه میلیارد ریال اعلام نمود که شامل:

*احداث ساختمان شهید حججی و بازسازی باغ پارک کوهستان
*اجرای عملیات زیر سازی و آسفالت مسیر به متراژ ۷۰۰۰متر مربع
*اجرا دیوار سیمانی به طول ۱۳۵۰متر
*اجرای دیوار سنگی یک رو نما و دورو نما به طول ۶۲۰متر
*اجرای پله سنگی به طول ۱۴۵متر جهت سهولت در تردد شهروندان و گردشگران به پارک کوهستان
*ساخت المان بزرگ شهمیرزاد به طول ۳۰متر مربع
*کاشت انواع گونه نهال گردو و بادام در مسیر
*خریداری و نصب انواع سطل زباله در مسیر
*رنگ آمیزی جداول و….

در ادامه جناب آقای دکتر همتی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و دکتر ارگی فرماندار شهرستان مهدیشهر پس از تقدیر و تشکر از زحمات مهندس لقمانیان شهردار جوان خوش ذوق در عمران و آبادانی شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد به ارائه برخی از نیازهای مبرم که زیر ساخت شهر نمونه گردشگری بین المللی می باشند پرداختند.

هفت عدد آلاچیق سنتی در اطراف میدان امام خمینی(ره) نصب گردید

 جهت زیبا سازی و استفاده همشهریان و مسافرین گرامی از خدمات رفاهی در اطراف میدان امام خمینی (ره)شهرداری شهمیرزاد نسبت به تهیه و نصب هفت عدد آلاچیق های چوبی سنتی و طرح و رنگ خاص اقدام نمود

به گزارش روابط عمومی آلاچیق های مذکور با اعتباری بالغ بر دویست و پنجاه میلیون ریال از محل اعتبارات دولت خریداری و نصب گردیده است.

نشست صمیمی و جلسه پرسش و پاسخ در چهاردهم تیرماه برگزار گردید

جلسه پرسش و پاسخ اعضای شورای اسلامی شهر  و شهردار شهمیرزاد در چهاردهم تیرماه همزمان با سالروز شهرداریها و دهیاریها و با هدف ارائه گزارش عملکرد ، بیان برنامه ها و پاسخگوئی به سوالات  مردمی در مسجد قائم شهمیرزاد برگزار شد.

در ابتدای جلسه جناب آقای اسماعیلی زاده ریاست شورای اسلامی شهر از شهردار شهمیرزاد که با برنامه و تعامل در حال پیش بردن امورات این شهر است تشکر نموده و از وجود تعامل شهردار با مردم و شورای اسلامی شهر با مردم ابراز خوشحالی نمود و افزود شهرداری بدون خواست و نظر مردم و شهروندان کاری انجام نمی دهد.

اسماعیلی زاده در ادامه به بیان توضیحاتی در خصوص عملکرد شورای اسلامی در چهار ماه اول سال ۹۷ و برنامه استراتژیک شورای اسلامی شهر شهمیرزاد پرداخته و اجرای آنرا به سود این شهر و شهروندان دانست.

وی ضمن تشکر و قدردانی و سپاس از دولتمردان از آنان خواست تا نگاه ویژه ای به این شهر داشته باشند.

در ادامه مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد از تمامی کسانی که برای شهمیرزاد زحمت کشیده و می کشند تشکر نموده  و افزود پویایی شما موجبات پویایی اقتصادی و اجتماعی این شهر را فراهم خواهد آورد.

وی در ادامه در خصوص فعالیتهای عمرانی، خدماتی و … سطح شهر گفت سعی شهرداری بر این بوده است که کل شهر را به یک کارگاه ساختمانی تبدیل کرده و به عدالت تمام قسمتهای شهر را تحت پوشش قرار دهد.

شهردار شهمیرزاد از وجود تعامل بین شهرداری، اعضای شورای شهر و ادارات خبر داد و افزود همه فعالیتها زیر سایه تعامل است که این نعمت بزرگی است.

در ادامه شهردار شهمیرزاد به ارائه گزارش عملکرد ۶ ماهه واحدهای شهرداری پرداخته و بر اهمیت و ضرورت طرحهای مطالعاتی شهرداری شهمیرزاد خصوصا قلعه باستانی شیر قلعه تأکید نمود چرا که یادآور هویت و فرهنگ مردم یک جامعه اس

وی در پایان از شهرداری با عنوان یک نهاد اجتماعی یاد کرده و خواستار مشارکت مردم در امور شد.

در ادامه مردم فهیم شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد سوالات خود را در قالب مسائل عمرانی،خدمات شهری،فرهنگی و اجتماعی و… اعلام نموده و شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پاسخگو ایشان بودند.

نشست صمیمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد با شهروندان

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد دومین نشست صمیمی و جلسه پرسش و پاسخ با حضور شهردار و اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر  باتفاق شهروندان فهیم شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد همزمان با سالروز شهرداریها و دهیاریها در چهاردهم تیرماه پس از نماز مغرب و عشاء در مسجد قائم صورت می پذیرد.

آماده سازی مسیر برگشت پارک کوهستان از سمت خیابان قلعه

 شهرار شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد از مراحل پایانی عملیات عمرانی مسیر برگشت پارک کوهستان از مسیر خیابان قلعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد مهندس محمد صالح لقمانیانبا اعلام این خبر گفت:در هفته های گذشته عملیات زیر سازی و اجرای آسفالت این مسیر و نصب المان ۳۰متری شهمیرزاد بر فراز پارک کوهستان به اتمام رسیده و هم اکنون رنگ آمیزی جداول و کاشت انواع نهال بادام،گردو و… در دست اقدام می باشد.

لقمانیان افزود:انشالله در هفته آینده شاهد افتتاح این مسیر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی خواهیم بود. 

پیام تسلیت شهردار به حجت الاسلام والمسلمین حاج سید داود احمدپناه

به گزارش روابط عمومی مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد در پیامی مصیبت درگذشت نا به هنگام فرزند گرامی جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین حاج سید داود احمدپناه امام جمعه محترم شهمیرزاد را تسلیت گفتند.

شرح پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه الراجعون

جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین حاج سید داود احمدپناه

امام جمعه محترم و شریف شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد

سلام علیکم بما صبرتم

خبر درگذشت فرزند گرامیتان موجب تاثر و تالم خاطر گردید.

مصیبت وارده را به جنابعالی و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده،از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفرکرده و صبر جمیل و اجر جزیل برای سایر بازماندگان مسآلت می نمایم.

به یقین روح بلند آن مرحومه در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار خواهد شد.(ان شاء الله)

 

محمد صالح لقمانیان

شهردار شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد

شروع عملیات مرمت و بهسازی میدان امام خمینی(ره)

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد: شهرداری به منظور بهبود محیط شهری و افزایش زیبایی و منظر شهری نسبت به مرمت و بهسازی میدان امام خمینی (ره)که دچار فرسودگی شده ،اقدام کرده است.

محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد در این رابطه اعلام کرد:در این طرح تنها بحث بهسازی و بهبود منظر مورد نظر می باشد .

وی تاکید کرد: به منظور پیشگیری از خطرات احتمالی و بهم ریختگی محیط و منظر شهری در طول مدت اجرای عملیات مرمت و بهسازی، حصار و پوشش مناسبی در اطراف این میادین نصب است.

پیشرفت فیزیکی ۸۰درصدی احداث دیوار حائل(جان پناه)

شهردار شهمیرزاد گفت: با هدف جلوگیری ازسقوط خودرو و همچنین جلوگیری از خطرات جانی ومالی برای شهروندان محترم عملیات احداث دیوار حائل در این خیابان شیخ چشمه سر (مسیر ساحلی) و خیابان بسیج در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومی محمد صالح لقمانیان اظهار کرد: خیابان شیج چشمه سر(مسیر ساحلی) به دلیل داشتن عرض کم معابر، احتمال بروز حوادث در آن وجود داشت.

وی افزود: با توجه به اینکه در ایام تعطیلات این خیابان مملو از مسافران و گردشگران محترم می باشد هدف جلوگیری از خطرات جانی و مالی وسقوط خودرو می باشد.

محمد صالح لقمانیان ابراز امیدواری کرد با احداث دیوار حائل در این خیابان ها بتوانیم علاوه بر به ایمن سازی معابر رضایت‌مندی ساکنان این شهرک را هم فراهم کنیم.

اتمام عملیات زیرسازی و آسفالت مسیر پارک کوهستان

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد محمد صالح لقمانیان با اعلام این خبر افزود: این اقدام بنا به درخواست اهالی و در راستای تسهیل مسیر رفت و آمد شهروندان انجام گرفت.
وی مجموع متراژ این مسیر را ۳۰۰۰ مترمربع عنوان کرد و گفت: طی سه ماه اول سال ۹۷ عملیات زیرسازی و آسفالت کوچه های و معابر سطح شهر که به اتمام رسیده است بیش از ۲۲۰۰۰متر مربع می باشد و در حال حاضر عملیات زیرسازی و آسفالت منطقه مسکونی یخچال در دست اقدام می باشد.

مراسم پخش زنده فوتبال جام جهانی ایران و پرتغال برگزار گردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد،مراسم پخش زنده دیدار دوستانه تیم های ملی ایران وپرتغال  که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد برگزار گردید با نواختن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران و همنوایی حدود هزار نفر از علاقمندان وطرفداران تیم ملی در محل پارک پردیس شهمیرزاد برگزار شد.

تیم ملی ایران هر چند موفق شد کریستیانو رونالدو و یارانش را متوقف کند اما کسب ۴ امتیاز برای صعود از این گروه سخت در جام جهانی کافی نبود. مصاف دو تیم ایران و پرتغال درحالی برگزار شد که شاید تیم پرتغالی در داشتن مالکیت برتر بود اما شاگردان کارلوس کی‌روش تا آخرین لحظه شانس بالایی برای پیروزی داشتند و فشار زیادی روی دروازه پرتغال ایجاد کردند.

وضعیت جدول گروه B در پایان دور مقدماتی:

در این گروه اسپانیا پس از تساوی ۲ بر ۲ مقابل مراکش با ۵ امتیاز صدرنشین شد و پرتغال با همین امتیاز در رده دوم قرار گرفت. تفاضل گل دو تیم نیز برابر بود و اسپانیا بخاطر گل زده بیشتر صدرنشین شد. ایران نیز با شایستگی و کسب ۴ امتیاز در رده سوم قرار گرفت و مراکش با یک امتیاز چهارم شد.

اجرای عملیات زیر سازی و آسفالت مسیر پارک کوهستان در دست اقدام می باشد

شهردار شهمیرزاد بیان داشت: با توجه به اهمیت پارک کوهستان و به جهت رفاه حال شهروندان، عملیات زیرسازی و آسفالت ریزی اساسی توسط واحد فنی و عمرانی شهرداری شهمیرزاد آغاز شده است.

محمد صالح لقمانیان اظهار امیدواری کرد: طی روزهای آتی آسفالت ریزی اساسی این مسیر تکمیل و در اختیار تردد روان شهروندان قرار گیرد.

مراسم پخش زنده مسابقه فوتبال

شهردار و ریاست شورای اسلامی شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد از شهروندان فهیم شهمیرزاد دعوت نموند تا تماشاگر بازی تیم ملی ایران و پرتقال را در پارک پردیس شهمیرزاد باشند.

به گزارش روابط عمومی:شهردار شهمیرزادبا بیان موضوع آرزوی موفقیت برای تیم ملی ایران در این دیدار اظهار داشت: امید می رود جوانان برومند تیم ملی ایران همچون دیدارهای گذشته با صلابت و غیرت ایرانی با پیروزی در مقابل تیم پرتغال با صعود به مرحله بعد تاریخ ساز شده و باعث شعف عمومی در میان هموطنان گردند.

در انتها مهندس محمد صالح لقمانیان از تمامی شهروندان فهیم شهمیرزادجهت تماشای عمومی این دیدار در پارک پردیس با حفظ آرامش و نظم دعوت بعمل آورد.

تقدیر و تشکر شهروندان و کسبه شهمیرزاد از تلاش های شبانه روزی مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر :ساکنین و کسبه قدر شناس شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد به پاس زحمات شایسته و مقتدرانه مهندس محمد صالح لقمانیان در عمران و آبادانی شهر بدین طریق ابراز قدردانی و تشکر نمودند.

خلاصه ای از اهم عملکرد شهرداری شهمیرزاد از ابتدای دی ماه ۹۶ تا پایان خردادماه ۹۷

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرشهمیرزاد:خلاصه ای از اهم عملکرد شهرداری شهمیرزاد از ابتدای دی ماه ۹۶ تا پایان خردادماه ۹۷ از زمان تصدی مهندس محمد صالح لقمانیان به سمت شهردار شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد به شرح می باشد.

فاز دوم خریداری جدول بتنی جهت چهار بانده نمودن محور شهمیرزاد به مهدیشهر

به گزارش روابط عمومی فاز دوم  خریداری جداول بتنی جهت چهار بانده نمودن محور شهمیرزاد به مهدیشهر توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد از شرکت شنزار صورت پذیرفت

اجرای عملیات لگه گیری آسفالت بصورت دستی در سطح شهر شهمیرزاد

شهردار شهمیرزاد:عملیات لکه گیری آسفالت سطح شهر شهمیرزاد در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد،مهندس لقمانیان با اشاره به اینکه بهسازی ،ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر از جمله مطالبات جدی شهروندان از شهرداری می باشد،افزود:در این راستا شهرداری برای جلب رضایت شهروندان تمامی خیابان ها و معابری که نیاز به ترمیم و بهسازی دارند را با اولویت بندی لکه گیری و آسفالت می نماید.

وی با بیان اینکه رعایت استاندارد ها و کیفیت آسفالت در سطح معابر می تواند تاثیر خوبی در ایجاد شهری ایده آل داشته باشد،تصریح کرد:با توجه به وضعیت نامناسب قسمت هایی از آسفالت کوچه ها و خیابان های شهر،اجرای عملیات لکه گیری آسفالت معابر بر اساس اولویت در حال انجام می باشد.

لقمانیان هدف از این گونه اقدامات و فعالیت ها را بهسازی فضاها و زیرساخت های شهری و خدمات رسانی بهتر به شهروندان دانست.

خریداری یک دستگاه لودر و دو دستگاه خودرو سواری

به گزارش روابط عمومی:با استعانت از ایزد منان و با پیگیریهای بعمل آمده توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد یک دستگاه لودر و دو دستگاه خودرو سواری به ناوگان ماشین آلات شهرداری شهمیرزاد افزوده گردید.

خواندن ادامه این مطلب »

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۲۴ ق.ظ
 

آفتابی
35°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت
آمار سایت
  • 155
  • 427
  • 2,047,265