امروز   شنبه , ۵ اسفند ۱۳۹۶  , 8 جماد ثاني 1439  , 24 February 2018

بایگانی برای ‘آرشيو’

بازدید معاون محترم وزیر راه و شهرسازی از شهمیرزاد

به گزارش روابط عمومی :در بازدید جناب آقای مهندس عظیمیان معاون محترم وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن به شهمیرزاد که با همراهی جناب آقای دکتر همتی نماینده محترم مردم شهرستان سمان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی،جناب آقای مهندس ابک سرپرست امور عمرانی استانداری سمنان ،جناب آقای دکتر ارگی فرماندار محترم شهرستان مهدیشهر ،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و سایر مسئولین استانی و شهرستانی صورت پذیرفت ،مهندس لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد پس از تشریح شرایط جغرافیایی شهمیرزاد درخواست هایی را جهت باقیمانده تعریض خیابان امام خمینی (ره)،آزاده سازی مسیر رودخانه و مجموعه پارک امیر کبیر ابراز نمود و مقرر گردید وزیر محترم راه و شهرسازی همکاری و مساعدت های لازم را در این خصوص معمول فرماید.

پیام تسلیت شهردار شهمیرزاد در پی حادثه تلخ سقوط هواپیمای مسافربری

در پی سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج و جان‌باختن تعدادی از هموطن ها در این حادثه، مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد پیام تسلیتی صادر کردند. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

                                                                                       «انالله و اناالیه راجعون»
سانحه دلخراش سقوط هواپیما تهران – یاسوج که باعث کشته شدن جمعی از هموطنان عزیزمان شد، موجب تاسف و تاثر گردید.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به پیشگاه مقام معظم رهبری، بازماندگان معزز و ملت شریف ایران، از درگاه خداوند متعال برای جان باختگان این حادثه، غفران الهی و برای بازماندگان، صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارد.

محمدصالح لقمانیان
شهردار شهر نمونه گردشگری و بین المللی شهمیرزاد

 

برگزاری جلسه ستاد استقبال از نوروز۹۷

به گزارش روابط عمومی در مورخه ۹۷/۱۱/۲۸جلسه ای با ریاست مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد و مسئولین واحدهای مختلف شهرداری در سالن جلسات برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مهندس لقمانیان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل شهرداری در دوران کوتاه تصدی ایشان به تشریح اهداف برگزاری جلسه پرداخت،

شهردار شهمیرزاد بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن پایان سال و لزوم برنامه ریزی جهت استقبال از نوروز ۹۶ و ایجاد تسهیلات برای مسافرین نوروزی و برنامه ریزی لازم در این خصوص می بایست صورت پذیرد .
 وی در ادامه افزود: مسافرین هر شهر، سفیران واقعی آن شهر بوده و ازمسئولین واحدهای اجرایی خواست که نهایت تلاش خود را در جهت آماده سازی مقدمات اسکان و استقبال از مسافرین نوروزی انجام دهند 
 در ادامه جلسه ، کلیه مسئولین واحدها ، با بیان پیشنهادات خود ، خواستار تهیه امکانات و تجهیزات مربوط به واحد خود در جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر شدند. خواندن ادامه این مطلب »

حضور پرشور مردم شهمیرزاد در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶

مردم شهمیرزاد با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲بهمن ۹۶ ، باردیگر با ارمانهای امام راحل وانقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند .

به گزارش روابط عمومی، مردم شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد در حضور گسترده و پر شور خود در راهپیمایی ۲۲بهمن نشان دادند که همواره وفادار به آرامانهای انقلاب اسلامی هستند . خواندن ادامه این مطلب »

پیام شهردار

پیام تقدیر و تشکر مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد از مسئولین دستگاههای اجرایی ،شهروندان فهیم شهمیرزاد و پرسنل شهرداری جهت مشارکت و همکاری در عملیات برف روبی به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به بارش برف اخیر این موهبت الهی،شهروندان عزیز با مشارکت خود در راستای همدلی با این شهرداری و مدیریت شهری و ایجاد دلگرمی در مسئولین شهر به یاریمان شتافتند.
اینجانب ضمن تشکر از مشارکت مردم و گروههای مردم نهاد ،همکاری مدیران و پرسنل فهیم و زحمتکش خدمات شهری و رانندگان وسایل نقلیه سنگین شهرداری در ستاد مدیریت بحران و عملیات زمستانی شهرداری شهمیرزاد و با توجه به رسالت این شهرداری در داشتن شهری ایمن برای شهروندان که جزء اهداف و ساختار تشکیلاتی و وظیفه ذاتی این شهرداری بوده است.که با صبوری شهروندان و آرامش و مشارکت بی منت ، تقدیر و تشکر نموده و نیز از کلیه مسئولین شهر خصوصا اعضاء شورای اسلامی شهر،فرماندار با تدبیر شهرستان مهدیشهر ،بخشدار محترم شهمیرزاد و کلیه مسئولین دستگاههای اجرایی شهرکه بعنوان پشتوانه و دلگرمی مجموعه شهرداری شهمیرزاد و در خدمت رسانی به شهروندان فهیم و متین یاریمان نمودند تشکر و قدردانی می نمایم.
در پایان از کلیه پرسنل اجرایی و ستادی شهرداری شهمیرزاد که با تلاش خویش با عزمی راسخ و با متانت و روی خوش ، خدمت بی منت در تمام مراحل قبول زحمت نمودند تا شهروندان در آرامش،ایام را سپری نمایند، و تشکر ویژه مینمایم.

محمد صالح لقمانیان
شهردار شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد

 

ایام الله دهه مبارک فجر بر فجرآفرینان مبارک باد.

ایام الله پیروزی خون بر شمشیر را بر ملت شریف ایران بخصوص بر مردم شهید پرور شهمیرزاد  تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

دهه فجر،به روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ گفته می‌شود که طی آن سید روح‌الله خمینی بعد از تبعید پانزده ساله در دوازدهم بهمن سال ۱۳۵۷ یه ایران وارد و در نهایت با اعلام بی‌طرفی ارتش شاهنشاهی، سلطنت پهلوی در بیست و دوم بهمن ماه منقرض شد.

هر ساله در طول دهه فجر مراسم و یادبودهای زیادی توسط طرفداران نظام جمهوری اسلامی ایران انجام می‌گیرد. همچنین در ایام دهه فجر سازمان‌ها، ادارات دولتی اقدام به برگزاری سمینارها و همایش‌ها می کنند.

شهرداری شهمیرزاد بافرا رسیدن ایام دهه فجر نیز با نصب چراغ های پارکی تزئینی در میدان امام خمینی (ره) و اطراف آن وآذین بندی سطح شهر از طریق نصب پرچم های مقدس جمهوری اسلامی ایران و پرچم ها و ریسه های رنگی به استقبال با شکوه از این ایام رفت خواندن ادامه این مطلب »

گزارش مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد در خصوص بارش برف

شهردار شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد از آمادگی کامل ستاد بحران و عملیات زمستانی شهرداری شهمیرزاد خبر داد.

مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد در از فعالیت شبانه روزی و مستمر کارگران خدمات شهری،ماشین آلات و مسئولین از ابتدا بارش برف خبر داد و افزود با استعانت از خداوند متعال و با همت کارگران خدوم کلیه معابر و خیابان های اصلی شهر شهمیرزاد پاکسازی شده و ترافیک در جریان است . خواندن ادامه این مطلب »

دومین جلسه شورای اداری شهرداری برگزار گردید

دومین جلسه شورای اداری شهرداری شهمیرزاد در مورخه هشتم بهمن ماه با حضور مهندس محمد صالح لقمانیان و مسئولین واحدها و سایرکارکنان شهرداری در سالن اجتماعات شهرداری برگزار گردید.

در این جلسه که با هدف بررسی مشکلات واحد های مختلف شهرداری برگزار گردید مهندس محمد صالح لقمانیان پس از تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل در دوران کوتاه تصدی ایشان خواستار سرعت بخشیدن به روند صدور پروانه ساختمان جهت جلب رضایت بیش از پیش مردم شدند. خواندن ادامه این مطلب »

بارش برف شهمیرزاد را سفید پوش کرد

برابر گزارش سازمان هواشناسی مبنی بر بارش برف در هفتم بهمن ماه ۱۳۹۶کلیه پرسنل شهرداری شهمیرزاد بخصوص کارگران خدمات شهری ،ماشین آلات و اعضای ستاد عملیات زمستانی آماده باش کامل بودند

به گزارش روابط عمومی ستاد عملیات زمستانی شهرداری شهمیرزاد بارش برف در ساعت ۱۴روز هفتم بهمن ماه آغاز و تاکنون (هشتم بهمن ماه) ادامه دارد و کلیه کارگران خدمات شهری،ماشین آلات و مسئولین شهرداری به فرماندهی مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد از ساعات اولیه بارش برف بصورت شبانه روزی و مستمر آماده باش کامل بوده ودر حال پاکسازی معابر و خیابان های سطح شهر می باشند و به همت کارگران زحمتکش خدمات شهری تمامی مسیرهای اصلی شهر باز بوده و عبور و مرور در جریان است.

و پیغامگیر تلفنی ۳۳۶۶۶۰۶۰آماده دریافت نقطه نظرات و هرگونه بروز مشکلات برای شهروندان محترم در این خصوص می باشند. خواندن ادامه این مطلب »

حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در مراسم جشن تکلیف دختران

به گزارش روابط عمومی :جشن تکلیف دانش آموزان دختر شهر شهمیرزاد در مورخه ۹۶/۱۱/۴با حضور شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و سایر مسئولین شهرستانی در خیریه امیرالمومنین شهمیرزاد برگزار گردید.

دختران در این جشن فلسفه نماز ، حجاب ، احترام به پدر و مادر، عمل به دستورات دینی و قرآنی و انجام واجبات و مستحبات و دوری از محرمات را فرا گرفتند خواندن ادامه این مطلب »

حضور شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی شهر شهمیرزاد در درمانگاه جعفرآبادی شهمیرزاد

مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزادبه اتفاق آقایان ابوطالب نجابت و سید امیر مسعود احمدپناه اعضای محترم شورای شهر شهمیرزاد  به مناسبت روز پرستار از ریاست،پرستاران و کارکنان درمانگاه جعفر آبادی تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی :  به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار با ریاست و پرستاران درمانگاه جعفرآبادی شهمیرزاد دیدار صمیمانه ای داشته و این روز را به قشر زحمت کش و سفیران سلامت جامعه تبریک گفتند.

محمد صالح لقمانیان گفت:شهرداری ها نیز از سربازان و خدمتگزاران مردم هستند که نقش بسیار حساسی در سلامت جسم و روح جامعه ایفا میکند و به نوعی شهرداری ها را اولین سفیران سلامت در شهر معرفی کردند.

لقمانیان در این جمع صمیمانه از ریاست درمانگاه خواستند تا در حرکتی هماهنگ و دوجانبه خدمات شایسته ایی به شهروندان ارایه دهند. خواندن ادامه این مطلب »

نصب چراغ های پارکی تزئینی در میدان امام خمینی (ره)

به گزارش روابط عمومی:با دستور أکید مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد در خصوص زیبا سازی سیما و منظر شهری شهمیرزاد به عنوان یک شهر گردشگری بین المللی ،این مهم در دستور کار شهرداری قرار گرفت که در ابتدای اجرای این طرح نصب پرچم های ایران در ورودی شهر و میدان امام خمینی و اکنون نیز اتمام عملیات نصب ۱۲عدد چراغ پارکی تزئینی در میدان امام خمینی(ره) به عنوان میدان اصلی شهر شهمیرزاد از محل اعتبارات داخلی شهرداری که با همت شهرداری و پشتیبانی شورای اسلامی شهر شهمیرزاد صورت پذیرفت
خواندن ادامه این مطلب »

میلاد مظهر صبر و شکیبایی و تجسم عینی علم و عفاف حضرت زینب علیها السلام وروز پرستار مبارک باد.

در خجسته روز میلاد بانوی کربلا، پرستار دل های زخم دیده خرابه های شام و در فرخنده روز گرامیداشت مقام پرستار، یاد همه پرستاران صحنه جهاد و نبرد را گرامی می‌داریم. خواندن ادامه این مطلب »

هرس درختان

به گزارش روابط عمومی:یکی دیگر از اقدامات واحد خدمات شهری و فضای سبز شهرداری شهمیرزاد در دی ماه ۱۳۹۶خشکه برداری و هرس درختان می باشد که هم اکنون توسط پرسنل زحمت کش شهرداری شهمیرزاد در حال اجرا می باشد.

معمولاً هرس زمستانه به هنگام خزان گیاه انجام می‌شود، با وجود این در تمام  ماه‌های پاییز و زمستان این عمل میسر است. هرس شدید زمستانه درختان موجب تقویت شاخه‌های تولید شده در سال آینده می‌شود و چنانچه درخت هرس زمستانه نشود یا هرس سبکی در روی آن صورت گیرد، شاخه‌های حاصل از رشد جدید کمتر خواهد شد. شاخه‌های جدید رشد کرده پس از هرس زمستانه طویل‌تر هستند زیرا میان گره‌های بلندتری دارند. همچنین برگهای سبزتر و بزرگتری دارند. از این نظر که هنگام خزان، شاخه‌ها فاقد برگ بوده و به آسانی قابل رؤیت هستند انجام هرس زمستانه دقیق‌تر است. خواندن ادامه این مطلب »

شروع عملیات جدول گذاری و تعویض جدول های کهنه و آسیب دیده

به گزارش روابط عمومی:یکی دیگر از اقدامات عمرانی شهرداری شهمیرزاد در دی ماه ۱۳۹۶ شروع عملیات جدول گذاری و تعویض جدول های کهنه و آسیب دیده شهر می باشد.که در حال حاضر جدول های خیابان امام خمینی (ره) و محله پشته ترمیم گردیده است

خواندن ادامه این مطلب »

پاکسازی محله به محله فازدوم شهرک کلاهدوز (۲۱دی ماه)

طرح جهادی پاکسازی محله به محله در شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد با هدف رسیدگی ویژه به وضعیت محله های شهمیرزاد هر پنجشنبه از ساعت ۶ صبح الی ۱۲ ظهرتوسط شهرداری شهمیرزاد انجام می گردد.

این طرح با هدف رسیدگی ویژه به وضعیت نظافت شهر در ۲۱دی ماه در فاز دو شهرک کلاهدوز شهمیرزاد با حضور شهردار، مدیران واحدهای مختلف شهرداری، نیروی های خدماتی، فضای سبز، عملیاتی ، نظارتی و مدیریتی با استفاده از ماشین آلات در اولین محله اجرای طرح جهادی مشارکت کردند. خواندن ادامه این مطلب »

پرادخت به موقع عوارض نوسازی = ارتقاء خدمات شهری وعمرانی به مردم

به گزارش روابط عمومی :محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد ضمن تقدیر و تشکر از کلیه شهروندان و مردم شریف شهمیرزاد به عنوان مهمترین حمایت کنندگان شهرداری گفت: امروز شهرداری شهمیرزادبه نوعی از کسب در آمد حاصله از کارخانجات بزرگ محروم است و مهمترین منبع در آمدی شهرداری کسب  عوارضات محلی  و نوسازی مردمی است، به معنای واقعی این مردم شهر هستند که با پرداخت به موقع عوارض نوسازی و خودیاری خود به پیشرفت امور خدماتی و عمران شهری به شهرداری کمک می کنندو مردم شهر نمونه گردشگری شهمیرزاد از گذشته همیشه یار و حامی شهرداری بوده اند وهمچنان خواهند بود، مردم شهرداری را از خود می دانند و شهرداری متعلق به همه مردم شهر است . خواندن ادامه این مطلب »

زیبا سازی سیما و منظر شهری

با دستورأکید مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد و پیگیریهای صورت گرفته توسط شورای اسلامی شهر شهمیرزاد زیبا سازی سیما و منظر شهری در اولویت اقدامات واحدهای خدمات شهری و روابط عمومی قرار گرفت. خواندن ادامه این مطلب »

حریم شهر شهمیرزاد در مسیر بررسی و تصویب مراجع قانونی

در مورخه ۹۶/۱۰/۱۹جلسه ای با حضور مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد،جناب آقای اسماعیل اسماعیلی زاده ریاست شورای اسلامی شهر شهمیرزاد،جناب آقای مهندس ابونوری و نجابت عضو شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و جناب آقای مهدی متقی و محمد هادی قادری مدیران واحدهای مختلف شهرداری در سالن جلسات شهرداری برگزار گردید. خواندن ادامه این مطلب »

راه اندازی مجدد تله سی یژ شهرداری شهمیرزاد

با استعانت از خداوند متعال و دستور أکید مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار محترم و پیگیریهای بعمل آمده توسط شورای اسلامی شهر و هیئت عالی سرمایه گذاری شهرداری شهمیرزاد تله سی یژ شهرداری شهمیرزاد جهت راه اندازی مجدد و بهره برداری در مسیر واگذاری به بخش خصوصی می باشد.

خواندن ادامه این مطلب »

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۵ اسفند ۱۳۹۶, ۳:۵۵ ق.ظ
 

بیشتر ابری
8°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت