امروز   پنج شنبه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷  , 10 شعبان 1439  , 26 April 2018

بایگانی برای ‘آرشيو’

خریداری چهار هزار گلدان گل رز صورت پذیرفت

به گزارش روابط عمومی:خریداری ۴۰۰۰گلدان گل رز در چهار رنگ با اعتباری بالغ بر یکصد میلیون ریال جهت کاشت در در فضای سبز سطح شهر شهمیرزاد صورت پذیرفت.
خواندن ادامه این مطلب »

اجرای عملیات پیاده رو سازی

به گزارش روابط عمومی پیاده رو سازی و ایجاد فضای مناسب برای عابران پیاده از لحاظ زیبا سازی و تعاملات اجتماعی بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

پیاده رو های استاندارد که قابلیت پیاده روی مطمئن برای شهروندان را داشته باشد می تواند باعث ایجاد بسیاری از تعاملات مثبت بین شهروندان فهیم شهمیرزاد شود از آنجایی که تامین امنیت شهروندان هنگام عبور و مرور از معابر یکی از مهمترین وظایف شهرداریها محسوب می شود شهرداری شهمیرزاد از ابتدای شروع عملیات عمرانی در بهار ۹۷ با بکارگیری پیمانکاران داخلی و تامین مصالح اقدام به پیاده رو سازی در دو جبهه غرب و شرق بلوار امام خمینی(ره) با برآورد هزینه دو میلیارد ریال از اعتبارات داخلی اقدام نموده است که این مهم یکی از اقدامات عمرانی شهرداری و شورای اسلامی شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد می باشد.

به امید آنکه با بهسازی و استاندارد سازی پیاده رو های سطح شهر شهمیرزاد قدمی در راستای حفظ امنیت و آرامش شهروندان فهیم شهمیرزاد برداشته باشیم. خواندن ادامه این مطلب »

آتشنشانی و خدمات ایمنی زلزله

به دستور مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد،آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری در حالت آماده باش قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پس از وقوع در سوم اردیبهشت ماه زلزله در ۱۸کیلومتری شهمیرزاد کلیه پرسنل آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهمیرزاد در حالت آماده باش درآمدند. خواندن ادامه این مطلب »

به مناسبت ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام روز جانباز دیدار با خانواده جانبازان هشت سال دفاع مقدس صورت پذیرفت

سالگرد میلاد حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام ، روز جانباز نام گذاری شده است. عباس علیه السلام بزرگ جانباز تاریخ انسانیت است که صحنه کربلا را تجلیگاه ایثار و جانبازی نمود. فداکاری های برادر رشید امام حسین علیه السلام در تاریخ بشر مانندی ندارد. دست حیدرآسای عباس علیه السلام شعر زیبای عشق و ایثار در راه ولایت را با خون سرخ بر زمین تفتیده، کربلا نگاشت، و راه و رسم عاشقی و شیوه جانبازی را به جهانیان آموخت.

به گزارش روابط عمومی به مناسبت روز جانباز و گرامی داشت مقام شامخ جانبازان هشت سال دفاع مقدس مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد باتفاق حجت الاسلام و المسلمین حاج سید داود احمد پناه امام جمعه محترم شهمیرزاد ،جناب آقای دکتر ارگی فرماندار شهرستان مهدیشهر،جناب آقای احمدی بخشدار شهمیرزاد،جناب آقای سید امیر مسعود احمد پناه به نمایندگی از اعضای محترم شورای اسلامی شهر شهمیرزاد به دیدار آقایان زمانپور،دادگر و بهمن از جانبازان جنگ تحمیلی رفتند و ادای احترام نمودند. خواندن ادامه این مطلب »

پاکسازی کمربندی کلاهدوز به مناسبت روز جهانی زمین پاک

به مناسبت روز جهانی زمین پاک پاکسازی کمربندی کلاهدوز توسط شهرداری شهمیرزاد با مشارکت اداره محیط زیست و اداره راه و ترابری شهمیرزاد صورت پذیرفت.

به گزارش روابط عمومی مهندس محمد صالح لقمانیان در این ارتباط اظهار داشت روز دوم اردیبهشت هر ساله به عنوان روز جهانی زمین پاک پاس داشته می شود و امسال نیز از طرف شهرداری شهمیرزاد با شعار «زمین پاک،سلامت جامعه،آینده روشن» گرامی داشته شد. خواندن ادامه این مطلب »

حلول ماه شعبان،ماه رسول خدا مبارک باد

شعبان شد و پیک عشق از راه آمد
عطر نفس بقیه الله آمد
با جلوه سجاد و ابوالفضل و حسین
یک ماه و سه خورشید در این ماه آمد

طلوع ماه شعبان، ماه رسول خدا ( ص ) ، مطلع النور ، ماه آماده‏ سازی روح برای وارد شدن به ضیافت الله را بر عموم شعبان به ویژه شهروندان خداجوی شهر شهمیرزاد تبریک و تهنیت عرض می کنیم.

شعبان ماه شریفی است و آن حاملان عرش آن را بزرگ می‌شمارند و حق آن را می‌شناسند، آن ماهی است که در آن همچون ماه رمضان، روزی بندگان زیاد می‌شود.

 رسول‌ خدا محمد مصطفی(ص) می‌فرماید: شعبان ماه شریفی است و آن ماه من است، حاملان عرش آن را بزرگ می‌شمارند و حق آن را می‌شناسند، آن ماهی است که در آن همچون ماه رمضان، روزی بندگان زیاد می‌شود. خواندن ادامه این مطلب »

اقدامات شهرداری شهمیرزاد در کاهش شدید دما از بیست و پنجم فروردین ماه

برابر گزارش سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال بارش برف و تگرگ در بیست و پنجم فرودین ماه ۱۳۹۷کلیه پرسنل شهرداری شهمیرزاد بخصوص کارگران خدمات شهری ،ماشین آلات آماده باش کامل بودند

به گزارش روابط عمومی  بارش بصورت تگرگ در ساعت ۱۱صبح آغاز گردید و کلیه کارگران خدمات شهری،ماشین آلات و مسئولین شهرداری به فرماندهی مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار محترم شهمیرزاد از دقایق اولیه در سطح شهر حضور داشته و در حال پاکسازی معابر و خیابان های سطح شهر می باشند و به همت کارگران زحمتکش خدمات شهری تمامی مسیرهای اصلی شهر باز شد.
خواندن ادامه این مطلب »

خدمات سفر نوروز۹۷: نصب تابلوهای راهنمای مسیر گردشگران و مسافران نوروزی

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد تابلوهای راهنمای مسیر گردشگران و مسافران خریداری و نصب گردید.

این تابلوها برای شناسایی اماکن و مسیرهای گردشگری و جهت ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران نصب شده است و با توجه به اینکه شهرشهمیرزاد از ظرفیت ها و پتانسیل های قابل توجهی در زمینه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی برخوردار است، تابلوهای راهنمای گردشگری می تواند نقش مهمی در رونق گردشگری و اقتصادی منطقه ایفا کند.

شایان ذکر است تابلو ها هم در بخش معرفی اماکن و هم در بخش ترافیک انجام نصب گردیده است. خواندن ادامه این مطلب »

پایگاه خدمات مسافرین نوروزی شهرداری شهمیرزاد

شهرداری شهمیرزاد جهت استقبال از مسافرین نوروزی و گردشگران محترم در ورودی شهر نسبت به استقرار پایگاه اطلاع رسانی وایجاد پایگاه راهنمای گردشگری اقدام نمود؛

اهم فعالیت این پایگاه سنتی که کلبه مهربانی نام دارد توزیع پک های نوروزی شامل بروشورگردشگری شهمیرزاد،تصاویر زیبای شهمیرزاد ،کارت پستال ،توزیع پازل جهت افزایش شور و نشاط کودکان ومعرفی جاذبه ها ومکانهای تاریخی وتفریحی وراهنمایی مسافران وگردشگرانبوده ضمن اینکه امسال با مشارکت اداره میراث فرهنگی شهرستان محصولات صنایع دستی ساخته شهروندان فهیم شهمیرزاد به نمایش گذاشته شد که خاطره خوشی را برای مسافرین به یادگار خواهیم گذاشت. خواندن ادامه این مطلب »

خدمات سفر نوروز۹۷:اجرای سفره هفت سین سنتی

زیبا ترین سفره هفت سین سال نو در میدان امام شهمیرزاد نصب گردید

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد جهت استقبال از بهار طبیعت و نوروز باستانی و زیبا سازی شهر و جلب رضایت شهروندان و گردشگران، شهرداری شهمیرزاد اقدام به نصب سفره هفت سین کاملا” سنتی نموده است که این مهم یکی دیگر از اقدامات ستاد خدمات نوروزی شهرداری شهمیرزاد می باشد

پیام تبریک شهردار شهمیرزاد به مناسبت سال نو

یا مقلب القلوب و الا بصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال

  به نام آفریننده زیباییها

بار دیگر نوروز با تمام زیبائیهایش فرا می رسد ،بار دیگر ایام سرخوشی و سرسبزی می آید وبار دیگر طبیعت رخ می نمایاند و جلوه ای از آفرینش وجلال الهی آشکار می شود.

اینجانب برخود وظیفه میدانم حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشدرابه تمامی هموطنان علی الخصوص شهروندان شهمیرزادی بویژه خانواده معظم شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و پرسنل زحمت کش شهرداری شهمیرزاد تبریک  وتهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال برای شما وخانواده محترمتان مسئلت می نمایم. خواندن ادامه این مطلب »

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد با استاندار سمنان

به گزارش روابط عمومی:در مورخه بیست و سوم اسفندماه نودو شش دیدار مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد باتفاق آقایان اسماعیلی زاده و ابونوری ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد و مهندس ابک سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان با سید شهاب الدین چاوشی استاندار محترم سمنان صورت پذیرفت. خواندن ادامه این مطلب »

بیستم اسفندماه روز دیدار مردم با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد

به گزارش روابط عمومی طبق برنامه ریزی های صورت پذیرفته بیستم اسفندماه پس از نماز مغرب و عشاء دیدار مردم شریف شهمیرزاد با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در مسجد ولی عصر(عج) شهمیرزاد صورت می پذیرد.

آغازکاشت دو هزار اصله نهال توسط شهرداری شهمیرزاد به مناسبت هفته منابع طبیعی و استقبال از بهار

به گزارش روابط عمومی :در مورخه ۹۶/۱۲/۱۷همزمان با هفته منابع طبیعی کاشت انواع گونه درخت با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهمیرزاد،امام جمعه محترم شهمیرزاد،بخشدار و سایر مسئولینشهرستان و بخش شهمیرزاد و با حضور اقشار مختلف مردم در بلوار شاری حاشیه پارک امیر کبیر شروع به کاشت شد.

 در این مراسم شهردارشهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد همزمان با هفته منابع طبیعی از کاشت تعدادبیش از ۲۰۰۰اصله نهال از انواع درختان در شهمیرزاد خبر داد. خواندن ادامه این مطلب »

نظافت معابر و خیابانهای شهر شهمیرزاد جهت استقبال از سال نو در دست اقدام می باشد

 طرح پاکسازی محله به محله به منظور ارتقای سلامت شهر، سلامت و رفاه حال شهروندان در ماه های پایانی سال به صورت مستمر و روزانه، توسط کارگران خدمات شهری در دست اجرا است.

مهندس لقمانیان شهردار شهمیرزاد با اشاره به نحوه‌ی اجرای طرح گفت: در این طرح اکیپ‌های اجرایی امور شهر با به کارگیری انواع ماشین آلات مختص به این امر، به منظور نظافت، رفت و روب و شستشوی معابر اصلی و فرعی و پیاده روهای شهر شهمیرزاد مشغول فعالیت هستند، تا این مهم با توجه به فرا رسیدن سال جدید به نتیجه مطلوبی برسد. خواندن ادامه این مطلب »

لکه گیری آسفالت سطح شهر در دست اقدام می باشد

شهردار شهمیرزاد:عملیات لکه گیری آسفالت سطح شهر شهمیرزاد در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری شهمیرزاد،مهندس لقمانیان با اشاره به اینکه بهسازی ،ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر از جمله مطالبات جدی شهروندان از شهرداری می باشد،افزود:در این راستا شهرداری برای جلب رضایت شهروندان تمامی خیابان ها و معابری که نیاز به ترمیم و بهسازی دارند را با اولویت بندی لکه گیری و آسفالت می نماید. خواندن ادامه این مطلب »

خریداری ۳۰۰ میلیون ریال گل و گیاه زینتی توسط شهرداری شهمیرزاد

شهرداری شهمیرزاد  به عنوان متولی نگهداری شهر نمونه گردشگری بین المللی شهمیرزاد  همواره با شهروندان طرحی را که استقبال از بهار نام گرفته است به مورد اجرا می گذارد تا همزمان با نظافت داخلی اماکن مسکونی و تجاری ، شهر نیز به نوعی تمیز و اراسته گردد تا ضمن ایجاد بستری مناسب برای شهروندان با ورود هر یک از مسافرین نوروزی به شهر و مشاهده نما و منظر شهر حلول سال نو احساس شود.

با هدف آماده سازی شهر به منظور استقبال از فصل بهار عملیات گلکاری و درختکاری بهاره در سطح شهرشهمیرزاد توسط واحد فضای سبز شهرداری آغاز شد.

مهندس محمد صالح لقمانیان شهردار شهمیرزاد بیان داشت: با توجه به نزدیک بودن سال جدید و برای ایجاد محیطی جذاب و بانشاط برای استفاده شهروندان و مهمانان نوروزی، فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه درختکاری گل‌کاری پارک‌ها، بلوارها و میادین سطح شهر  توسط واحد فضای سبز انجام شده است. خواندن ادامه این مطلب »

اهم اقدامات واحدهای اجرایی شهرداری شهمیرزاد از مورخه ۹۶/۱۱/۲۵لغایت ۹۶/۱۲/۱۲ازنگاه تصویر

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر شهمیرزاد اهم اقدامات واحدهای اجرایی شهرداری شهمیرزاد از مورخه ۹۶/۱۱/۲۵لغایت ۹۶/۱۲/۱۲ازنگاه تصویر به شرح ذیل می باشد:

۱-واحد فضای سبز و ماشین آلات:شستشو درختان در معابر اصلی شهر جهت غبار روبی از نمک و گردوخاک حاصل از عملیات برف روبی

خواندن ادامه این مطلب »

آگهی تجدید مزایده فروش زمین

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۱۲۸۲/۴/۸-۹۶/۱۱/۷ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به فروش ۳ قطعه زمین تفکیکی از قطعات پلاکهای ثبتی ۱۷۵۳/۴۳۸ واقع در منطقه یخچال و ۳۳۵۹/۲و ۳۳۵۹/۱۱واقع در سه راه ملک طیبی  با کاربری مسکونی اقدام نماید شرکت کنندگان می توانند با توجه به شرایط ذیل پیشنهاد خود را به انضمام فیش واریزی سپرده بحساب سیبا شماره ۳۱۰۰۰۰۳۲۰۴۰۰۹ در پاکت در بسته و لاک و مهر شده حداکثر تا تاریخ ۹۶/۱۲/۱۷ به دبیرخانه شهرداری تحویل و رسید اخذ نمایید خواندن ادامه این مطلب »

آگهی مزایده اجاره دو باب تجاری شهرداری شهمیرزاد

شهرداری شهمیرزاد به استناد مجوز شماره ۲۲/۴/۹۹۲-۲۹/۸/۹۶ شورای محترم اسلامی شهر شهمیرزاد در نظر دارد نسبت به واگذاری  ۲ باب  واحد تجاری  واقع در جنب پارک پردیس  روبه روی  نیروی انتظامی شهمیرزاد بصورت  اجاره  برای مدت یک سال  اقدام نماید شرکت  کنندگان می بایست برای جدول ذیل بابت سپرده شرکت مزایده  به حساب سیبا شماره ۳۱۰۰۰۰۳۲۰۴۰۰۹نزد بانک ملی  ایران  وجه واریز  و فیش واریزی  را ضمیمه پیشنهاد خود کرده و در پاکت در بسته و لاک و مهر شده تا پایان وقت اداری  مورخ۲۲/۱۲/۹۶ به دبیرخانه شهرداری تحویل و رسید اخذ نمایید خواندن ادامه این مطلب »

ارتباط مستقیم با شهردار

آب و هوا
شهمیرزاد
۶ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۵۰ ب.ظ
 

صاف
20°C
اطلاعات بیشتر...
 
ورود به سايت